Mobil Oyunlar

En son Minecraft APK bedrock sürümü nasıl indirilir?

en son minecraft apk bedrock sürümü nasıl indirilir

En son Minecraft APK bedrock sürümü nasıl indirilir?

  • Minecraft Bedrock, Android cihazına Pocket Edition olarak taşındı ve artık Google Play Store’da yalnızca Minecraft olarak biliniyor.
  • Oyunun ayrıca oyuncuların ücretsiz olarak indirebilecekleri bir Deneme sürümü vardır.

Minecraft, şüphesiz, sadece bir platformda değil, aynı zamanda birkaç platformda son derece başarılı bir oyun olarak oyun telif statüsü kazanmıştır. Minecraft, PC için bir oyun olarak başladı ve sonunda konsollar ve şimdi de akıllı telefonlar.

Akıllı telefonlar: Hem Android hem de iOS, avuç içi oyunlar için yasal bir platform haline geldi. En popüler oyun fenomenlerinden biri olan Minecraft, aksiyona erken başlamak için hızlıydı ve oyunun bir versiyonunu Android’de mevcuttu.

Minecraft’ın birkaç farklı sürümü vardır ve insanlar Bedrock Edition (AKA Windows 10 Edition) ve Java Edition’a başvururlar. Her ikisi de pek çok benzerliği paylaşıyor, ancak birkaç temel değişiklik oyunu çok etkiliyor. Bedrock sürümü, Android ve iOS cihazlarına ‘Minecraft: Pocket Edition’ olarak taşındı.

Ancak Mojang, altyazıyı uygulamanın adından çıkarmayı seçti ve şimdi bu, Android cihazlar için Google Play Store’da yalnızca ‘Minecraft’ olarak biliniyor.

Android cihazlar için Minecraft nasıl indirilir

Google Play Store, Android cihazlarda uygulama edinmenin en iyi yoludur ve Minecraft, Store’da çok makul bir fiyat karşılığında mevcuttur. Bununla birlikte, oyuncular Minecraft deneyiminin akıllı telefonlarda yeterince iyi olup olmadığından emin değillerse Minecraft Deneme Sürümü’nü ücretsiz olarak indirebilirler.

İlgili Makaleler

Deneme sürümü, oyuncuların oyunu sınırlı bir süre için cihazlarında oynamalarına izin verir. Bu, oyunun fiyatına değip değmediğini anlamalarına yardımcı olur. Oyun akıllı telefonlar için oldukça iyi optimize edilmiş ve tamamen iyi çalışıyor.

Oyun, Android cihazlarda da çok başarılı oldu, lansmanından kısa bir süre sonra Google Play Store’da en çok satan uygulamalardan biri haline geldi ve bugün bile çok satmaya devam ediyor.

Google Play Store İndirme Bağlantısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu