2023 En İyi Akıllı Telefonlar Cep Telefonu Önerileri - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

En İyi Akıllı Telefonlar Cep Telefonu Önerileri

En İyi Akıllı Telefonlar Cep Telefonu Önerileri; Telefon dünyasında şüphesiz Apple ve Samsung en büyük rakipler. Apple Samsung birbirlerine üstünlük sağlamak için sürekli yeni telefonlar ve teknolojiler geliştiriyorlar. En iyi akıllı telefonlar sıralamasında bu iki marka başı çekiyor. Telefon almadan önce araştırma yapan kişiler hangi telefonu alacakları konusunda kararsız kalabiliyor.

Kamera, işlemci vs. gibi özellikler konusunda en iyi telefon alınmak isteniyor. Tabi ki birde 5G faktörü var. Diğer markalar Yani, Xioami, Casper, Oppo, Huawei araştırma yaparken dikkate alınması gereken markalardan. Her marka farklı özellikler ve fiyatlarla piyasaya çıkıyor. Bu telefonlar arasından 2022 yılında alabileceğiniz en iyilerini sizler için derledik. Bütçenize göre sahip olabileceğiniz birçok telefon bulunuyor.

En İyi Akıllı Telefonlar Cep Telefonu Önerileri 2022

Düşük bütçeye sahipseniz fiyat performans telefonları size en uygun olanlar. Siz bu yazıyı okuduğunuzda daha yeni telefonlar çıkış yapmış olabilir. Yazımızın devamını okuyarak hangi telefon markası size daha uygun öğrenebilirsiniz. Eğer Android bir telefon almak isterseniz telefonu aldıktan sonra cihaz için gerekli olan uygulamaları yüklemek telefonu daha kullanışlı hale getirecektir.

Canlı TV İzle Kim Instagram Pro Instagram Gizli Profil Görme

Telefon sektöründe çok büyük bir rekabet söz konusu. Bu rekabetin sonucunda çok çeşitli telefonlar piyasada yerini alıyor. Çeşitlilik olması düşük bütçeli müşteriler için oldukça memnuniyet verici bir durum haline geliyor. Günümüzde uygun fiyatta bir telefon seçmek telefonun özelliklerinin kötü olacağı anlamına gelmiyor. Düşük bütçeli olan bazı telefonlarda 5G özelliği dahi görülmeye başladı.

2022 yılının en iyi telefonlarını bulmanızı sağlayacak bir yazı hazırladık. Bu yazıyı hazırlarken geçtiğimiz yılın ve bu yılın en iyi akıllı telefonlar dikkate aldık. Yazımızda bulunana telefon markaları arasından sizler için en uygun olanını bulabilirsiniz. Sizin için en iyi ve uygun telefona sahip olmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Listemizde İlk iki sırasında Apple markası yer alıyor. Iphone 13 pro max ve Iphone 12, 2021-2022 yılının en iyi telefon markları. Iphone markasını sıralamaya göre Samsung, Huawei, Xiaomi, OnePlus ve Casper markaları takip ediyor. Ayrıca Casper markası yerli ve uygun fiyatları ile bilinen bir telefon markasıdır.

En Çok Satış Yapan Marka

Telefon markalarının arasındaki büyük rekabet her yıl daha da alevleniyor. Bu rekabet sonucunda telefonlar daha çok gelişiyor. İlk çıktığı zamanlarda akıllı telefonlarda uygulama yüklenmesi kamerasının iyi olması, dokunmatik olması gibi özellikler ile ön plandaydı. Ancak günümüzde çıkan akıllı telefonlar kameraları ve bilgisayarları yerini tutacak hale geldi.

Bu rekabette listeye dahil olmak isteyen ve üst sıralara çıkmak isteyen markalara, uygun fiyatlı telefon üretimine başladı. En iyi akıllı telefonlar arasında Samsung, Apple, Xiaomi, Huawei gibi telefon markalarını bilmeyen nerdeyse yok. Bu markalar kaliteli telefonları ile dünya piyasasında oldukça başarılı. En iyi telefonlar sıralamasında ilk sırada İphone 12 Pro yer alıyor. İkinci sırada ise Samsun Glaxy Note 20 yer alıyor. Dünyada en çok satan telefon markası sıralamasında ise 76,5 milyon adet satış rakamıyla Samsung bulunuyor. İkinci sırada 52,4 milyon adet satış ile Apple yer alıyor. Bu iki markayı Huawei, Xiaomi gibi marklar izliyor. Siz bu yazıyı okurken telefon satışlarında değişiklikler olmuş olabilir.

En İyi Telefon Fiyatları

Telefon almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konular arasında telefon fiyatlar konusu yer alıyor. Alacağınız telefonun özelliklerinin yanı sıra fiyatı da oldukça önemli bir faktör. İçinde bulunduğumuzu ekonomik durumda telefon fiyatları oldukça önem arz ediyor. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle nerdeyse bütün işlerimizi telefonlarımız ile yapıyoruz.

Piyasada birçok telefon markası ve bu markaların sayısız telefonu bulunuyor. Bu çeşitlilik arasında tavsiye edilebilecek birçok telefon markası var.  Önerilecek telefonların; Kamera özellikleri, Bataryası, İşlemcisi, gibi faktörler önem taşıyor. En iyi akıllı telefonlar arasından en iyi olan telefonlarından her bütçeye uygun olanları bu yazımızda derledik. Bu derlemeyi yaparken en iyi telefonları bulmaya çalıştık.

Artan döviz kuru ve vergiler nedeni ile 2000 TL altındaki telefonların alınmasını sizlere önermiyoruz. Bu nedenle en dip fiyatımızı 2.000 TL olarak belirledik. 2.000 – 3.000 arasında Oppo A15s, Realme C21Y, Samsung Galaxy,  M12 Realme C2 yer alıyor.  2.000 – 3.000 TL arasında bu markalar dışında daha birçok telefon bulunuyor. Bizim önerilerimiz dışında alacağınız telefonu iyice analiz etmenizi öneriyoruz.

2022 En İyi Akıllı Telefon Önerileri

Pandemi döneminde teknolojiye ve telefonlar ilgi arttı. Yeni bir telefon almak istiyorsanız ve öneriye ihtiyacınız varsa size yardımcı olmak için buradayız. Tavsiye ettiğimiz telefon markalarından kendinize en uygun fiyatlı ve en iyi performansa sahip cihazı bulabilirsiniz. Önereceğimiz telefonların fiyatlarında artışlar görülebilir. Telefon alacağınız zaman, güvenilir bir satıcıdan ve garanti durumunu kontrol ederek almanızı öneriyoruz. En iyi akıllı telefonlar sırlamamızda size en iyi 10 cihazı önerdik. Bu telefonlar fiyatları ile sizi biraz şaşırtabilir.

  1. İlk sırda Oppo Reno 5 Lite yer alıyor telefonun güncel fiyatı 4.759 TL.
  2. İkinci sırada 4.692 TL’lik fiyatı ile Samsun Galaxy A32 yer alıyor.
  3. Üçüncü sırada Samsung Galaxy M52 5G yer alıyor telefonun fiyatı 5.849 TL
  4. Dördüncü sırada Poco F2 Pro yer alıyor. Güncel Fiyatı 7.252 TL
  5. Beşinci sıramız 7.100 TL ile Samsun Galxy S20 FE yer alıyor.
  6. Altıncı sırada Samsung Galaxy Note 20 bulunuyor. Güncel Fiyatı 9.421 TL
  7. Yedinci sırada OnePlus 9 5G yer alıyor. Fiyatı 11.759 TL
  8. Sekizinci sırada İphone 12 Mini yer alıyor. Fiyatı ise 13.369 TL
  9. Dokuzuncu sırada İphone 13 pro bulunuyor. Güncel Fiyatı 18.359 TL
  10. Onuncu sırada İphone 13 Pro Max yer alıyor. Fiyatı 27.999 TL

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın