Candy Crush Kurbağa Nasıl Patlatılır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Candy Crush Kurbağa Nasıl Patlatılır?

Candy Crush kurbağa nasıl patlatılır diye arıyorsanız doğru yere geldiniz. Candy Crush 704 kurbağalarının nasıl havaya uçurulacağına dair kapsamlı talimatlar veriyoruz. Candy Crush kurbağasını patlatma adımları aşağıda gösterilmiştir. Candy Crush Saga kurbağa nasıl kullanılır diye soruyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Facebook ve mobil cihazlarda bulunan bir bulmaca video oyununa Candy Crush Saga denir. King.com tarafından üretilmiştir. Mart 2013 itibariyle aylık ortalama 45,6 milyon üye ile FarmVille’i geçmiştir. Günlük ortalama 633 bin dolar gelir elde eden oyunun oyuncularının biraz bağımlı hale geldiği iddia ediliyor.

Candy Crush 704 kurbağasını patlatmanın en iyi yolu Candy Crush’ta çikolata ve şekerlemelerden kurtulmak için belirli şekerleri patlatmanız gerekir. Bölüm 704, bu oyunda birçok oyuncunun mücadele ettiği alanlardan biridir. Eldeki amaç kurbağayı havaya uçurmak olsa da, yakınında üretilmesi gereken şekerleri patlatarak kurbağa yine de istenen rengi elde edebilir.

Candy Crush Saga’da Kurbağa Ne İşe Yarıyor?

candy crush kurbağa nasıl patlatılırPin
candy crush kurbağa nasıl patlatılır

Tahtadaki devasa bloklar, tatlı yemekten hoşlanan kurbağayı nazikçe yönlendirerek çıkarılmalıdır. Önüne koyduğumuz herhangi bir tatlıyı rengi ne olursa olsun tüketecek ve kendine has gücünü göstermeye hazırlanana kadar tok kalacaktır. Kurbağanın etrafındaki bazı renkli daireler, oyunun bize artık aynı renk tonunda daha fazla şeker tüketemeyeceğinin sinyalini veriyor. Diğer panoda kullanıldıktan sonra renk değiştirecek ve bir kez daha küçülecek, farklı renkteki ikramlarla bir kez daha kullanıma hazır olacak.

Çoğu zaman küçümsemememiz gereken bir kaynak çünkü doğru zamanda kullanırsak seviyeyi güvenle geçebiliriz. Kurbağa elimizden geldiğince bir araya getirilmeli. Kurbağa daha sonra renk değiştirecek ve sonuç olarak bir sonraki dönüşte bu özel yeteneği kazanacaktır.  Kurbağa, kullanılabilecek başka bir yöntem olan içeride tutulmalıdır. Panonun üstü, şeker pınarının yukarıdan gelmesini engeller. Evcil hayvanınızın yerini seçmek, her türlü zorlu koşuldan kaçmamızı sağlayacağı için tavsiye edilir.

Son olarak, tuzağa düşmekten kaçınalım. Oyun dolu olduğunu gösterdiğinde hemen kullanmalıyız. Özel yeteneğini etkinleştirmeden önce kurbağayı istediğiniz yere konumlandırın. Onu daha fazla beslemeye çalışmak anlamsız olur.

Candy Crush Kurbağa Nasıl Patlatılır?

Candy Crush kurbağa patlatma adımları genellikle zor seviyeler olarak kabul edilir. Kurbağa görevlerine katılan kurbağalar, Candy Crush oyununda özel bir tatlı renk alırlar. Bu şekerin rengini değiştirmek için şekerleri hareket ettirebilir, düzenleyebilir ve patlatabilirsiniz. Örneğin, kurbağanın mavi olduğunu varsayalım. Üç veya daha fazla mavi şeker, çevresinde dikey veya yatay olarak sıralandığında kurbağa patlayacaktır. Bazı görevlerde, kurbağanın patlaması için birbiri ardına şekerleri patlatmanız gerekiyor. Patlayan kurbağaları içerenlere ek olarak aşağıdaki tür görevler vardır. Bunlar:

  • Çikolata temizleme
  • Ayı kurtarma
  • Draje temizleme

Bu görevlerin her birinde, kurbağaları patlatırken temizlik faaliyetleri için yayılan çikolata ve drajeleri aynı anda patlatmak gerekiyor. Kurtarma görevi sırasında üst sıralardaki hayvan şekerlerini düşürmek için alt kademelerdeki şekerleri patlatmak gerekiyor. Sonuç olarak hayvanlar yokuş aşağı hareket eder. Çoğu durumda, bu tür ödevlerin birincil amacı, kurbağaları havaya uçurmak yerine tabloda listelenen birincil amacı tamamlamaktır.

Candy Crush Frog 532’yi Yok Etmek

Candy Crush Frog 532 görevinin başlangıcında merkezde bir kurbağa belirir. Bir renk kurbağayı oluşturur. Masanızda toplanması gereken şeker rengi bu renk ile temsil edilmektedir. Hem renkli şekerleri parçalayarak toplamak hem de kurbağayı şişirmek gerekiyor. Kurbağa şişirmek için oradayken aynı renkli şekerleri arka arkaya patlatmalısınız. Patlayan kurbağa yere düşer ve renk değiştirir. Daha sonra toplanmayan kayıp tatlıları toplamaya devam edebilirsiniz. Görevin başında kurbağayı kullanmanız ve 50 yeşil şekeri patlatmanız isteniyor.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın