Mobil Oyunlar

Dev UC ve Elmas Bonusu Almak İçin Play Store 2020 İçin Ücretsiz Kodu Kullanın!

dev uc ve elmas bonusu almak i̇çin play store 2020 i̇çin ücretsiz kodu kullanın!

Dev UC ve Elmas Bonusu Almak İçin Play Store 2020 İçin Ücretsiz Kodu Kullanın!

  • Play Store 2020 için ücretsiz kullanma kodu, size Google Play Store’da ücretsiz uygulama satın alma olanağı sağlayabilir. Free Fire ve PUBG Mobile oyuncuları da daha fazla UC ve Diamond kazanıyor.

Play Store 2020 için ücretsiz kullanma kodu, size Google Play Store’da ücretsiz uygulama satın alma olanağı sağlayabilir. Üstelik bu kodlardan UC ve elmas bonusları gibi pek çok harika hediye de alacaksınız. Bu yüzden birçok Android kullanıcısı oyun mağazası için bu ücretsiz kodları almak istiyor. Buradan oyun mağazasında ücretsiz uygulamalar ve satın alma işlemleri için bu kodları nasıl edinebileceğinizi ve kullanacağınızı öğrenin.

Google Play Store 2020 İçin Ücretsiz Kodu Kullanma Hakkında

Hepimizin bildiği gibi Google Play Store, Google tarafından yürütülen dijital bir dağıtım hizmetidir. Tüm Android cihazlarda mevcuttur. Oyun mağazası, Android kullanıcılarının cihazlarına uygulama ve oyun indirmesine veya satın almasına olanak tanır. Dahası, bu çevrimiçi mağazada bazı uygulama içi satın alma işlemleri de yapabilirler. Örneğin, Android telefon kullanan PUBG Mobile oyuncuları, mağazada kullandığınız aynı Google hesabıyla oyuna giriş yaptıklarında Google Play Store üzerinden UC doldurabilir.

dev uc ve elmas bonusu almak i̇çin play store 2020 i̇çin ücretsiz kodu kullanın!

Benzer şekilde, Free Fire oyuncuları da elmasları ve madeni paraları Google bakiyesi ve Google Play Store üzerinden şarj edebilir. Yani, Free Fire için Play Store 2020 için ücretsiz bir kullanma kodu alırsanız, ücretsiz olarak bir şeyler satın alabilirsiniz. Ancak, Google Play Store ücretsiz kullanma kodu, Play Store hediye kartı sınırsız olduğu sürece sınırlıdır. Açıkçası, bir ay veya bir yıl içinde Play Store Kodlarını ücretsiz olarak almak için küçük bir şansınız var. Ancak Google, Android kullanıcılarının çevrimiçi olarak veya mağazalardan hediye kartları satın almasına izin verir.

Play Store İçin Ücretsiz Kodlardan Ne Alabilirsiniz?

Kısaca tanıtıldığı gibi, oyun mağazası için ücretsiz hediye kodları, bazı uygulamaları ücretsiz olarak edinmenizi sağlar. Spesifik olarak, birçok ücretsiz birlikte yanıt sıra Google Play Store’da birçok satın alınabilir uygulama vardır. Android uygulamaları, şarkıları, filmleri ve kitapları satın almak için hesabında veya google bakiye hesabında gerçek bir miktar nakit ödeme gerekecek. Bu hediye kartı kodları ile bu hizmetleri satın alırken satın alırken satın alın. Daha neyse ki, ücretsiz olarak Amatörler.

dev uc ve elmas bonusu almak i̇çin play store 2020 i̇çin ücretsiz kodu kullanın!

Play Store 2020 için ücretsiz kullanma kodu, kuponu kullanmak ve ücretsiz oyun içi para ve birlikte almak için de kullanılabilir. PUBG Mobile, Minecraft, Bike Mayhem gibi birçok oyunu oynayabilir ve daha düşük maliyetle veya ücretsiz olarak satın alım yapabilirsin.

dev uc ve elmas bonusu almak i̇çin play store 2020 i̇çin ücretsiz kodu kullanın!

Örneğin, son kod olan ‘GET3’, PUBG Mobile oyuncularına Rs’ye kadar bir kıyafet kuponu veren PUBG Mobile için 2020 ücretsiz bir oyun mağazası kodudur. 1210. Ayrıca, GP300 kodunu kullanırsanız, Rs alabilirsiniz. 300 geri ödeme. Ek olarak, Free Fire, PUBG Mobile veya başka bir şey satın almak için google bakiyenizde biraz google play parası alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bugün Play Store 2020 İçin Ücretsiz Kodu Nasıl Alabilirim?

Oyun kartı, hediye kodu ve promosyon kodu dahil olmak üzere üç ana oyun mağazası kullanma kodu türü vardır. Bunları nasıl alacağımızı aşağıda öğrenelim.

Ücretsiz hediye kartı veya kullanma kodu e-posta kutunuza gönderilecektir veya bu oyun mağazasından hediye kartını satın alın. Play Store hediye kartı da Hindistan’da 10w maliyetle satın alınabilir. Arap Android kullanıcıları, Paytm, PhonePe, Freecharge, GPay ve daha fazlası hakkında Free Fire kullanım kodu olarak satın alabilir. Ya da Reliance Digital veya Jio Digital Life gibi bazı mağazalardan satın alımlar.

dev uc ve elmas bonusu almak i̇çin play store 2020 i̇çin ücretsiz kodu kullanın!

Ancak bu satın almak için yine de ödeme kartları gerekiyor. Bu satın alma hediye kartı kodlarının süresi hiçbir zaman sona ermeyecek ve nakit ödül, daha sonra satın alma veya yükleme için Google bakiyesine kaydedilecektir. Örneğin, Free Fire hediye kartı boyutunu Rs’ye kadar verebilir. Oyun mağazasını elmasları doldurduğunuzda 200 bonus.

dev uc ve elmas bonusu almak i̇çin play store 2020 i̇çin ücretsiz kodu kullanın!

Ayrıca, bazı ülkelerde e-posta yoluyla oyun mağazası kitap hediye kodları alabilirsiniz. Diğer bir oyun mağazası kodu türü promosyon kodudur. Bu kodları kullanırken, dijital bir içerik veya belirli bir uygulama alabilirsiniz. Örneğin, bu kodlar olmadan satın almak için ödemeniz gereken bir kitap, şarkı veya film alabilirsiniz. Alternatif olarak, birçok PUBG Mobile ve Free Fire oyuncusu, bu kodları ücretsiz olarak almak için kod oluşturucuları kullanır.

Play Store Kodları Nasıl Kullanılır?

Tüm hediye kartları, hediye kodları ve promosyon kodları aynı şekilde kullanılır. Oyun mağazası kodlarını kullanmak ve çekici hediyeler almak için bu adımları izleyin.

  1. Telefonunuzda google play store uygulamasını açın veya bilgisayardaki oyun mağazasına erişin.
  2. Menü’ye tıklayın ve Kullan bölümüne gidin.
  3. Açılır pencereye kodu girin.
  4. Kullan düğmesine tıklayın.
  5. Talimatları izleyin ve hediyeler alın.
dev uc ve elmas bonusu almak i̇çin play store 2020 i̇çin ücretsiz kodu kullanın!

Satın aldığınız hediye kartı çalışmazsa geri ödeme almak için google hizmet bölümü ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz kod geçersizse, süresi dolabilir veya başka biri tarafından kullanılabilir.

Bunlar, Play Store 2020 için ücretsiz kullanma kodu hakkında bilmeniz gereken şeyler . Google Play Store üzerinden yükleme yaparken büyük bir bonus kazanmak için Free Fire veya PUBG Mobile hediye kartları satın alabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır. En yeni mobil oyun haberlerini ve oyuncular için daha fazla ipucu ve püf noktasını güncellemek için web sitemizi ziyaret edelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu