Call of Duty Warzone ile Hızlı Para Kazanma! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Call of Duty Warzone ile Hızlı Para Kazanma!

call of duty warzone ile hızlı para kazanma!Pin

Call of Duty Warzone ile Hızlı Para Kazanma!

Call of Duty Warzone’da oyun içi para birimini toplayabildiğiniz kadar toplamanız gerekecek. Nakit, sadece takımınızla bir takım çabasıyla elde edilebilir. Bu kılavuzda, Call of Duty Warzone’da Hızlı Nakit Nasıl Kazanacağınızı öğreteceğiz.

Call of Duty Warzone ile Hızlı Para Kazanma

Oyun modunda nakit kazanmak için bu ekip çalışmasını kullanabileceğiniz birkaç farklı yöntem vardır. Her biri farklı sonuçlarla birlikte gelir, böylece bu kılavuz her birinin üzerinden geçecektir.

Bu ipuçlarının çoğu temelde Plunder oyun moduna odaklanmıştır, ancak para kazanmak için CoD Warzone battle royale‘de de çalışırlar.

Nakit kazanmak son derece önemlidir, çünkü sadece Plunder’da kazanmak gerekir, aynı zamanda özel yükleri kullanmanıza izin vererek gelgit Warzone savaş royale lehine çevirebilir.

Sözleşmeler

Plunder’da para kazanmanın en hızlı yolu budur. En iyi seçenek, diğer oyunculardan zorluklarla karşılaşmanız gerekmeyen sözleşmeler yapmaktır. Bu yüzden çok sorun yaşamadan nakit kazanmak için bir çöpçü veya güvenli sözleşmeler yapmaya çalışın.

Başarıyla tamamladığınız her sözleşme size yaklaşık 40 ila 60 bin Nakit para kazandıracaktır. Bu yüzden bunlara dikkat etmenizi öneririz.

Ödüller

Bunlar, avlanmak ve nakit ödül için bir hedef getirmek zorunda kalacağınız bir tür sözleşmelerdir.

Bunlar sizin için zorlaşmayı amaçlayan diğer oyuncularla etkileşime gireceğiniz için normal sözleşmelerden daha zahmetli olabilir. Eğer biraz zamanınız varsa, o zaman bunlar için bahar yapabilir ve iri gelir elde edebilirsiniz.

Önbellekler

Bu, para almanın en hızlı veya en kesin yöntemi değildir. Oyuna ilk çıktığınızda zincirler yağmalanma eğilimindedir.

İyi bir yer bulun ve biraz para bulmak için bulduğunuz her önbelleği yağmalamaya başlayın. Bunları oyun haritası boyunca binaların ve diğer yapıların içinde bulabilirsiniz.

Diğer Oyuncuları Çıkarın

öldürüp onları yağmalayarak para kazanabilirsiniz, ancak geri çekilebilecekleri için en riskli yöntem budur.

Sadece son derece yetenekli ve bir süre kendi başınıza tutabiliyorsanız bunu yapın. Değilse, başka bir strateji öneriyoruz.

Devam Edin

Kim korkaklar asla kazanmaz diyor? Mümkün olduğunca dövüşten kaçınırken harita ile birlikte koşarak kendiniz için riski en aza indirin.

Sadece bir ara yakalayabilir ve takım arkadaşlarınızdan birinin daha sonra güvenli bir şekilde çıkarmak için paranızı yükleyebileceğiniz bir balon getirmesini sağlayan yeteneği bulabilirsiniz.

Ancak, bir bekleme süresi ile birlikte gelir ve üzerine ne kadar nakit koyabileceğiniz konusunda bir sınır vardır.

Düşmanlarla uğraşmak dünyanın sonu değildir, ancak en fazla riskle birlikte gelir. İdeal olarak, siz ve ekibiniz haritayı keşfediyor, sözleşmeler yapıyor ve temas ettiğiniz her önbelleği yağma ediyorsunuz.

Oyunun sonunda, oyuncuları en fazla nakitle düşürmek istersiniz, ancak en fazla paranız varsa, oyuncuların çoğu sizi hedef alacaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın