Candy Crush Saga Hamle Hilesi Cep Telefonu

Candy Crush Saga hamle hilesi cep telefonu konusunu herkes fazlasıyla merak ediyor. King’s Candy Crush Saga’nın değiştirilmiş versiyonu, Candy Crush Saga Mod Apk olarak bilinir. Tüm kilitsiz seviyeler, sınırsız para, sonsuz yaşamlar, kilitsiz bölümler ve daha birçok şey gibi değiştirilmiş tüm özellikleri tek bir kuruş ödemeden kullanabilirsiniz. Binlerce akıllara durgunluk veren seviyeye sahip bir bulmaca oyunundaki özellikler aşağıdaki gibidir. Bunlar:

 • Sınırsız yaşamlar
 • Çeşitli Zorluklar
 • Pürüzsüz Kontroller
 • Şeker Krallığı
 • Özel Ödüller

Candy Crush Saga’da altı farklı şeker türü vardır ve her birinin sonunda onları ayırt etmenizi kolaylaştıracak benzersiz bir rengi vardır. Oyunu daha zorlu ve heyecanlı hale getirmek için geliştiriciler, daha yüksek seviyelerde belirli engeller eklediler. Oyun, oyun ilerlemenizi sunucuları ile otomatik olarak senkronize ederek kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Dünyanın dört bir yanından arkadaşlara ve bireylere karşı online olarak rekabet etme yeteneği, bu oyunun en iyi özelliklerinden biridir. Sosyal hesap alanı ayrıca arkadaşlarınızın ne durumda olduğunu görmenizi sağlar, bu da sizi onlardan daha iyisini yapmaya motive eder. Sonunda para ve sağlık gibi ödüller alabilmek için bölgesel veya küresel lider tablolarında daha yüksek sıralamaları hedefleyebilirsiniz.

Candy Crush Saga Mod Apk’nın Özellikleri

candy crush saga hamle hilesiPin
Candy Crush Saga Hamle Hilesi Cep Telefonu

Candy Crush Saga, zamanla sınırlı zorlukları, bitmeyen seviyeleri, haftalık yükseltmeleri, muhteşem tasarımı ve daha birçok dikkat çekici özelliği sayesinde milyarlarca aktif kullanıcısı ile Google Play mağazasında en çok indirilen oyundur. Aşağıda birkaç Candy Crush Saga Mod Apk özelliğini açıklıyoruz. Aşağıdaki özellikler, değiştirilmiş sürümü indirip indirmemekten emin değilseniz, sizi rahatlatacak ve bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Tüm Seviyeler

Candy Crush Saga Hamle Hilesi Cep Telefonu, Candy Crush Saga Mod Apk’ta keşfedilecek on binlerce heyecan verici seviye var. Ama ne yazık ki orijinal oyunda hepsi kilitli ve kilidini açmak için önceki seviyeleri geçmeleri gerekiyor.

Sonsuz Yaşam

Candy Crush Saga’yı bir süredir oynadıysanız, yeni bir yaşam için 30 dakika beklemenin ne kadar can sıkıcı olduğunun muhtemelen farkındasınızdır. Yaşamkazanmak için oyunu hacklemenin sayısız ek yolu vardır, ancak bunu yapmak hesabın askıya alınmasına neden olabilir. APK ile bu durumu kolayca çözebilirsiniz.

Sınırsız Şekilde Güçlendirici

Candy Crush Saga Mod APK’nın temel bileşeni, seçtiğiniz her hareket için güçlendiriciler almanızı sağlayan Sınırsız Güçlendiricilerdir. Planlama ve önceden oyun bilgisi içeren dörtten fazla şekeri birleştirdikten sonra, güçlendirmeler kazanabilirsiniz.

Bulut tabanlı İlerleme Kaydetme

Candy Crush Saga Hamle Hilesi Cep Telefonu, Oyun ilerlemenizi kaydettikten sonra tek bir tıklama ile çeşitli cihazlarda Candy Crush Saga oynamaya devam edebilirsiniz. İlerlemenizi kaydetmeye başlamak için Facebook hesabınızı veya diğer sosyal medya hesaplarınızı oyuna bağlamanız yeterlidir.

Nasıl Yüklenir?

 • Web sitemizden herhangi bir değiştirilmiş oyunu indirmek kolaydır. Temel Android anlayışına sahip herkes, Candy Crush Saga’yı android cihazına çok fazla zorluk çekmeden indirebilir ve yükleyebilir.
 • Başlamak için Candy Crush Saga’nın indirme sayfasına geçin.
 • Oyun dosyanızı indirmeye başlamak için “İndirmeyi Başlat” düğmesini tıklayın. İndirmeniz bir süre sonra başlayacak.
 • .apk dosyasını indirdikten sonra indirdiğiniz oyunu Dosya Yöneticisinden açın. Oyun, Dosya Yöneticisini kullanarak ilk kurduğunuzda sizden ek haklar isteyebilir.
 • “Ayarlar” a gidin ve gerekli izinleri verin.
 • Yalnızca ilk kez, bu isteğe bağlı adım istenecektir.
 • Yukarıda söylediğimiz gibi bir uyarı görmediyseniz bu adımı atlayın.
 • Geri butonuna bir kez daha basın ve modlu oyunu yüklemeyi deneyin. Bu sefer kurulum sorunsuz gerçekleşecektir.
 • Candy Crush Saga‘nın bu değiştirilmiş sürümünü yüklemeden önce, oyunun önceden yüklenmiş tüm kopyalarını kaldırın.
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın