Fall Guys kontrolleri kılavuzu 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Fall Guys kontrolleri kılavuzu 2020!

fall guys kontrolleri kılavuzu 2020!Pin

Fall Guys kontrolleri kılavuzu 2020!

Taçta bir atış yapmak istiyorsanız, küçük fasulyenizi nasıl kontrol edeceğinizi bilmeniz en iyisidir. Sık sık duyduğunuz bir söz değil, ama Fall Guys: Ultimate Knockout onu içimizden çıkarmayı başardı. Bu Tamamen Wipeout’tan ilham alan battle royale tam bir patlama, ancak o anın sıcağında nasıl atlayacağınız, dalacağınız veya yakalayacağınızla uğraşmak istemezsiniz. Bu amaçla, ihtiyacınız olan tüm düğmeler hakkında sizi bilgilendirecek hızlı bir Fall Guys kontrol kılavuzu hazırladık. Merak etmeyin, pek fazla yok!

Fall Guys kontrolleri kılavuzu

fall guys kontrolleri kılavuzu 2020!Pin

Fall Guys: Ultimate Knockout’un endişelenmesi gereken yalnızca birkaç kontrolü var, ancak aksiyon o kadar heyecanlı ki, onları önceden öğrenmek gerçekten işe yarıyor. İyi zamanlanmış bir dalış, sizi yarıştan önce bitiş çizgisini aşabilir ve belirli seviyeler ve modlar için kapmak çok önemlidir. İşte tam PS4 ve PC kontrolleri (hem klavye hem de Xbox kontrolcüsü).

fall guys kontrolleri kılavuzu 2020!Pin
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın