COD Mobile Kodları kullanma: Nasıl kullanılır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

COD Mobile Kodları kullanma: Nasıl kullanılır?

cod mobile kodları kullanma: nasıl kullanılır?Pin

COD Mobile Kodları kullanma: Nasıl kullanılır?

  • Kodları kullanma, oyunculara özel oyun içi öğeleri ücretsiz olarak alma fırsatı sunar.
  • Oyuncuların COD Mobile’da Kodları Kullanma’yı nasıl kullanabilecekleri aşağıda açıklanmıştır.

Call of Duty Mobile , oyuncuların elde edebileceği farklı asker görünümlerine ve silah görünümlerine sahiptir. Bu özel öğeler, oyuncuların karakter özelliklerini ve oyundaki görünümlerini özelleştirmelerini sağlar. COD Mobile’ın Sezon 8 güncellemesiyle, oyun içi mağazada da geniş bir görünüm koleksiyonu düştü.

Özel öğelerin çoğu, Battle Pass aracılığıyla veya COD Mobile mağazasındaki oyun içi para birimi (CP) kullanılarak elde edilebilir. Kodları kullanma, oyunculara bu özel eşyaları ücretsiz alma fırsatı sunar. Her oyuncu oyun içi para birimi satın almak için para harcamak istemez.

Bu kodlar, COD Mobile tarafından sosyal medya kanallarında yayınlanmaktadır.

COD Mobile’da Kodları Kullanma

Kodları kullanma süreci oldukça kolaydır. Oyuncular sadece aşağıda verilen adımları takip etmelidir.

  • Adım 1: Call of Duty web sitesinde bulunan ödeme merkezini ziyaret edin. Geri ödeme merkezini doğrudan ziyaret etmek için aşağıda verilen bağlantıya da tıklayabilirsiniz.
  • BAĞLANTI: https://www.callofduty.com/redemption
  • Adım 2: UID’yi girin, kodu ve doğrulama kodunu kullanın.
  • Adım 3: Ayrıntıları doldurduktan sonra, Gönder düğmesine tıklayın. Oyuncular ödülü COD Mobile posta kutularına alacaklar.

Kodları Kullan, oyunculara COD Mobile’da ücretsiz öğeler almaları için mükemmel bir fırsat sunar. Ancak oyuncuların bu kodları çok hızlı kullanması gerekir çünkü çoğunun bir ödeme limiti vardır.

Kodları kullanma yalnızca sınırlı sayıda kullanılabilir. Bu sınıra ulaşılırsa ve oyuncular bir hata alırsa, yapabilecekleri bir sonraki kod setinin çıkmasını beklemektir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın