Call of Duty Mobile 60 fps Config Dosyası İndir - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Call of Duty Mobile 60 fps Config Dosyası İndir

 call of duty mobile 60 fps config dosyası i̇ndirPin

Call of Duty Mobile 60 fps Config Dosyası İndir

Call of Duty Mobile oynadınız mı ? Bu oyunun bir de battle royale modu var… Battle royale oyunu şu sıralar trend oluyor, o yüzden battle royale oyuncularından biriyseniz bu oyunu cihazlarınıza yüklemeyi deneyin.

Call of Duty Mobile , Team Deathmatch, BR (Battle Royalle) gibi çeşitli modlara sahiptir, arkadaşınızla veya dünyanın her yerinden rastgele oynayabilirsiniz.

BR’de (Battle Royale Modu) küçük bir sorun var, birçok cihaz BR modunu oynarken veya Team Deathmatch Modu’nu oynarken gecikme sorunları yaşıyor, bunun nedeni düşük özellikli Cihazların sistem gereksinimine rağmen oyunu oynayabileceğinizi söylemesidir! tabii ki oyun yeni ve henüz stabil değil.

Bu sorunu çözmek için oyun ve cihazların performansını optimize edecek bir konfigürasyon denememiz gerekiyor, ancak bu test konfigürasyonu, bu yüzden Garena tarafından yayınlanan CODM’de denedim ve Redmi 4A için çalıştım. Sadece cihazlarınızı deneyin.

call of duty mobile 60 fps config dosyası i̇ndirPin

CONFİG CALL OF DUTY MOBİL GEÇME YOK 60 FPS

Yapılandırmayı BURADAN indirin


Dosyayı Çıkarın
OKUYUN: Android Cihazlarda ZIP Dosyası Nasıl Çıkarılır
1 dosya ve 1 klasör göreceksiniz ( il2cpp & vmpcloudconfig.json )
İkisini de kopyala/kes

Android / data / com.garena.game.codm / dosyalar / P aste ve Burayı Değiştirin
Oyunu Çalıştırmayı Deneyin

Call of Duty Mobile yapılandırması test aşamasındadır, belki bu sürüm hiçbir cihaz için desteklenmiyor. Bu yüzden sadece deneyin!

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın