Türk Telekom İnternet Paketleri ( Güncel Paketler )

Türk Telekom güncel internet kampanyaları Türk Telekom operatörüne bağlı müşteriler tarafından ilgi ile merak edilmektedir. Günümüzde teknolojinin ve internetin sunduğu olanaklar arttıkça kişiler daha çok internete ihtiyaç duymaktadır. Türk Telekom operatörü de sahip olduğu süper hızlı internet alt yapısı sayesinde müşterilerine hızlı internet sunmanın yanında güncel internet kampanyaları ile de müşterilerini sevinmektedir.

Çeşitli sosyal medya platformları, web sitelerine erişim, müzik dinleme ve indirme programları ve hatta ders çalışmak bile artık internet aracılığı ile yapılıyor. Bu nedenle de her geçen gün internete olan ihtiyaç artıyor. Türk Telekom bu ihtiyaçlar kapsamında müşterilerine çeşitli internet kampanyası hizmetleri sunuyor.

Türk Telekom Güncel İnternet Kampanyaları Kimler İçin Geçerli?

Türk Telekom güncel internet kampanyaları kimler için geçerli sorusu birçok hat sahibi tarafından merak edilen bir konudur. Günümüz koşulları ile birlikte internet ihtiyacı her geçen gün artmaktadır ve Türk Telekom da bu duruma yönelik kampanyalar başlatmaktadır.

Kampanyaları ise hali hazırda Türk Telekom müşterisi olan, Türk Telekom’ a yeni gelen ya da başka bir operatörden Türk Telekom’ a geçmek isteyen müşterileri için geçerlidir. Ancak Türk Telekom’un sunduğu internet kampanyaları farklı kategorilerde incelenmektedir. Faturalı ve faturasız müşteriler için farklı internet kampanyaları bulunmakta ve her geçen gün kampanyalara yenisi eklenmektedir.

Türk Telekom Faturalı Hat Güncel İnternet Kampanyaları

Türk Telekom faturalı hat güncel internet kampanyaları kapsamında birçok kampanya bulunuyor. Faturalı hat sahipleri hem güncel internet kampanyalarıyla internetin keyfini sürüyor hem de maddi bir tasarruf sağlıyor. Türk Telekom faturalı hat güncel internet kampanyaları incelendiğinde karşımıza şu sonuçlar çıkmaktadır:

  • Türk Telekom Prime ilk ay müşterilerine ücretsiz 20 GB hediye internet kampanyası sunuyor. Hattını Prime’a taşıyan, yeni hatlarını Türk Telekom Prime şeklinde alan ve ilgili tarifelere sahip olduğunuz takdirde 20 GB internet hediyesi elde ediyorsunuz. Ancak cihaz ve hattınız 4.5G uyumlu olması gerekiyor. PRIME HEDIYE 20 yazarak 5555’e mesaj gönderdikten sonra hediye internete sahip oluyorsunuz.
  • Türk Telekom yine aynı şekilde hattını Türk Telekom’a taşıyan ya da ilk kez satın alacağı hattını Türk Telekom operatörü ile gerçekleştiren müşterilerine 10 GB internet hediyesi veriyor. 4.5G cihazınız ve hattınız bulunması ve diğer koşulları sağladığınız takdirde HEDIYE 10 yazarak 5555’ e mesaj göndererek hediye internete sahip oluyorsunuz.
  • Türk Telekom Selfy aracılıklarıyla Türk Telekom’da yeni hat sahibi olan ve 12 ay fatura taahhüt ile birlikte 5 GB internet hediyesi veriyor. Hediyeye sahip olmak için yapmanız gereken sadece YENI FESTIVAL 5 yazarak 4545’ e mesaj göndermek.
  • Türk Telekom Kasım ayı boyunca hem faturalı hem de faturasız hatlar için Sil Süpür kampanyası aracılığı ile birçok bedava internet paketini de müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Türk Telekom Faturasız Hat Güncel İnternet Kampanyaları

Türk Telekom faturasız hat güncel internet kampanyaları ile birlikte faturasız hat sahipleri hem internette doya doya geziyor hem de kampanyaların kapsadığı birçok avantajdan yararlanıyor. Günümüzde artan internet ihtiyacıyla birlikte Türk Telekom da faturasız hat sahiplerinin yüzünü güldürecek kampanyalara imza atıyor. Türk Telekom faturasız hat güncel internet kampanyaları;

  • Türk Telekom telefonunuz kapalıyken size ulaşamayan kişileri Arayanıbil Plus aracılığı ile size bildiriyor. Ve Arayanıbil Plus’a üye olduktan sonra size 1 GB internet hediyesi veriyor. İnternet kampanyası için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmıyor. Yalnızca Arayanıbil Plus’ a Plus yazarak 7065’e gönderiyorsunuz ve üye oluyorsunuz. Sonucunda da hediye internetiniz keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Türk Telekom’un online işlemler uygulamasını kullanarak TL yükleyen her müşteriye haftalık 2 GB internet hediyesi kampanyası bulunuyor. Hem kolayca TL yüklüyor hem de ücretsiz internetin keyfini çıkarabiliyorsunuz.
  • Türk Telekom paylaşmayı paylaştıkça kazanmayı seven bir operatör olduğu için paylaşmayı seven müşterilerine bonkör davranıyor. Hediye internet gönderen müşterilerine 1 GB internet hediye ediyor. İnternet gönderdiğiniz takdirde hemen sms ile bilgilendirilip hediye internetiniz hattınıza tanımlanıyor.
  • Son olarak Kasım ayı boyunca Sil Süpür kampanyası aracılığı ile günlük, haftalık ve aylık hediye internetlerin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Sil Süpür kampanyası online işlemler uygulaması içerisinde bulunuyor.

600+ Bedava UC PUBG Mobil Redeem Kodu Kullan 

PUBG Mobil Bedava Hesaplar 

PUBG Mobile Bedava Uc Nasıl Alınır?

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın