COD Mobile Sezon 6 - Çıkış tarihi, sızıntılar, silahlar, haritalar ve daha fazlası - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

COD Mobile Sezon 6 – Çıkış tarihi, sızıntılar, silahlar, haritalar ve daha fazlası

 cod mobile sezon 6 - çıkış tarihi, sızıntılar, silahlar, haritalar ve daha fazlasıPin

COD Mobile Sezon 6 – Çıkış tarihi, sızıntılar, silahlar, haritalar ve daha fazlası

COD Mobile Sezon 6 hala çok uzakta ama bazı oyuncular şimdiden popüler mobil nişancı için geleceğin neler getireceğini merak ediyor.

COD: Mobile Sezon 5 In Deep Water hala emekleme aşamasında ve sezon boyunca başka bir yeni silah, birkaç yeni oyun modu ve daha fazlası dahil olmak üzere çok daha fazlası varken , oyuncular Sezon 6’nın ne zaman başlayacağını zaten bilmek istiyor. Sezon 5 savaş geçişlerini bu tarihten önce bitirmek ve sezon başladığında yeterli CP’ye sahip olduklarından emin olmak istiyorlar.

Ve ikinci yılın 6. sezonuyla ilgili henüz çok fazla detay olmasa da COD: Mobile Sezon 6 hakkında şu anda bildiğimiz her şey burada.

COD Mobil Sezon 6 – Çıkış tarihi

cod mobile sezon 6 - çıkış tarihi, sızıntılar, silahlar, haritalar ve daha fazlasıPin

Elbette oyuncuların bilmek istediği ilk şey, Sezon 6’nın ne zaman başlayacağı.

Derin Sularda savaş geçişinin zamanlayıcısına göre, Sezon 5 savaş geçişi 32 gün sürecek, yani 1 Ağustos civarında sona erecek ve Sezon 6’nın hemen ardından, 2 Ağustos (Salı) başlamasını bekleyebiliriz.

6. Sezon güncelleme boyutu

Sezon 6 güncellemesinin indirme boyutu hakkında konuşmak için henüz çok erken olsa da, yayınlanması planlanan içeriğin hiçbirini bilmediğimiz için, her ikisi için de 2 GB civarında olacağını güvenle söyleyebiliriz. Android ve iOS cihazları, önceki tüm büyük COD: Mobil güncellemelerin olağan boyutuydu.

6. Sezon haberleri, sızıntıları ve özellikleri

cod mobile sezon 6 - çıkış tarihi, sızıntılar, silahlar, haritalar ve daha fazlasıPin

Yazma sırasında çok fazla COD: Mobile Sezon 6 haberi veya sızıntısı yok.

Daha önceki bazı sızıntılar , Zombies’in ve yeni bir çok oyunculu harita olan Monastery’nin geri dönmesini önerdi , ancak bu şu an için olmadı, bu yüzden Sezon 6’da gerçekleşebilir. Her zaman olduğu gibi, bu bilgiyi büyük bir tuz tanesi ile alın.

Öte yandan, standart bir dizi yeni silah, birkaç yeni harita, oyun modu, operatör ve çok daha fazlasını bekleyebiliriz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın