En Uygun Vodafone Konuşma Paketleri

En Uygun Vodafone Konuşma Paketleri; En uygun Vodafone konuşma paketlerini sizler için araştırdık. Vodafone dakika paketleri hakkında en güncel bilgiler yazımızda!

Vodafone Konuşma Paketleri

Ülkemizde en çok tercih edilen GSM operatörleri arasında olan Vodafone, her kesime hitap eden özel paketleri ve cazip fiyat avantajı ile hizmet vermeye devam ediyor. İster faturalı hat sahibi olun, isterseniz de Vodafone faturasız kullanın, sizin için en uygun Vodafone konuşma paketlerinden istediğinizi tercih ederek iletişiminiz hiç kesilmesin. Ayrıca hem her yöne konuşma dakika paketleri hem de hediye dakikalar kazanma şansı da Vodafone Yanımda uygulamasında sizleri bekliyor! Şimdi gelin en uygun Vodafone konuşma paketlerine beraber bakalım.

Vodafone Konuşma Paketleri

Vodafone Faturalı Konuşma Paketleri

Vodafone’un faturalı hatlar için sunduğu Vodafone ek konuşma paketi ve cazip teklifler şunlar:

Simple XSmall: Vodafone Simple XSmall paketi ile herhangi bir taahhüt olmadan kullanabileceğin 1000 dakika konuşma + 100 SMS + 5 GB internet + Sınırsız Whatsapp mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik bu pakette paket aşım derdiniz de yok! Paketin aylık abonelik ücreti ise hiçbir taahhüte gerek kalmadan online’a özel aylık 32 TL’dir.

Yeni Uyumlu Bol DK: Yeni Uyumlu Bol DK paketi ile her yöne kullanabileceğiniz tam 1500 dk + 250 SMS’e sahip olabilirsiniz. Üstelik kullanmadığınız dakikalarınız da bir sonraki aya devrediyor! Bu pakete 12 tahhüt ile sahip olmak isterseniz ödeyeceğiniz tutar 33 TL’dir.

Yeni Uyumlu 3GB: Vodafone Yeni Uyumlu 3GB 30 gün boyunca her yöne kullanabileceğin 1000 dakika konuşma + 250 SMS + 3 GB internet hakkına sahip oluyorsun. Kullanılmayan haklarınızın da bir sonraki aya devrettiği bu paketin 12 ay taahhütlü ödeme tutarı online’a özel olarak ilk 3 ay boyunca 32 TL, diğer aylarda ise 37 TL oluyor.

Genç Yeni Uyumlu 3GB: Vodafone Genç Yeni Uyumlu 3GB paketi ile bir ay boyunca her yöne kullanabileceğin 1000 dakika + 250 SMS + 3 GB internete ek olarak Sınırsız Whatsapp mesajlaşma hediye! Satın alacağın bu pakete 12 ay taahhüt vererek sahip olmak istersen online’a özel ilk 3 ay sadece 26 TL, kalan 9 ay boyunca da 37 TL ödeyeceksin.

Simple Small: Vodafone’un sunduğu bu paket içeriğinde ise her yöne kullanabileceğiniz 1000 DK konuşma + 100 SMS +10 GB internetin yanında Sınırsız Whatsapp mesajlaşma da hediye! Üstelik bu paketi alırsanız herhangi bir taahhüt, beklenmeyen fatura ve paket aşımı da yok! Sen iptal etmediğin sürece yenilenen bu paketin aylık kullanım ücreti online’a özel olarak 42 TL’dir.

Bu paketleri alırken Vodafone yanımda uygulamasında seni bekleyen ve ilk ay geçerli tam 10 GB internet hediyeni de almayı unutma!

Vodafone Faturasız Konuşma Paketleri

Vodafone’un faturasız hatlar için sunduğu paketler şunlar:

Süper Kolay Paket 1500: Süper Kolay Paket 1500 ile 28 gün boyunca kullanabileceğin her yöne 1500 dk konuşma + 250 SMS hakkınız oluyor. Tekrar etmeyen bu paket için ödemeniz gereken ücret ise 90 TL.

3 Ay Super Kolay Paket 30GB: Konuşması bol bu paket ile 3 ay boyunca doya doya konuşun diye her yöne tam 3000 DK konuşma + 1000 SMS + 30 GB internete sahip olabilirsiniz. Bu paketin 90 günlük kullanım ücreti 90 TL’dir ve paket bitiminde tekrar etmiyor.

3 Ay Super Kolay Paket 6000DK: Numarasını Vodafone’a taşıyanlara özel olarak hazırlanan bu paketi ile 3 ay boyunca her yöne kullanabileceğin tam 6000 dakika konuşma + 1000 SMS’e 3 aylık kullanım ücreti olarak 90 TL’ye sahip olabilirsin. Bu paket, tarife bitişi olan 90 gün sonunda tekrar etmiyor!

Asker Süper Kolay Paketi: Vodafone Asker Süper Kolay Paketi ile sadece askerlere özel 28 gün boyunca kullanılabilen 1000 dk + Vodafone’lularla sınırsız konuşma + 1000 SMS’e telsiz kullanım vergisi dahil 20 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Vodafone Ek Konuşma Paketleri

Vodafone ek konuşma paketlerine beraber bakalım.

Faturalı hatlar için ek dakikalar;

Aylık 250 Dakika: Vodafone faturalı tarifenize ek aylık 250 dk ile ek konuşma paketi tam 7,14 TL. Ek paketiniz, ay bitiminde tekrar etmiyor.

Aylık 500 DK: Vodafone’un bir ay boyunca her yöne kullanabileceğin ek 500 dk konuşma paketine 8,06 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu paketin kullanım süresi dolduğunda tekrar etmiyor.

Aylık 1000 Dakika: Vodafone ek konuşma paketi ile sahip olabileceği aylık 1000 dakika konuşma ek paket tam 10,10 TL’dir. Satın alacağınız bu ek paket, kullanım süresi bitiminde tekrar etmez.

Faturasız hatlar için doldur dakika paketleri;

Doldur 500 Dakika: Vodafone faturasız tarifenizin bitimine kullanabileceğiniz ek aylık 500 dk paketi 19 TL ile sizin oluyor.

Doldur 750 Dakika: Vodafone tarifenizin bitiş tarihine kadar her yöne kullanabileceğin, tarifene ek 750 dk konuşma paketine 19 TL ödeyerek sahip olabilirsin.

Doldur 1000 Dakika: Vodafone faturasız tarifenize ek olarak alabileceğiniz Vodafone ek konuşma paketi ile 1000 dakika konuşma ek paketi 19 TL’dir.

YouTube video

Ayrıca bakınız:

En Uygun Vodafone İnternet Paketleri

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın