Black Desert Mobile için En İyi Performans ve grafik ayarları! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Black Desert Mobile için En İyi Performans ve grafik ayarları!

black desert mobile için en i̇yi performans ve grafik ayarları!Pin

Black Desert Mobile için En İyi Performans ve grafik ayarları

Black Desert Mobile , her gün 5 milyondan fazla indirme ve yükselen çok popüler bir MMORPG’dir . Birçok oyuncu, en iyi performans ve gecikmesiz oyun için Black Desert Mobil Grafik ayarlarıoptimize etme konusunda bir rehber yapmamı istedi. İşte burada yoğun talep görüyor.

Black Desert Performans Grafik ayarları:

black desert mobile için en i̇yi performans ve grafik ayarları!Pin
  • Etkileri: Düşük

Efektleri düşük olarak ayarlayın. Maks. Değere ayarlanmış efekt ayarları ile inanılmaz bir ekran elde edebilirsiniz. Ama oyunun gecikecek. Bu yüzden düşük olarak ayarlayın. Black Desert Mobil’de daha iyi performans elde edeceksiniz.

  • Çözünürlük: ortalama

Ortalama ve Yüksek en iyi seçeneklerdir. Bu ayarlar grafik ayarlarını doğrudan etkiler ve oyun deneyiminizi belirler. Cihazınızın teknik özelliklerine göre seçin. Düşük seviye cihazlar ortalamayı seçmelidir.

  • Doku: Ortalama

Ortalama veya yüksek önerilen ayarlardır. Cihazınız çok düşükse FPS düşmesine neden olur. Oyununuz gecikirse düşük olarak ayarlayın.

  • Çerçeve Sınırı: 30 FPS

30 maksimum ve en iyi seçenektir. Sadece sabit ve istikrarlı bir yüksek FPS ile elde edilebilen gecikmesiz bir oyuna ihtiyacınız var.

Efekt Ayarları:

black desert mobile için en i̇yi performans ve grafik ayarları!Pin

  • Parlaklık: Kapalı

Gerçekten FPS’yi kaydetmek istiyorsanız bunu devre dışı bırakın. Oyun biraz renksiz görünüyor. Yalnızca son seçenek olarak devre dışı bırakın.

  • Ekran Optimizasyonu: Açık

Aç onu. Oyun ve performansın iyileştirilmesine yardımcı olur.

  • Sallamak: 0

Sarsıntı ayarını devre dışı bırakmak size bir oyun avantajı sağlar. Her neyse, telefonunuzun üstesinden gelemediği zaman neden ekstra efektler istiyorsunuz?

  • Bulanıklık: 0

Bu bulanıklık size hiçbir şekilde yardımcı olmaz. Öyleyse kapatsan iyi olur. Daha iyi bir oyun deneyimi için ekstra Fps’ye ihtiyacınız var.

Mobil ayarlarda değiştirebileceğiniz tek şey bu. Oyun için optimize edilmiş mobil ayarlar ve black desert mobil için optimize edilmiş grafik ayarları kombinasyonu ile. Gecikmesiz oyunların tadını çıkarabileceksiniz.

Umarım bu rehber, gecikmeden online black desert mobil oynamanıza yardımcı olmuştur. Daha fazla öneriniz veya püf noktası varsa, aşağıdaki yorum bölümünde bana bildirin.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın