En İyi 10 Apex Legends Efsanesi Karakteri ve Karakter Özellikleri! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

En İyi 10 Apex Legends Efsanesi Karakteri ve Karakter Özellikleri!

en i̇yi 10 apex legends efsanesi karakteri ve karakter özellikleri!Pin

En İyi 10 Apex Efsanesi Karakteri ve Karakter Özellikleri!

Apex Legends kadrosu, aynı dizilim kompozisyonuyla oynarken bile bir oyunun sondan farklı olması garanti edilen dinamik bir oyun ortamı yaratmaya yardımcı olan benzersiz yetenekler ve sinerjilerle tamamlanmış eksantrik karakterlerin adil payıyla doludur.

Ancak, Respawn Entertainment, Apex Legends’ın 10 karakterlik listesini nispeten dengeli tutmak için çok övgü hak ediyor olsa da, oyunun bazı karakterlerinin diğerlerinden daha iyi olduğu bilinen bir gerçek.

Yani, sadece hareketlerden geçiyor ve hangi Apex LEgends karakterinin oyun tarzınıza daha uygun olduğunu hissetmeye çalışıyorsanız, o zaman sizi ele geçirdik.

Aşağıda, Karakterinizi seçmenize yardımcı olmak için Apex Legends karakterlerini en kötüsünden en iyisine sıraladık.

10. Caustic

en i̇yi 10 apex legends efsanesi karakteri ve karakter özellikleri!Pin

Her türlü duruma hızlı bir şekilde adapte olmaktan başka seçeneğiniz olmayan bir oyunda, Caustic gibi bir karakter yerinden çıkar.

Kendinizi tuhaf spesifik senaryolarda bulamazsanız, Bunker gibi sıkı koridorlarda ve alanlarda en iyi şekilde oynayan durumsal bir karakter, ekibinizde bir Caustic ile oynamak büyük bir dezavantaj gibi hissettirir. Bu arada, Caustic’e karşı olduğunuzda, rakip takımı açık alanlarda dövüşmek için yediğiniz ve kapalı bir savaşa girmekten kaçındığınız sürece, endişelenecek bir şeyiniz olmadığından emin olabilirsiniz.

9. Mirage

en i̇yi 10 apex legends efsanesi karakteri ve karakter özellikleri!Pin

Trol yapmayı çok eğlenceli hale getiren bir karakter için Mirage, basit bir nedenden ötürü kendisini sıralamamızın altından bulur – Mirage yeterince iyi değildir.

Mirage, oyunun ilk birkaç haftasında harikaydı. Mirage’a elini tutmayı başaranlar, önce o zaman deneyimsiz olan Apex Legends oyuncularını kandırmak için birçok vuruş yaptı. Ancak, zaman geçtikçe, oyuncular insanların Mirage ile çekebileceği tüm maskaralıklara alışmaya başladı.

Bu günlerde, oyuncular bir tuzak ve gerçek Mirage arasındaki farkı bilmek ve bir Mirage’ın onu devirdikten sonra gerçek olanı arayarak gerçekten ortadan kaldırılmasını sağlamak için yeterince bilgili.

Respawn Entertainment, Mirage’ın yemlerini daha dinamik hale getirmeye karar verene kadar, Mirage mavi ayda en iyi oynanan bir karakter.

8. Gibraltar

en i̇yi 10 apex legends efsanesi karakteri ve karakter özellikleri!Pin

Düz% 10 hasar azaltma bonusu ve daha sert bir Silah Kalkanı olsa bile, “Kalkanlı Kale” Apex Legends gibi hızlı tempolu, yüksek oktanlı bir oyunda çok yavaş hissediyor.

Hata yapma. İyi bir Gibraltar, başa çıkmak için bir acıdır. İlk önce onları yıkmaktan başka seçeneğiniz olmadığından emin olacaklar. Ne yazık ki, bu tür senaryoların gelmesi zordur ve açık harita göz önüne alındığında, Gibraltar‘ın diğer takım arkadaşlarına, özellikle de Koruyucu Ateş Kubbesi’ne batırıldıklarında, çıkan ateşi önlediğinde, ve hemen hemen düşman yeterince yakınlaşana veya arkadan gizlice yaklaşana kadar faydalıdır.

Apex Legends’ın yavaş hareket ve kaplumbağa lehine yaptığı meta değişiklikler olmadıkça, şu anda inşa edildiği gibi Gibraltar garip bir seçim olarak kalacaktır.

7. Bloodhound

en i̇yi 10 apex legends efsanesi karakteri ve karakter özellikleri!Pin

Bloodhound iyi. O mükemmel bir izci ve nihai Beast of the Hunt ile birlikte iyi bir Bloodhound oyuncusu önemsememekle birlikte, muhtemelen onlardan kaçamayacaksınız.

Ne yazık ki, Bloodhound oynamanın en büyük dezavantajı, Allfather’ın Gözünün de konumunuzu ortaya çıkarmasıdır.

Bu, düşmanlarınızı uzun boylu olduğunuzu bilmeden izlemenin amacını neredeyse yendi, bu da izleme ve avcılıkta uzmanlaşmış bir karakterin amacını neredeyse yendi.

6. Wattson

en i̇yi 10 apex legends efsanesi karakteri ve karakter özellikleri!Pin

Wattson oynamak gerçekten çok eğlenceli.

Onun yetenekleri ile güvenle kaçabilir ve kendinizi sorunsuz bir şekilde iyileştirebilirsiniz.

Çitleri söndürerek binalarda kontrolü kolayca ele geçirebilirsiniz.

Sıralamasında kullanmak için çok güçlü destek karakteri.

5. Pathfinder

en i̇yi 10 apex legends efsanesi karakteri ve karakter özellikleri!Pin

Pathfinder‘ın bir yerden başka bir yere sallanma yeteneği, hareketliliğin kral olduğu bir oyunda onu değerli bir varlık haline getiriyor. Bununla birlikte, vücut atışlarının bu aldatıcı acımasız robota inmesi daha kolaydır ve Pathfinder’ı kullanarak diğer karakterlere vurmak kadar zıplarken karakteri vurmak kadar zordur.

Yani, gerçekten, Pathfinder’ın bir silahlı çatışmadaki tek avantajı, her zaman değil, kullanışlı olabilecek karışıklıktır.

Bir Pathfinder’ı sıkı köşelere ya da Apex Legends‘ın bol miktarda bulunduğu gerçekten açık alanlara çekin ve Pathfinder’ın sunacak çok az şey olduğunu ve maddelerden daha fazla flaş olabileceğini göreceksiniz.

4. Bangalore

en i̇yi 10 apex legends efsanesi karakteri ve karakter özellikleri!Pin

Özenli asker Bangalore, Apex Legends’ı ilk kez oynasalar bile FPS hayranları için çok tanıdık hissetmesi gereken basit bir seçim.

Smoke Launcher ve Rolling Thunder gibi yetenekleri onu her silahlı çatışmada mükemmel bir uyum haline getiriyor. Bahsetmiyorum bile, o da oldukça hareketli. Hasar alır almaz (veya vuruluyorsa), pasif yeteneği, Çift Zaman, faaliyetleri, düşmanlarınızı aşmanıza veya en azından siper almanıza izin verir.

Belki de Bangalore’un en iyi Apex Legends karakter listemizde daha yüksek olmamasının tek nedeni, tam da o olduğu şey – sağlam bir seçim.

3. Wraith

en i̇yi 10 apex legends efsanesi karakteri ve karakter özellikleri!Pin

Wraith’in popülaritesi, aptal efsaneleri, sinirli geçmişi, havalı yetenekleri ve genel kullanışlılığı ile ilgilidir.

Bildirildiği gibi daha küçük hitbox boyutunu hesaba katsanız bile, Wraith hala başa çıkmak için bir acıdır, çünkü kelimenin tam anlamıyla savaşlara girebilir ve savaştan çıkabilir, nişan alıp almadığını bilir ve takım arkadaşlarını bir yerden diğerine nispeten kolay bir şekilde alabilir .

Basitçe söylemek gerekirse, Wraith bir avuçtur.

Outplays için yüksek bir potansiyele ve herhangi bir dizilim kompozisyonuna getirebileceği şey için sağlam bir tabana sahip olan Wraith’in neredeyse her üç kişilik dizide bir elyaf olması şaşırtıcı değil.

2. Octane

en i̇yi 10 apex legends efsanesi karakteri ve karakter özellikleri!Pin

Apex Legends’ın tuhaf kadrosuna tanıtılacak en son karakter Octane, ister sıkı mahallelerde ister açık alanlarda silahlı çatışma olsun, her durumda hasara yol açabilen Apex Legends’ın hızına mükemmel bir şekilde uyuyor.

Ayaklarınızda (veya ellerinizde ve farenizde) hızlı olduğunuz ve Octane’ın ne kadar hızlı oynanabileceğini takip edebildiğiniz sürece, Octan’ın içeri girmenin bir yolunu bulabileceği Apex Legends’ta bir durum

1. Lifeline

en i̇yi 10 apex legends efsanesi karakteri ve karakter özellikleri!Pin

Lifeline, Apex Legends‘taki herhangi bir diziliş kompozisyonunda olması gereken en yakın şeydir.

Tabii, teknik olarak hayatta kalabilir ve hiç bir doktora ihtiyaç duymadan oyun kazanabilirsiniz, ancak bir tane olması iyi olmaz mıydı? Ayrıca, Yaşam Hattı sadece eski bir doktor değil. Kendini koruyabilir ve hatta seni ağırlayabilir. Bahsetmemek gerekirse, Lifeline, özellikle oyunun başlarında ölmek ve hayatta kalmak arasındaki fark anlamına gelebilecek birkaç yüksek katmanlı yağma parçası arayabilir.

Ekibinizle ilgili özel bir şey yapmayacağınız sürece, yaşam çizgisine sahip olmak veya oynamayı, ekibinizde olmamaktan daha iyidir.

Bazı karakterleri diğerlerine göre daha yüksek sıralamamıza rağmen, tüm Apex Efsaneleri listesinin nispeten dengeli olduğunu itiraf etmeliyiz.

Bu nedenle, listemizdeki “en kötü” Apex Legends karakterini oynasanız bile, sorun değil. Çünkü günün sonunda, birinin diğerine karşı sunduğu avantajlar en iyi ihtimalle ihmal edilebilir ve en önemli olan, seçtiğiniz karakterini en iyi şekilde nasıl oynayacağınızı öğrenmenizdir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın