Brawl Stars Elmas Hilesi 2023 Versiyonu - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Brawl Stars Elmas Hilesi 2023 Versiyonu

Oyunun eğlencesini daha da arttıran Brawl Stars elmas hilesi nasıl yapılır konusuna oyuncuların ilgisi büyük. Bunu merak eden kişilerin detaylı araştırmalar yaptıkları görülmektedir.

Brawl stars, 10 – 18 yaş arası kişiler için geliştirilmiş ücretsiz olarak indirilebilen mobil bir strateji oyunudur. Oyunda yeni karakter elde etmek ve karakterleri geliştirmek zor olsa da oyuncular gerçek kişilerle rekabet ederek eğlenceli vakit geçiriyor. Oyunculara rekabet etmeyi, süre sınırlaması sayesinde zamandan tasarrufu aşılayan oyunun; beta sürümü 2017 senesinde Supercell tarafından yayınlanmış ve kısa sürede çok büyük kitlelere ulaşmıştır. Buna karşın firma 2018 yılında tam sürümü yayınlayarak oyuncuların oyuna daha çok ilgi duymalarını sağlamış, aynı zamanda da eğlence kat sayısını artırmıştır.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

brawl elmas hileleriPin
brawl stars elmas hilesi 2023 versiyonu

Gerçek oyuncularla oynanan bu oyunda, her oyuncu oyuna girerken kendine bir karakter seçiyor. Oyunda oyuncu hareket ederek diğer karakterlere ateş ediyor. Oyun ne kadar karşı karakterin ölümü ile ilgili olsa da vahşet sahneleri içermiyor. Vahşet sahneleri içermemesi sayesinde ailelerin güvenini sağlayan bu özellik sayesinde çocuk oyuncu kitlesi gün geçtikte artmakta.

Karşı tarafı ekarte eden oyuncu bölümü geçerek sahip olduğu ödüller ve kazandığı başarılarla karakterlerinin güçlenmesini sağlayabiliyor. Aynı zamanda kazanılan ödüllerle yeni karakterler almak da mümkün. Yeni karakterlerinin özelliklerini keşfeden oyuncular için oyunun daha da eğlenceli bir hale geldiği bir gerçek.

Oyuncu için hem eğlence hem de rekabet ortamı yaratan bu oyun emsalleriyle karşılaştırıldığında diğer oyunlardan daha önde olduğu görülmektedir. Oyuncular oyunu oynarken daha çok eğlenmek, karakterlerini güçlendirmek, daha çok can sahibi olmak ve diğer oyuncuların önüne geçmek için Brawl Stars elmas hilesini kullanmaktadırlar. Bu hile sayesinde oyuncular oyunda vuruldukları halde karakterlerini elmas kullanarak canlandırmakta ve oyuna kaldıkları yerden devam etmektedirler.

Brawl Stars elmas hilesi hakkında her şeyi burada bulabilir, hileyi kullanarak oyunda diğer oyuncuların önüne geçebilirsiniz. Bunun yanında oyunun indirilmesi ve oynanması tamamen ücretsiz olmakla birlikte hem ios hem de android işletim sistemine sahip cihazlarla uyumludur. Oyuncular oyunun içinde bulunan ödüllere ve altınlara çaba göstermeden ulaşmak istedikleri takdirde bunları satın almaları mümkün oluyor. Satın alma gerçekleştirmek istemeyen ve aynı zamanda da çaba göstermeye vakti olmayan oyuncular elmas hile programını indirebiliyorlar.

Brawl Stars Hile

brawl stars elmas hilelerPin
brawl stars elmas hilesi 2023 versiyonu

Brawl Stars elmas hilesi ile oyunda çok fazla çaba harcamadan ilerlemek mümkün oluyor. Oyunun hilesi indirildiğinde oyunda ihtiyaç duyulan elmas, altın gibi değerli şeyler alınabiliyor. Hatta bu hileyle karakterin ölümsüz olması da sağlanıyor. Cep telefonlarının işletim sistemine uygun olan, hilenin yapılmasını sağlayan apk indirildiğinde; hiç yanmadan oyunda ilerlemek ve karakteri geliştirmek mümkün oluyor. Aynı zamanda hile oyun içindeki elmas ve altınlara para ödenmeden ulaşılmasını sağlıyor. Brawl Stars hilesinin sağladıkları arasında yer alanlar şu şekilde;

 • Altın hilesi sayesinde sınırsız altın
 • Elmas hilesi sayesinde sınırsız elmas
 • Bütün kartların açılması
 • Ölümsüzlük
 • Kasa hilesi

Brawl Stars Elmas Kodu Hilesi

Para ödemeden oyun içinde elmas sahibi olmanın başka bir yolu daha bulunuyor. Bu yol için herhangi bir ekstra indirmeye gerek kalmıyor. Brawl Stars elmas kodları kullanarak oyuncular elmaslara sahip olabiliyor. Elmas kodları internette hile şeklinde paylaşılıyor ve çok hızlı tükeniyorlar. Oyuncuların bu kodlara sahip olabilmesi için sık sık kontrol ederek yeni kodları bulmaları gerekiyor.

Oyunda otuzdan fazla karakter bulunmakta ve oyuncular da bunların en güçlülerine sahip olmak istemektedirler. Güçlü karakterlere sahip olup diğer oyuncuların önüne geçmek oyuncuların çok zamanını alabiliyor. Zamanını harcamak istemeyen oyuncular hileli kodlarla oyunun mağazasına girerek ücret ödemeden yeni karakterlere sahip olabiliyorlar.

Kod hilesiyle alınan elmaslar sayesinde oyun içinde vurulsanız dahi ölmeden oyuna devam edebiliyorsunuz. Ölümsüz olmanın yanı sıra oyunun başında dağıtılan kartları açık olarak görmek için de ayrı hile programlarının indirilmesi gerekiyor. Oyuncu kitlesinin büyük bir kısmını oluşturan çocuklar ve gençler arasında gittikçe daha da popülerleşen bu oyunda oyuncular ne kadar çok elmasa sahip olursa aynı zamanda o kadar büyük avantajlara sahip oluyorlar.

Brawl Stars kod hilelerini kullanmak için gereken adımlar;

 • Oyuna girin ve mağazayı açın
 • Elmas paketlerinden istediğinizi seçin
 • Harfler ve rakamlarda oluşan 9 haneli kodu ödeme kısmındaki ‘kod ile öde’ seçeneğine yazın
 • Yazdığınız kod daha önce kullanılmamış olması halinde ödeme onaylanacaktır
 • Ödemesi onaylanan elmaslar hesabınıza tanımlanacaktır.

Brawl Stars Hilesi Android İndirme

Android ve ios işletim sisteminin farklılığından dolayı her programın iki işletim sistemleri için farklı versiyonları bulunuyor. Brawl Stars hilesinin aktif edilmesi için oldukça basit birkaç adım bulunuyor. Öncelikle oyunda hile yapmak için orijinal versiyonun kaldırılması gerekiyor. Ondan sonra hile yapılmasını sağlayacak tamamen ücretsiz apk uygulamanın indirilmesi ve kurulması gerekiyor. Hile programının indirilmesiyle oyunda sınırsız elmas ve altınlara sahip olmakla birlikte ölümsüzlüğün de tadını çıkaran oyuncular eğlencelerini farklı bir boyuta taşıyorlar. Ayrıca bu programı indiren oyuncuların; kartları açmak, kasa hilesi yapmak gibi farklı hileler için başka programlar indirmelerine gerek kalmıyor. Tek bir program oyuncuların tüm hileleri kullanmalarına ve diğer oyunculara karşı avantaj yakalamalarına olanak sağlıyor.

Brawl Stars elmas hilesi apk indir işlemi android telefonlar için şu şekilde yapılabiliyor;

 • Telefonun arama bölümüne girin
 • Arama bölümüne ‘Brawl Stars apk mod’ yazın
 • Çıkan programın üzerine tıklayarak indirin
 • Bilinmeyen kaynaklara izin verin
 • Telefonunuzda bulunan orijinal oyunu silin
 • İndirdiğiniz oyunu kurun
 • Oyuna giriş yapın
 • Giriş yaptığınız oyunu sınırsız hile ile oynamaya başlayın

Brawl Stars Hilesi İos İndirme

Cihazınızın ios işletim sistemine uygun olması halinde, oyunu hileli oynamak için android işletim sistemindeki işlemlerden farklı işlemler yapmanız gerekmektedir. Öncelikle telefonunuzda bulunan orijinal oyunu kaldırmanız gerekmiyor. Ekstra hile programı indirerek oyunda sınırsız elmas ve altına sahip olabiliyorsunuz. Bunun için telefonunuzun app store bölümüne girerek tüm iphone cihazlarda oynanabilen, bütün oyunları içeren ortak hile programını bulmanız ve bu programı indirmeniz gerekiyor. Programı indirdikten ve kurulumunu tamamladıktan sonra sahip olacağınız sınırsız elmas ve altın sayesinde diğer oyuncularla girdiğiniz rekabetlerde öne geçmeniz için hiçbir engel kalmıyor.

Brawl Stars elmas hilesi indirme işlemi ios telefonlar için şu şekilde yapılabiliyor;

 • Telefonun app store bölümüne ‘iphone hack games’ yazın
 • Ardından çıkan programı indirin
 • Programın içinden Brawl Stars oyununu seçin
 • Artık oyunda istediğiniz bütün hileleri yapabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz

Oyuncuların bu şekillerde hile programı indirmeleri rakiplerinin önüne zaman harcamadan, hızlıca geçebilmeleri içindir. Aynı zamanda vakti olan oyuncular oyunu ücretsiz olan orijinal versiyonundan hilesiz bir şekilde oynamakta ve rakiplerinin önüne geçmektedir. Ancak orijinal versiyonda oynayan oyuncu yandığı takdirde topladığı elmaslar bir anda gidebilmektedir. Oyunun indirilen hilesinde böyle bir şeyle karşılaşılmamakta hatta oyuncunun sınırsız elmas ve altınla oyunun tadını en iyi şekilde çıkardığı görülmektedir. Brawl Stars elmas hilesi işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ücret ödemeden sahip olunan bu hileyle istenilen ilerlemeye sahip olunabilmektedir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın