Call of Duty Warzone'da Zırh Nasıl Kullanılır - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Call of Duty Warzone’da Zırh Nasıl Kullanılır

call of duty warzone'da zırh nasıl kullanılırPin

Call of Duty Warzone’da Zırh Nasıl Kullanılır

Call of Duty Modern Warfare‘in zırhı olmayabilirken, bir savaş rotası onsuz tamamlanmamıştır. Zırh oyuna Warzone modu ile eklendi ve bu kılavuzda Call of Duty Warzone’da Armor‘un nasıl kullanılacağını göstereceğiz.

Call of Duty Warzone’da Zırh Nasıl Kullanılır

CoD Warzone’da bir maça başladığınızda bir tabancanız ve iki kat zırhınız var. Bir Warzone savaş royale maçında saldırıya uğrar ve zırhınızı kaybederseniz, ancak iyileşme otomatikken tamir ettikten sonra geri dönebilir.

Sağlık çubuğunuzun üzerindeki iki zırh plakasını gösteren iki mavi çubuğa bakın. Yükleyebileceğiniz maksimum zırh miktarı üçtür.

Zırh plakalarını bulmak için haritanızdan bulmanız gerekir. Eğer yok edilirse zırhınızı bu şekilde değiştirirsiniz. Bir zırhı tamamen şarj etmek için üç zırh plakasına sahip olun.

Zırh plakalarını Warzone’un farklı bölgelerinde bulabilirsiniz. Bu alanlar, önbellekleri, binaları, kasaları ve mağazayı 1500 dolar karşılığında içerir. Bir düşmanı da yağmalayarak zırh alabilirsiniz.

Karakterinize bir zırh plakası için başvurduğunuzda, bunu yapmanız birkaç saniye alır.

Kadronuzdaki herkes üç çubuk taşıyabilir ve her zırh plakası tek bir çubuğu temsil eder.

Zırhtan kurtulursanız, takım arkadaşlarınız sizi destekleyebilir.

Zırhınızı kaybettiğinizi bilmek için, sadece kullanıcı arayüzünüze veya zırh plakanızın kırılmasını temsil eden bir çatırtı sesine odaklanmanız gerekir.

Bu olduğunda, zırhınızı hızlı bir şekilde değiştirmek en iyisidir, aksi takdirde zırh sağlığınızı doğrudan etkileyecek ve sizi öldürecek ve 1v1 Gulag dövüşüyle sonuçlanacaktır , bu yüzden her zaman yedek bir zırh plakası tuttuğunuzdan emin olun.

CoD Warzone battle royale’de zırhınızı yenilemek için klavyenizdeki 4 tuşuna basın veya kumandanızdaki Y / Üçgen düğmesini basılı tutun.

Düğmeyi basılı tutmak, işlemi daha hızlı ve aslında bir kerede birden fazla yuvaya sokacaktır.

Warzone’da zırhta da katman yok. Warzone’daki zırh, dayanıklılığınızı arttırdığı için düşmanlarınızla yüzleşmenizi kolaylaştırır. Zırh değiştirilebilirken sağlık yenilenebilir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın