BİMcell Tarife ve Paketleri 2022-Kasım - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

BİMcell Tarife ve Paketleri 2022-Kasım

BİMcell Tarife ve Paketleri 2022, Yeni bir hat almak ya da mevcut hattınızı başka bir tarife üzerinden kullanmak istiyorsanız mutlaka BİMcell tarife ve paketleri 2022 hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Yılın belli zamanlarında farklı operatörlerde avantajlı kampanyalar ve fırsatlar olduğu gibi BİMcell’de de bütçe dostu kampanyalar yapılmaktadır.

BİMcell GSM operatörleri arasında en avantajlı olanlarından biridir. Öğrencilere, emeklilere ve bütçesi sınırlı olan kişilere dahi bu operatör kampanyaları uzaktaki sevdiklerinin sesini duyma, mesaj gönderme ve hatta internetten faydalanma şansı sunmaktadır. Herkesin ekonomik olduğunda hemfikir oldukları BİMcell kampanyaları hakkındaki güncel bilgileri hep beraber öğrenelim.

BİMcell Güncel Tarifeler 2022

BİMcell tarife ve paketleri 2022 ile alakalı en avantajlı işlemlerden biri kullanıcıya ayda sadece bir kez yükleme hakkı gibi kota koyulmamasıdır. Size en uygun paketlerden dilediğinizi tercih ettiğinizde paketiniz o ay içinde tükense bile 1 aylık paket süresini beklemek ya da fazladan para ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Dilerseniz mevcut kullandığınız paketi aynı ay içinde yeniden tekrar satın alabiliyorsunuz. Şimdi bu hattın konuşma ve diğer tarifeleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere değinelim.

bi̇mcell tarife ve paketleri 2022Pin
bi̇mcell tarife ve paketleri 2022

BİMcell Konuşma Paketleri

BİMcell konuşma paketleri içerisinde sadece aylık dakika hakkı yer almaktadır. Diğer sms, mms ya da internet hakkı bulunmamaktadır. BİMcell konuşma paketlerini yurt içinde Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom numaralarını aramak için kullanabilirsiniz. Bu paketleri hattınıza bakiye yükledikçe tekrar kullanabilirsiniz. BİMcell’in kullanıcılara sunduğu konuşma tarifeleri şöyledir:

 • 250 Dakika (250DK yazıp 4551’e mesaj gönderilir)= Aylık 15 TL
 • 500 Dakika (500DK yazıp 4551’e mesaj gönderilir)= Aylık 17 TL

BİMcell Karma Paketler

BİMcell karma paketlerin içerisinde aylık dakika, mesaj ve internet hakkı bulunmaktadır. Bu paketler ay içinde hatta bakiye yüklendikçe otomatik olarak yenilenir.  Tüm paketlerin telefonda tanımlanıp kullanılabilmesi için paketin adını büyük harfle aralarında boşluk bırakarak yazıp 4551’e göndermek gerekmektedir. Bu operatörün karma paketleri aşağıdaki gibi yer almaktadır:

 • Dost Küçük Paketi (Aylık 26 TL): 750 Dakika- 250 SMS- 3 GB
 • Dost Orta Paketi (Aylık 30 TL): 750 Dakika- 250 SMS- 6 GB
 • Dost Büyük Paketi (Aylık 35 TL): 750 Dakika- 250 SMS- 9 GB
 • Dost Mega Paketi (Aylık 43 TL): 750 Dakika- 250 SMS -15 GB

BİMcell İnternet Paketleri

BİMcell tarife ve paketleri 2022 arasında en popüler ve cazip olanlarından biri de BİMcell hattının kullanıcılara sunduğu internet paketleridir. Bu paketlerin hatta yüklenmesi için paketin isminin yazılıp 4551 numarasına SMS atılması gerekir. Özellikle interneti günlük hayatta oldukça fazla kullanan öğrencilerin ve gençlerin kaçırmaması gereken internet tarifeleri şu şekildedir:

 • 1 GB İnternet Paketi: Aylık 12 TL
 • 2 GB İnternet Paketi: Aylık 19 TL
 • 5 GB İnternet Paketi: Aylık 27 TL
 • 10 GB İnternet Paketi: Aylık 35 TL

BİMcell SMS ve MMS Paketleri

Bazı durumlarda SMS ve MMS göndermek gerekebilir. Birçok kişi internet paketi bittiği zaman SMS ile karşıdaki kişiye mesaj gönderme yolunu tercih etmektedir. Multimedia mesajlarında ise MMS kullanıldığından BİMcell’in sunduğu paketler şunları içermektedir:

 • 1000 SMS Paketi: Aylık 6 TL ( 1000 SMS yazıp 4551’e mesaj atılır).
 • 50 MMS Paketi: Aylık 3 TL (50 MMS yazıp 4551’e mesaj atılır).
bi̇mcell tarife ve paketleri 2022Pin
bi̇mcell tarife ve paketleri 2022

BİMcell Tüm Kampanya Paketleri

BİMcell tarife ve paketleri 2022 içerisinde kullanıcıların en çok ilgilendikleri konulardan biri de kampanya paketleri yeni hat alanlara ve hattını BİMcell’e taşıyanlara bu operatörün sunduğu cazip kampanyalar bulunmaktadır. Şu anda BİMcell’in kullanıcılar için oldukça avantajlı kampanya paketleri şu şekilde yer almaktadır:

 • BİMcell Bonus Paketi: Yeni hat alanlara ya da hattını BİMcell operatöründe kullanmak isteyenlere BİMcell’in cazip kampanyası Bonus paketi olarak hatta tanımlanmaktadır. Hattınız aktif olduktan sonra 30 gün içinde BİMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderenler 300 Dakika, 300 SMS, 9 GB internet hakkına bedava sahip olmaktadır.
 • BTK Akademi İnternet Kampanyası: Gençleri ve öğrencileri ilgilendiren bu kampanya yazılımcı yetiştirmeye yönelik portala kayıt olanların hattına bedava tanımlanmaktadır. Bu kampanyaya katılanlara 6 GB internet hediye edilmektedir.

BİMcell Yurtdışı Paketleri

Bilindiği üzere yurtdışı paketleri oldukça masraflı ve pahalı olmaktadır. Ancak BİMcell tarife ve paketleri 2022 içerisinde yer alan yurtdışı paketleri sürekli yurtdışına çıkanlar ve yurtdışına iş seyahati için gidenler için oldukça avantajlıdır. Bu paketler şu şekildedir:

 • Yurtdışı Konuşma Paketi 90 Dakika: Aylık 55 TL
 • Bütün Dünya Konuşma Paketi:  Aylık 59 TL
 • Yurtdışı Haftalık Paketi 1 GB: Aylık 45 TL
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın