Call of Duty Warzone'daki Mini Harita Nasıl Değiştirilir - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Call of Duty Warzone’daki Mini Harita Nasıl Değiştirilir

call of duty warzone'daki mini harita nasıl değiştirilirPin

Call of Duty Warzone’daki Mini Harita Nasıl Değiştirilir

Herhangi bir battle royale oyuncusu, oyundaki mini haritanın önemini bilir. Aslında oyunun en hayati faktörlerinden biridir ve bir sonraki en iyi stratejiniz neredeyse tamamen mini harita analizinize dayanmaktadır. 
Yeni CoD güncellemesinin yayınlanmasıyla artık mini haritayı değiştirebilirsiniz ve bu kılavuzda, Call of Duty Warzone’daki Mini Haritası Nasıl Değiştireceğinizi göstereceğiz.
En son Call of Duty Modern Warfare güncellemesi, mini haritayı daha etkili kullanmanızı sağlayan heyecan verici özelliği getiriyor!

Yeni güncelleme, haritadaki çevrenizdeki alanın% 21,5’ini keşfetmenizi sağlar. Bu, düşmanca bir İHA’nın eskisinden çok daha erken size yaklaşmaya çalıştığını bildiğiniz gibi son derece yararlı olabilir.

Call of Duty Warzone’daki Mini Harita Nasıl Değiştirilir

Bu özellikten yararlanmak için mini harita şeklinizi daireselden kare şekline değiştirmeniz ve bunun için Ayarlar’a erişip Genel sekmesine gitmeniz gerekir.

Erişilebilirlik sekmesini bulana kadar aşağı kaydırın, üzerine basın ve daha sonra mini harita şeklinizi bir daireden kareye değiştirmek için Kontrol sekmesine erişin.

Oyuna geri dönün ve şimdi haritayı kare şeklinde görebiliyorsunuz, ekranda daha fazla alan alıyor, ancak etrafınızdakileri daha iyi görebiliyorsunuz!

Bu, özellikle stratejinizin minimap üzerinde gördüklerinize bağlı olduğu Warzone Battle royale ve Plunder modlarında kazanma veya kaybetme meselesi olacaktır.

Mesela düşman ateş ettiğinde, yön haritadaki açığa çıkar. Artık neredeyse% 22 daha fazla görebildiğinize göre, düşmanın nereden ateş ettiğini daha iyi biliyorsunuz.

Ayrıca, bir sonraki hamlenizi daha etkili bir şekilde planlamanıza izin veren, düşmanca bir İHA zamanında ortaya çıkacaktır!

Bu özellik, yangın göstergesi özelliğinin bulunduğu diğer modlarda kullanışlı olabilir, ancak yine de mevcut seçenekler arasında seçim yapmak her zaman seçiminizdir. Bize göre, daha fazla bilgi için verdiğiniz ekran alanı buna değer.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın