Disney Plus Destek - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Disney Plus Destek

Disney Plus destek konusu son zamanlarda fazlasıyla merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Çoğu kullanıcı Disney Plus destek işlevini bilmiyor veya kullanamıyor. Yaşadığımız sorunlar nedeniyle bir Disney Plus müşteri destek numarası gerekebilir. Bu numarayı aramak isterseniz yaşadığınız sorunları çözebilirsiniz. Tabii ki, telefonlar tek iletişim aracı değildir; başka formlar da var.

E-posta adresleri, telefon dışında başka bir iletişim yöntemidir. Ayrıca yardım ve destek bölümündeki sık sorulan sorulardan da yardım alabilirsiniz. Tüm bunları hesaba kattıktan sonra Disney Plus müşteri destek hattı ile sorununuzu çözmeye çalışmalısınız.

Disney Plus Destek ve İletişim Bilgileri

disney plus destekPin
Disney Plus Destek

0 800 621 21 27’yi aramak, yaşadığınız sorunu hemen iletmenizi sağlayacaktır. Bu numarayı çevirdikten sonra aramanızı ilgili departmana aktarabilir ve sorununuzu anlatabilirsiniz. Sorunlarınız bu şekilde daha hızlı çözülecektir. Mail kullanmaya kıyasla, birtakım avantajlar sunar. Bunlar aşağıda listelenmiştir.

  • Çözüm için daha hızlı bir yaklaşım
  • Acil durumlarda, hemen harekete geçilebilir
  • Daha kolay iletişim kurabilmektir.
  • Başka gereksinimler varsa doğrudan verilebilir.

Gördüğünüz gibi Disney Plus müşteri destek numarası, e-postadan daha pratik olduğu için en iyi seçenektir. Yerel veya uluslararası arama ücretleri, normal tarifenize göre ücrete tabi olabilir. Uluslararası arama yaparken numaranın başına +90 kodunu eklemeyi gözden kaçırmamalısınız.

İletişime geçtiğinizde tam olarak Türkçe iletişim kurabilecek ve o dilde destek alabileceksiniz.  Yaşadığınız sorunu en kısa sürede çözmek için Disney Plus destek hattını arayın. Disney Plus yardım hattı, kullanabileceğiniz birçok seçenekten yalnızca biridir. Aşağıdakiler destek hattına ulaşmayı sağlar. Bunlar:

  • Telefonla ulaşabilirsiniz.
  • E-posta gönderebilirsiniz.
  • Destek için ticket açabilirsiniz.

Bu teknikler, sorunlarınızı mümkün olan en iyi şekilde çözmenizi sağlar. Bazen ödeme alanında karşılaşılan sorunlar hakkında müşteri desteği ile konuşmak tercih edilir. Yaşadığınız sorun izlemenizi engelliyorsa, en hızlı cevap için cep telefonuyla birini arayıp iletişime geçmeniz doğal olacaktır.

Yazımızda yer verdiğimiz Disney Plus müşteri hizmetleri numarası size bu konuda ihtiyacınız olan yardımı sağlayacaktır. Ek olarak çoğu kullanıcı destek hattını aradığında altyazı ayarlarını soruyor. Bu konu hakkında da bilgi vermek istiyoruz.

Disney Plus Altyazı Ayarları

Bilgisayar ve mobil platformlarda Disney Plus altyazı seçenekleri benzer şekilde değiştirilebilir. Bu makalede her iki platform için nasıl değiştirileceğini göstereceğiz. Öncelikle mobil cihazdan nasıl değiştirileceğini öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Mobil İçin Disney Plus Altyazı Değişikliği

Öncelikle izlemek istediğiniz film veya televizyon programına karar vermelisiniz. Altyazı simgesi, az önce açtığınız bölümün sağ üst köşesinde görünmelidir. Ardından, sonraki ekranda seslendirme ve altyazı seçeneklerinizi değiştirebilirsiniz. Ancak bu seslendirme ve altyazı seçenekleri her filmde bulunmayabilir. Yapısına göre değişir.

Yukarıdaki talimatları izledikten sonra, mobil cihazınızda Disney Plus altyazıları arasında seçim yapabileceksiniz. Bunu bilgisayarınızdan yapmak isterseniz aşağıdaki yönergeleri takip etmeniz sizin için avantajlı olacaktır.

Bilgisayar İçin Disney Plus Altyazı Değişikliği

Bu prosedür mobil cihazlar için de aynı olduğu için herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur. İzlemek istediğiniz programı etkinleştirin. Sağ üst köşede, altyazı düğmesini tıklayın. Seslendirme veya altyazı için mevcut diller arasından seçim yapabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen adımları uyguladıktan sonra bilgisayarınızdan altyazıları değiştirebilirsiniz. Yapımlar her dile çevrilmediği için her dilde altyazı veya seslendirme mevcut değildir. Seslendirmelere sıklıkla erişilemese de, Disney Plus genellikle altyazıların sunulduğu tüm ülkelerde desteklenir.

Bu nedenle, izlemeyi seçtiğiniz herhangi bir yapım için Türkçe altyazı kullanabilirsiniz. Ancak her zaman Türkçe seslendirme şansınız olmayabilir. Ülkemizde yeni sektöre uyum sağlayan Disney Plus’ın eski ürünlerinde Türkçe seslendirme yapılması uygun olmayacaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın