Black Shark 3'ün pil kapasitesi ortaya çıktı; iki pili var - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Black Shark 3’ün pil kapasitesi ortaya çıktı; iki pili var

black shark 3'ün pil kapasitesi ortaya çıktı; iki pili varPin

Black Shark 3’ün pil kapasitesi ortaya çıktı; iki pili var

Black Shark 3’ün önümüzdeki hafta piyasaya sürülmesinden önce, üretici Weibo’da telefonun bazı özelliklerini gösteren posterleri paylaşıyor. Bugün piyasaya sürülen en son sürüm bize pil kapasitesini ve desteklenen güç derecesini anlatıyor.

Black Shark 3, 4720mAh pil kapasitesine sahip olacak ve posterden, pilin Xiaomi Mi 10 Pro’nunki gibi ikiye ayrıldığını gösteriyor. Daha önce 5000mAh bataryaya sahip olduğu bildirilmişti, ancak poster böyle olmadığını gösteriyor.

Telefon aynı zamanda bu hafta başlarında duyurulacak olan OPPO Find X2 ve Realme X50 Pro 5G gibi 65W hızlı kablolu şarj desteğine sahip olacak. Weibo yazısı, pillerden birinin (2780mAh) şarj edilmesinin sadece 15 dakika süreceğini açıkladı.

Telefonun bilinen diğer özellikleri 120Hz yenileme hızı, LPDDR5 RAM, Snapdragon 865 işlemci, UFS 3.0 depolama alanı ve Çift modlu 5G’dir.

Telefon 3 Mart’ta Çin’de tanıtılacak.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın