Mobil Oyunlar

Call of Duty Modern Warfare Yeni Görev Çağrısı Kraliyet modu sızdırıldı

call of duty modern warfare yeni görev çağrısı kraliyet modu sızdırıldı

Infinity Ward Studios tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan hayranlarının favori birinci şahıs nişancı Call of Duty Modern Warfare, dünyaca ünlü Call of Duty serisinin 16. taksitidir. Ayrıca, çok sevilen ve beklenen Modern Warfare Call of Duty alt serisinin yeniden başlatılması olarak da hizmet veriyor .

İlk olarak 25 Ekim 2019’da Xbox, Playstation 4 ve PC‘de piyasaya sürüldü, sonsuza dek bekleyen kitleler arasında büyük bir aldatmaca yarattı ve satışlardaki şaşırtıcı sayılarla karşılandı. İyi bir süre için pazarın en üst noktasında yer aldı. Serbest bırakıldıktan sonraki ilk üç gün içinde 600 Milyon $ ‘dan fazla satış sağladı ve o zamandan beri 6 milyondan fazla sattı.

Sızıntı hakkında

Son zamanlarda, temel oyuna en yeni eklenen, CoD: MW için beklenen bir battle-royale modu sızdırıldı. ‘Warzone’ olarak adlandırıldı. Video oyun endüstrisinin şimdiye kadarki en kötü saklanan sırrı olarak kabul ediliyor. Sızıntıları sızan bir oyun içi ses dosyası ile başladı ve ardından bir ekran görüntüsü aldı ve son zamanlarda en sevilen video oyunu karakterlerinden biri olan Captain Price’ın ‘Ateşleme Menzili”nde talimat veren Kaptan Fiyat’ın tam bir oyun videosuna geçti. diğer herhangi bir battle-royale öğretici gibi Warzone özellikleri hakkında oyun modu.

Cpt ses. Price’s Voice, @TheGamingRevolutionYT’nin sapından geçen bir Twitter hesabı tarafından sızdırıldı. Hesap şu an için askıya alındı. Herkesin sevdiği adam Cpt. Fiyat söylenebilir

call of duty modern warfare yeni görev çağrısı kraliyet modu sızdırıldı

Şimdiye kadar, savaş bölgesindeki oyuncuların, potansiyel olarak Warzone moduna özel bir oyun içi para birimi olan ‘Plunder’ için toparlayabilecekleri önerildi. Yağma ettikleri yağma, ‘tedarik istasyonunda’ zafere karşı mücadelelerine yardımcı olacak çeşitli eşyalarla değiştirilebilir.

Ekran görüntüsünde, vurgulanan öğenin daire savunması sağlayan bir gaz maskesi olduğunu görebiliriz. Sürekli daralan güvenli bölge veya oyun alanı dışındaki Hp tüketen gazlara karşı bağışıklığı gösterebilir.

İHA, Kalkan Taret gibi CoD’nin temel özelliklerini içeren diğer öğelerin ve öldürücü izlerin bir listesi görülür. Ancak, tüm dikkatleri çeken bir şey 4.500 $ ‘da listelenen’ Squad Buyback ‘seçeneğidir. Bu, insanların efsaneler gibi ölümden sonra yeniden doğabileceklerini, afişlerini topladıktan ve yeniden doğmuş bir işaretçi kullandıktan sonra takım arkadaşları tarafından yeniden doğabileceğini ima ediyor. Maçın oyuna ilerledikçe bu öğenin fiyatının değişken olacağı ve artacağı tartışılıyor.

Bu doğrulanmadı, ancak bilinmeyen bir kişiden bu videoyu tuttuktan sonra tüm şüpheler temizlendi ve ses klibi, ekran görüntüsü, hepsi ilişkilendirilebilir hale geldi ve tüm noktalar birleştirildi. Şimdi, herkes yakın gelecekte neler olacağını öngörebilir ve franchise karışık tepkiler aldı. Bu sızıntı serisi, bir marş motorundan çok bir yutturucu katil olarak kabul edilir.

İlgili Makaleler

Bu videoda, oyuncunun savaş kraliyetinin oyun mekaniği boyunca yönlendirildiğini görebiliriz ve Cpt’i duyabiliriz. Tam netlikte fiyatın sesi. Oyuncu, oyundaki bıyıklı kaptan tarafından talimat verildiği gibi haritayı yağmalamaya devam eder.

Call of Duty topluluğunun çok az oyuncusu, oyunun Ana Menüsünden ‘Atış Poligonuna’ doğru ayrıldığını ve bir şekilde bilmeden Warzone’un gizli öğreticisini ve dolayısıyla ortaya çıkan videoyu tetiklediğini onaylıyor.

Bununla birlikte, Call of Duty geliştirici ekibinin sızıntılarına resmi bir yanıt yoktur. Ancak, @TheGamingRevolutionYT Twitter işlemcisi üzerindeki ani yasak, sızıntıların çılgınca ayrıntılı bir aldatmaca olma olasılığı konusunda şüphe uyandırıyor.

Orijinalliği henüz tam olarak doğrulanmamıştır, ancak şimdilik CoD: MW yakında bir battle-royale modu ile tanıtılacak. Battle-Royale güncellemesini taşıyan güncellemeyi bırakan Infinity Ward hakkında ne zaman bir tarih alacağımız henüz bilinmiyor.

Warzone ayrıca, tedarik kasaları, katmanlı bir zırh ve silah sistemi (herhangi bir standart savaş royaline benzer) ve daha önce de belirtildiği gibi, yağma adı verilen oyun içi para birimi olarak adlandırılan bir zamanlar ve her zaman rezil yağma kutularına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu