Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi

Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi; 2017 gibi yakın sayılacak bir tarihte çıkmış olan Brawl Stars oyunu çıktığı yıldan bu zamana kadar oyuncuların ilgisini hep aktif tutup severek oynanan bir oyun olmayı başarmıştır. Çıktığı zamanlarda diğer çok popüler oyunların da önüne geçerek bu zamana kadar oldukça başarılı bir ilerleme katetmiştir. Bu oyunu herkes oynadığından dolayı da Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi çok fazla araştırılan bir konu başlığı haline gelmiştir.

Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi ile oyuna daha da bir eğlence ve heyecan katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi ile oyununuzu daha da eğlenceli hale getirebileceksiniz. Bizler de sizler oyunu daha keyifli şekilde oynamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birazdan sizlere Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi nasıl yapılır anlatacağım.

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi ile çok keyifli bir şekilde oynayacağınız Brawl Stars oyununun yayın ve yapımcısı çok ünlü oyun yapımcısı Supercell’dir. Oyun 2017 yılında çok oyunculu strateji oyunu olarak tasarlanmıştır.

Oyun çıktığı yıldan bu zamana kadar pek çok ödül de almayı başarmıştır. Oyun Android ve İOS cihazlar için tamamıyla ücretsiz bir şekilde tasarlanmıştır. Android cihazlara indirmek için Google Play Store aracılığı ile İOS cihazlar için de App Store aracılığı ile indirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer ki Android cihazınızdan Google Play Store hesabı açmak istiyorsanız sizler için yazdığımız Bedava Google Play Store Hesapları yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Oyun hakkında ilk bahsetmek istediğim kısım market kısmı. Market kısmı oyunun neredeyse en önemli yerlerinden biridir. Makette yeni karakter alabilir, altın alabilir, karakterleriniz için güçlendirme jetonları alabilir veya gerçek para ile elmas satın alabilirsiniz ancak biz sizler elmasa para harcamayın diye Brawl Stras elmas Hilesi yazımızı yazdık dilerseniz bu yazımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Brawl Stars Etkinlik Biletleri Ne İşe Yarar?

Oyunda 300 kupayı geçtikten sonra katılabileceğiniz etkinlikler bulunmakta ve bu etkinlikler oyunda kasılmanın en etkili yolundan biridir. Bu etkinliklere katılmak için hem 300 kupayı geçmiş hem de elinizde o etkinliğe girebilecek kadar etkinlik bileti bulunması gerekmektedir. İşte Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi de bu durumda oldukça işinize yarayacaktır artık Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi sayesinde 300 kupa olmayı beklemeden direkt olarak etkiliklere giriş yapabileceksiniz.

Brawl Stras Karakterler

Shelly: Uzakçı bir karakter olarak tasarlanmıştır ancak yakından da oldukça fazla bir hasara sahip karakterdir. Aman dikkat edin Shelly karakterine karşı sakın yakından savaşmayın yoksa kaybetme olasılığınız oldukça yüksektir.

Bull: Bu karakter ilk bakışta tank karakteri olarak gözükse de yakından savaşlarda en az Shelly karakteri kadar hasara sahiptir. Ancak bu karakter kasılmadığı zamanlarda uzaktan vuran karakterlere karşı çok dayanıksız hale gelmektedir.

Brawl Stars Haritalar

Oyun çok eski yapım olmasa da o zamanlarda oyun basit ama eğlenceli bir grafikle oyunculara sunulmuştur ve oyuncular da oyunun bu halini oldukça sevmişlerdir hem çok fazla yer kaplamıyor hem de grafikleri oldukça tatlı durmaktadır ve eski durmamaktadır.

Elmas kapmaca etkinliği: Buradaki ilk amaç takım arkadaşlarınız ile ortada bulunan elmasları rakibe kaptırmadan en az 10 tanesini toplamaktır. Ancak tabii ki de 10 tane elması toplayınca iş bitmiyor bir de bu elmasları 15 saniye boyunca rakibe kaptırmadan elinizde tutmayı başarmanız gerekmektedir. Ardından oyunu kazanan taraf olacaksınız.

Hesaplaşma etkinliği: Kelimenin tam anlamıyla bir kaos ortamı vardır kim kime vuruyor hiç belli değildir takım arkadaşınız yoktur herkes tektir ve herkesin amacı diğer rakipleri öldürüp 1. olmayı başarmaktır.

Savaş topu etkinliği: Bu etkinlikte takım arkadaşlarınız ile birlikte haritanın ortasında bulunan topu alıp rakibe kaptırmadan rakip takımın kalesine topu sokmaktır. Bunu yapmak sandığınız kadar olmayacaktır herkes size saldıracaktır bu durumda sizin rakiplerden kurutulmak ve takım arkadaşlarınızın da size destek olmasını sağlamanız gerekmektedir.

Oyunda karakterler rütbe sistemine göre gelişmektedir rütbe atlamaları da ya kutulardan o karaktere özel jeton çıkacaktır ya da siz o karakter ile bol bol oyuna gireceksiniz ve o karakterle oynadığınız maçlara ve kazanma durumunuza göre de size karakterin türbe atlaması için gerekli jetonu verecektir. Bu rütbe atlama işi ilk rütbelerde 2 3 maça hemen rütbe atlansa da ileri rütbelerde daha çok maç atmanız gerekmektedir bu durumda benim tavsiyem tek bir karaktere odaklanıp ona rütbe atlatmaya çalışmayın sürekli yeni karakterler ile oynayın ve hepsinin rütbesini yükseltin.

Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi

https://www.sinirsizhilesi.com/hilelere-giris/brawl-stars-kupa-hilesi/

Bizlerin tavsiyesi oyunda hile yapmamanız yönünde çünkü hile kesinlikle yasal bir durum değildir. Oyun yetkilileri veya başka oyuncular tarafından Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi yaptığınız tespit edilirse oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılabilirsiniz veya resmi yasal süre ile karşılaşabilirsiniz. Bizlerin verdiği bu link aracılığı ile veya başka siteler aracığı ile hileyi uygulayabilirsiniz ancak kesinlikle bu durumu tavsiye etmiyoruz.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Brawl Stars Kupa Kasma Hilesi” üzerine bir yorum

Yorum yapın