Vodafone Ek İnternet Paketleri 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Vodafone Ek İnternet Paketleri

Vodafone Ek İnternet Paketleri; İster sadece internet kullanın, isterseniz ek paket alın, sizler için en uygun Vodafone internet paketlerini araştırarak bir araya getirdik.

Vodafone Ek İnternet Paketleri

Son zamanlarda hemen herkesin elinde olan cep telefonları üzerinden mobil internet kullanımında meydana gelen artış, GSM firmaları arasındaki rekabeti de giderek artırarak hem daha ucuz hem de daha bol paketler sunmak için adeta bir savaş veriliyor. Ülkemizde de GSM firmaları denince akla ilk gelen firmalar arasında olan Vodafone, kendi operatörünü kullanan kişilere hem bedava internet paketleri hem de ücretli paketler arasında da cazip fiyat teklifleri sunmaya başladı. Peki en uygun Vodafone internet paketleri hangileri? gelin yazımızda beraber bakalım.

Vodafone İnternet Paketleri

En uygun fiyatlı ve en cazip Vodafone internet paketlerini sizler için araştırdık.

Faturalı hatlar için Vodafone internet paketleri (ek paketler):

Gamer Video: Vodafone internet paketleri arasındaki Gamer Video paketi ile YouTube, Twitch, Discord, PubG Mobile, Zula Mobile, Teamfight Tactics Mobile ve League of Legends: Wild Rift‘de kullanabileceğiniz sınırsız internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz! Ayrıca bu paketi satın alarak pek çok farklı oyunlarda kullanabileceğin hediye e-pin de kazanabilirsin! Paketin aylık abonelik ücreti 25,50 TL’dir.

Facebook Twitter: Vodafone Facebook Twitter paketi ile 30 gün boyunca Facebook ve Twitter geçerli 350 MB internet kullanabilirsiniz. Bu paketin kullanım süresi dolduğunda bitecek ve tekrarlanmayacaktır. Üstelik paketin aylık kullanım ücreti ise 6,12 TL!

Fırsat 20 GB: Vodafone’un Fırsat 20 GB internet paketi ile 12 boyunca tekrar eden ve sabit fiyat garantili 20 GB ek internet paketini almak isterseniz, aylık kullanım ücreti olarak 49 TL ödersiniz. Bu paket, siz iptal etme talebi oluşturmadığınız sürece tekrar ediyor ve faturanıza ekleniyor.

Bol Bol 50 GB: Vodafone Bol Bol 50 GB internet paketi ile bir ay boyunca kullanabileceğiniz 50 GB ek internete sahip olabilirsiniz. Bu paket 30 günlük süre bitiminde otomatik olarak iptal olup, tekrarlamıyor. Paket ücreti ise 112 TL’dir.

Faturasız hatlar için Vodafone internet paketleri (ek paketler):

Doldur 10 GB: Vodafone tarafından ek paketler arasında sunulan Doldur 10 GB internet paketi ile tarifenize ek 10 GB internet alabilirsiniz. Dönem sonunda tekrar etmeyen bu pakete abone olmak için ödemeniz gereken tutar ise 35 TL’dir.

Haftalık Sınırsız Video: Vodafone Haftalık Sınırsız Video paketi ile YouTube, YouTube Müzik, YouTube Kids ve İzlesene.com’da kullanabileceğiniz sınırsız internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz! Paketin haftalık abonelik ücreti ise sadece 15 TL’dir.

Sınırsız Video: Vodafone Sınırsız Video paketi ile 30 gün boyunca YouTube, YouTube Müzik, YouTube Kids ve İzlesene.com’da kullanabileceğiniz sınırsız internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz! Bu paketin kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak tekrarlanıyor. Aylık abonelik ücreti ise 32 TL!

Sınırsız Sosyal Medya: Vodafone internet paketleri arasında bulunan Sınırsız Sosyal Medya paketi sayesinde Facebook, Twitter, Instagram’da kullanabileceğin sınırsız internet ile sosyal medya keyfinizi hiç bölünmesin! Her kullanım dönemi sonunda tekrar eden bu paketin aylık kullanım ücreti 32 TL’dir.

Gamer Video: Vodafone internet paketleri içerisinde yer alan Gamer Video paketi ile YouTube, Twitch, PubG Mobile, Zula Mobile, Discord, Teamfight Tactics Mobile ve League of Legends: Wild Rift’de kullanabileceğin sınırsız internet alabilirsin! Bu süper avantajlı oyun paketi ile farklı oyun uygulamalarında hediye e-pin de kazanabilirsin! Siz iptal etmediğiniz sürece tekrarlayan bu paketin abonelik ücreti ise 25 TL’dir.

Haftalık Sınırsız TikTok: Vodafone tarafından hazırlanan Haftalık Sınırsız TikTok paketi ile bir hafta boyunca TikTok’da sınırsız dolaşmanın keyfini yaşayın. Bu paket kullanım süresi sonunda biter ve tekrar etmez. Paketin haftalık kullanım ücreti 7,90 TL’dir.

Haftalık Sınırsız Oyun: Zynga Canak Okey, 101 Okey, Okey Plus ve Tavla Plus oyunlarındaki kullanacağın, bir haftalık sınırsız internet alabilirsiniz. Ayrıca bu oyunların bir tanesinde geçerli 45000 çip de hediye ediliyor! Kullanım bitiminde tekrar etmeyen bu paketi satın almak için kullanım ücreti olarak 6,50 TL ödeyeceksiniz.

Vodafone İnterneti Bol Paketler

Vodafone internet paketleri içesinde yer alan interneti bol paketlere beraber bakalım.

Faturalı hatlar için paketler:

Red Sınırsız İletişim 20GB: Vodafone internet paketleri arasında yer alan bu paket ile her yöne konuşabileceğiniz 1000 dk, 250 SMS ve 20 GB internetin yanında Whatsapp ve Facebook Massenger’da geçerli sınırsız mesajlaşma hakkı kazanıyorsun. Paket kullanım ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 72 TL, sonraki 9 ay boyunca 84 TL’dir.

Red Sınırsız Sosyal 25GB: Vodafone Red’lilere özel sınırsız sosyal paket ile her yöne konuşabileceğiniz tam 2000 dk, 250 SMS ve 25 GB internetin yanında verilen sınırsız Instagram, Whatsapp, Twitter, Sporify, Facebook ve Facebook Massenger ile sosyal medya keyfini doya doya yaşayın. Üstelik 3 ay Netflix hediye! Paket kullanım ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 99 TL, sonraki aylarda ise 119 TL’dir.

Red Sınırsız Video 30GB: Vodafone Red tarifesinde olanların kullanabileceği bu paket ile birlık 3000 dk, 250 SMS ve 30 GB internetin yanında verilen sınırsız Youtube, Instagram, Whatsapp, Twitter, Sporify, Facebook ve Facebook Massenger internet kotanızdan yemeden, sosyal medya ve videoları izleyebilirsiniz. Paketi satın alırsanız 3 ay Netflix üyeliği de hediye! Paket kullanım ücreti ise online’a özel ilk 3 ay 124 TL, sonraki aylarda ise 149 TL’dir.

Genç Red Sınırsız İletişim 20GB: Vodafone’un gençler için hazırladığı bu paket ile 1000 dk, 250 SMS ile 20 GB internetin yanında Whatsapp, Twitch, PubG Mobile, Discord, Zula Mobile gibi pek çok uygulamada geçerli sınırsız internet de paketinize tanımlanıyor. Bu pakete internete özel ilk 3 ay boyunca 57 TL, sonrasında ise aylık 84 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Genç Red Sınırsız Sosyal 25GB: Vodafone Genç Red Sınırsız Sosyal 25GB paketi ile Whatsapp, Spotify, Twitch, PubG Mobile, Discord, Zula Mobile, League of Legends: Wild Rift gibi uygulamalarda kullanabileceğin sınırsız internet ile kotanızdan yemeyen internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz! Paket içeriğindeki 2000 dk + 250 SMS + 25 GB interneti de doyasıya harcayın. Bu pakete, internete özel fiyat teklifi ile ilk 3 ay boyunca 82 TL, sonrasında ise aylık 119 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Genç Red Sınırsız Video 30GB: Vodafone Genç Red Sınırsız Video 30GB paketi ile 3000 dk + 250 SMS + 30 GB internetin yanında Youtube, Whatsapp, Spotify, Twitch, PubG Mobile, Discord gibi uygulamalarda geçerli sınırsız internetin keyfini doyasıya yaşayın. Bu pakete internet üzerinden yıllık abonelik yapmak isteyenlere özel ilk 3 ay boyunca 106 TL, sonrasında ise aylık 149 TL fiyat teklifini kaçırmayın.

Faturasız hatlar için paketler:

Süper Kolay Paket 15: Vodafone Süper Kolay Paket 15 paketi sayesinde her yöne konuşabileceğiniz 750 dk + 250 SMS + 10 GB internete, 28 günlük kullanım ücreti olarak 67 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Genç Super Kolay Paket 15: Vodafone’un 26 yaş altındaki gençler için hazırladığı bu paketi ile 750 dk + 250 SMS + 15 GB internetin yanında sınırsız Whatsapp mesajlaşma ve Twitch, PubG Mobile, Discord, Zula Mobile, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında geçerli sınırsız internetin keyfini doyasıya yaşayın. 28 günlük paket kullanım ücreti ise 67 TL’dir.

YouTube video

Ayrıca bakınız:

En Uygun Vodafone Konuşma Paketleri

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın