COD Mobile Sezon 11'de Efsanevi silahlar nasıl alınır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

COD Mobile Sezon 11’de Efsanevi silahlar nasıl alınır?

cod mobile sezon 11'de efsanevi silahlar nasıl alınır?Pin

COD Mobile Sezon 11’de Efsanevi silahlar nasıl alınır?

  • COD Mobile Efsanevi silahlar BR’de veya taslak olarak bulunabilir.
  • Yeni Mythic silahın yanı sıra oyunda bulunabilecek en nadir silahlardır.

COD Mobile‘daki efsanevi silahlar, bulundukları yere bağlı olarak birkaç farklı kullanıma sahip olabilir. Birkaç gün öncesine kadar, oyuncuların alabileceği en nadir silahlardı. Artık COD Mobile’da Fennec biçiminde bir Efsanevi silah olduğuna göre, Efsanevi silahlar aşağıda bir katmandır ancak yine de her zamanki kadar nadirdir.

Efsanevi silahlar, altın veya sarımsı tonlarıyla temsil edilir. Sadece bir silahın istatistiklerini veya eklentilerini değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda estetiği ve tasarımı da önemli ölçüde değiştirme potansiyeline sahiptirler.

COD Mobile 11. Sezon: Efsanevi silahlar nasıl alınır:

cod mobile sezon 11'de efsanevi silahlar nasıl alınır?Pin

Genel olarak, COD Mobile’daki Efsanevi bir silah, bir silahın yeni bir eklenti seti ve yeni bir tasarımla tamamen yenilenmiş bir versiyonu anlamına gelir. Genel anlamda konuşulduğunda, Efsanevi bir silah, basitçe bir silah için bir plan anlamına gelir. Normal çok oyunculu maçlardaki oyuncular için planlar birkaç anlama gelebilir.

Henüz sıralamada bir silahı olmayan, ancak bir taslağı olan oyuncular, bir silahın taslağını kullanabilir veya donatabilir ve bu eklentileri, kilidi açtıkları herhangi bir şeyle kullanabilir. Bu, çok zaman kazandırabilir ve daha kolay bir tesviye deneyimi sağlar.

Efsanevi planlar, ister mağazadan ister Battle Pass’teki farklı kademelerden satın alımlarla elde edilebilir. Tüm kilidi olan herkes için temelde kozmetik oldukları göz önüne alındığında, Efsanevi bir planın ücretsiz bir sürümünü almak nadirdir.

Efsanevi silahları almanın ikinci yolu, COD Mobile için Battle Royale modudur. Warzone’un Modern Warfare’de çalıştığı gibi, Efsanevi silahlar COD Mobile için Battle Royale’de bulunabilir ve yağmalanabilir. Planlarla aynı altın rengi içerirler, ancak Fortnite’ın ganimetlerini ve silah nadirliklerini ele alma biçimine benzer şekilde, daha çok enderlik ve istatistiklere dayanırlar.

COD Mobile’ın Battle Royale modunu oynamak, oyunculara sandıklarda veya ganimet kutularında biraz şansla bulunabilecek bazı Efsanevi silahları alma şansı da veriyor.

Daha fazla ganimet kutusu olan yerlere sıcak düşürmek, Efsanevi bir silah bulmak için daha yüksek bir şans sağlarken, bir bırakma sandığı açmak genellikle bir oyuncuya böyle bir silahı ele geçirmek için en yüksek şansı sağlar.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın