Mobil Oyun Dünyası: 2022'de En Eğlenceli Mobil Oyunlar! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Mobil Oyun Dünyası: 2022’de En Eğlenceli Mobil Oyunlar!

Mobil oyunlar her geçen gün daha da eğlenceli, keşfedilesi bir hale geliyor! Hepimiz oyun oynamayı severiz, oyun oynamayı kim sevmez ki? Bunun sıklığı değişiklik gösterebilir. Ama her insan hayatının belirli bir döneminde mutlaka oyun oynamıştır. Dünya derdine, sıkıntısına bir ara verip hayattan kısmen de olsa uzaklaşmamızı ve keyifli dakikalar yaşamamızı sağlayan şey oyun oynamaktır. Tam da bu noktada, bugün sizler için birçok mobil oyunları inceledik ve güzel bir liste yaptık.

En Eğlenceli Mobil Oyunlar (2022)
en eğlenceli mobil oyunlar (2022)

2022 Yılında En Eğlenceli Mobil Oyunlar

Hepimizin bildiği gibi Play Store, android kullananlar için inanılmaz bir nimettir. Herkesin uğradığı ortak bir noktadır. Buradan sayısız eğlenceli mobil oyun ve uygulamayı indirip keyfimize bakıyoruz, bu doğru. Doğru ama Google Play Store’nin eksik olduğu bir şey de yok değil; o da uygulama veya oyun keşfi! Yani size daha açık anlatalım; Play Store’de sayısız uygulama ve oyun olduğu doğrudur. Fakat yeni oyunlar keşfederken biraz zorlanabilirsiniz. Bu yüzden de bugün sizlere güzel bir liste hazırladık, aşağıda çeşitli eğlenceli mobil oyunları bulabilirsiniz.

ScourgeBringer

İlk olarak 2020’de Steam ve konsollarda mevcut olan ScourgeBringer, güzel bir aksiyon platform mobil oyunudur. Oyunun kategorisine baktığımız zaman Play Store’de; Aksiyon ve Premium şeklinde listelenmiş. Bu oyunun piksel sanatı harika, kontrolleri oldukça güzel ve sağlam ve keşfedilecek en az 15 saatlik içeriği barındırıyor diyebiliriz.