COD Mobile bedava CP nasıl alınır? [Temmuz] 2022! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

COD Mobile bedava CP nasıl alınır? [Temmuz] 2022!

cod mobile bedava cp nasıl alınır? [temmuz] 2021!Pin

COD Mobile bedava CP nasıl alınır? [Temmuz] 2022!

CP, COD Mobile’ın premium oyun içi para birimlerinden biridir ve Battle Pass, görünümler, kasalar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli öğeleri satın almak için kullanılabilir.

Ancak, oyuncuların bunları elde etmek için gerçek para harcaması gerektiğinden, CP ücretsiz olarak mevcut değildir. Bu herkes için uygun bir seçenek olmadığından, çoğu oyuncu genellikle COD Mobile’da bedava CP almanın alternatif yollarını arar.

Bu makale, COD Mobile’da bedava olarak CP alabileceğiniz üç meşru yolu listeledik.

COD Mobile bedava CP nasıl alınır Temmuz 2022

1 Numaralı Google Ödüllü Anketler

cod mobile bedava cp nasıl alınır? [temmuz] 2021!Pin

Google Ödüllü Anketler, dünyadaki en güvenilir uygulamalardan biridir ve Play Store’da 50 milyondan fazla indirilmiştir.

Bu uygulamada, oyuncuların COD Mobile’da doğrudan CP satın almak için kullanabilecekleri Google Play Kredilerini almak için kısa ve basit anketleri tamamlamaları gerekir.

Ancak, oyuncuların aldığı krediler anketten ankete değişir.

2 GPT Web Siteleri

cod mobile bedava cp nasıl alınır? [temmuz] 2021!Pin

Oyuncuların COD Mobile’da CP almak için kullanabilecekleri birkaç GPT (Get-to-to) web sitesi vardır. Bu web sitelerinde, oyuncuların ödülleri kazanmak için anketler, testler ve daha fazlası gibi görevleri tamamlaması gerekir. Ancak, ödemenin her bölgede farklı olduğuna dikkat etmek önemlidir.

En popüler GPT web sitelerinden bazıları Swagbucks, GrabPoints ve YSense’dir.

3. GPT Uygulamaları

cod mobile bedava cp nasıl alınır? [temmuz] 2021!Pin

GPT uygulamaları, GPT web siteleriyle aynı şekilde çalışır. İkisi arasındaki tek fark orta. Oyuncular, hediye kartları almak için video izlemek ve uygulama indirmek gibi görevleri tamamlamak zorundadır. Hediye kartları ülkenizde kullanılamıyorsa PayPal nakit olarak nakde çevirebilirsiniz.

Easy Rewards ve Poll Pay, en güvenilir GPT uygulamalarından ikisidir.

Oyuncuların, yasa dışı oldukları için Sınırsız CP modu gibi yasadışı modları asla kullanmaması gerektiğini unutmamak önemlidir. Bu tür araçları kullanmaktan suçlu bulunan herhangi bir oyuncu, COD Mobile hesabına kalıcı bir yasaklama ile cezalandırılacaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın