Bimcell Kasım Ayı Özel Kampanyaları - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bimcell Kasım Ayı Özel Kampanyaları

Bimcell Kasım Ayı Özel Kampanyaları, Bimcell’in kullanıcılarına sunduğu birbirinden özel kampanyalardan birisi de kasım ayına özel kampanyalardır. Kullanıcıların internet, dakika ve SMS gibi pek çok farklı ihtiyaçlarına yönelik gerçekleştirilen Bimcell kasım ayı özel kampanyaları sayesinde kullanıcılar doya doya internette dolaşabilecek, sevdikleriyle konuşabilecek ve mesajlaşabilecek.

bimcell kasım ayı özel kampanyalarıPin
bimcell kasım ayı özel kampanyaları

Bimcell Kasım Ayı Özel Kampanyaları 2022

Bimcell’in web sitesinde belirtilen koşulları sağlayan tüm kullanıcılar kampanyaya katılım SMS’i attıktan sonra 30 gün geçerli paketten yararlanabilecek. Özellikle de yeni hat alan kullanıcılara yönelik 30 gün boyunca kullanabileceği her yöne geçerli 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB internet fırsatı sunulmaktadır.

Bu fırsattan yararlanmak için kasım ayında numarasını Bimcell’e taşıyarak BIMCELL BONUS yazarak 4551’e göndermeleri gerekmektedir. Bunun sonucunda kullanıcılar kasım ayına özel olarak düzenlenen kampanyadan faydalanarak doya doya tadını çıkarabilmektedir.

Kampanya geçerlilik süresi kasım ayıyla sınırlıdır. Bimcell’in faturasız tarifelerinden birine numarasını taşıyan kullanıcılar, gerekli koşulları sağladıktan sonra kasım ayına özel olarak gerçekleşen kampanyadan kolaylıkla faydalanabilmektedir. Bimcell’in kullanıcıları için düzenlediği pek çok kampanyadan birisi de kasım ayına özel olarak düzenlediği kampanyadır. Kullanıcılar kampanyadan yararlanmak için SMS göndererek katılım sağlamaktadır.

Bunun için tek yapılması gereken BIMCELL BONUS yazarak 4551’e SMS göndermektir. Kampanyaya katılımın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından gelecek olan bilgilendirme mesajı ile kampanya tarifesi hatta tanımlanmış olmaktadır. Birbirinden özel paketler içeren bu özel kampanya böylelikle kullanıcıların kullanımına sunulmuş olacaktır.

bimcell kasım ayı özel kampanyalarıPin
bimcell kasım ayı özel kampanyaları

Bimcell’in Fırsatlarla Dolu İnternet Paketleri

Bimcell kullanıcılarına özel olarak pek çok kampanya düzenlemektedir. Bunlardan birisi de kasım ayına özel olarak gerçekleştirilen kampanyadır. Kampanya içerisinde her yöne geçerli olmak üzere 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB yer almaktadır.

Yalnızca bununla da kalmayıp Bimcell üzerinden kullanıcılar ihtiyaçları doğrultusundaki internet paketlerinden de doya doya yararlanabilmektedirler.

Cep telefonu operatörlerinin normal seviyedeki internet kullanım oranlarından daha düşük ücretlere sunduğu durumlardan birisi de internet paketleridir.

Özellikle dijital dünyanın gelişmeye başlamasıyla beraber pek çok şey internet ortamına taşınmış durumdadır. Kullanıcılar sosyal medya platformlarında günün büyük bir bölümünü geçirmektedir.

Bu noktada Bimcell kullanıcılarına özel olarak fırsatlarla dolu internet paketleri sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaçları olan internet paketlerinden yararlanarak doya doya internetin tadını çıkarabilmektedir. Böylelikle kullanıcılar kendilerine en uygun olan internet paketine abone olarak internetin fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilmektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber internet kullanımı özellikle son yıllarda çok artmış durumdadır. İnsanlar birbiriyle olan bütün etkileşimlerini internet aracılığıyla yapmaktadır. Sosyalleşmenin yanı sıra önemli reklam ve tanıtım araçlarını da içerisinde barındırmaktadır.

Kullanıcılar sosyal medya aracılığıyla birbirleriyle mesajlaşabiliyor, araşabiliyor ve paylaşımlarda bulunabiliyor. Tam bu noktada kullanıcıların internet kullanımı ihtiyaçlarını karşılayarak fırsatlardan yararlanmaları adına birbirinden özel internet paketleri sağlamaktadır.

Böylelikle kullanıcılar çok hızlı bir şekilde birbirleriyle etkileşim kurarak dünyada yaşanan tüm gelişmelere hiçbir zorluk çekmeden kolaylıkla ulaşabilmektedir.

bimcell kasım ayı özel kampanyalarıPin
bimcell kasım ayı özel kampanyaları

Bimcell Bedava İnternet Kazanmak

Bimcell’in kasım ayına özel olarak gerçekleştirdiği kampanyalardan birisi de bedava internet kazanma uygulamasıdır. Bimcell’in  hızlı çekim gücü ve sunmuş olduğu bedava internet paketlerinden kullanıcılar kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Bimcell kasım ayına özel olarak sunduğu internet paketleri ile sevdiklerinizle bol bol konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz. En çok bilinen yöntem ile yani mesaj yolu ile bedava internet kazanmaktır. Bimcell’den bedava hediye internet kazanmak için yapmanız gereken 3 adım bulunmaktadır:

  • SMS ile “KAZAN” yazarak 4551’e ücretsiz kısa mesaj göndermelisiniz.
  • 542 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.
  • “SURPRİZ” yazıp 6666’ya mesaj gönderebilirsiniz.


Sms ile yapacağınız paketlerin sonucunda ise internet paketini kısa bir süre içerisinde kullanmaya başlayabilmektedir. Bedava internet kazanabilmek için mesaj kısmına büyük harfler ile “INTERNET ” yazdıktan sonra 4551’e  sms gönderilmesi yeterli olmaktadır.

Gelen bildirim mesajından sonra bedava internet paketini kullanmaya başlayabilmektedir Bimcell, abonelerine sunmuş olduğu harca kazan kampanyası ile bedava internet fırsatları sunmaktadır.

Bunun için yapmanız gereken şey ise; telefonunuzun mesaj kısmına “INTERNET” yazarak 4551’e kısa mesaj göndermektir. Telefona bilgilendirme mesajı geldikten sonra ise kazanmış olunan bedava İnternetler kullanılmaya hazır olmaktadır.

İnternet paketiyle alakalı detaylar gelen mesajın içerisinde bulunmaktadır. 2022 yılının kasım ayına özel olarak hazırladığı internet paketleri sayesinde kullanıcılar fırsatlardan yararlanabilmektedirler. Bu sayede fırsatlarla dolu avantajlardan yararlanabilmektedirler.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın