Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022; ile bu ramazanda Bimcell kullanıcıları internetsiz kalmıyor. Bimcell bu Ramazanda da kullanıcılara internet dağıtıyor. Bu yazımızda Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 hakkında sizi bilgilendirmeye çalışacağız. Yazımızın devamında nasıl 10 GB bedava internet sahibi olabileceğinizi anlatıyoruz. Sizde yazımızı okuyarak Ramazan ayına özel 10 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022

Bimcell ülkemizde yaygın olarak kullanılan GSM operatörleri arasında. Özellikle avantajlı fiyatları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ile kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Bimcell’in kullanıcılar tarafından sevilmesinin en büyük nedeni şüphesiz uygun fiyatlı olması. Ayrıca bazı dönemlerde yapılan hediye internet kampanyaları da kullanıcıları oldukça memnun ediyor. Bimcell bu kampanyaları ile öne plana çıkıyor ve müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Sizde bu kampanyalardan birisi olan Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ile internet sahibi olmak istiyorsan doğru yerdesiniz. Yazımızın devamında Bimcell kampanyaları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Bu kampanyalardan birisi olan Bimcell 30 GB internet hediyesi kampanyası bir süre önce ne yazık ki sonlandırıldı. Ancak Bimcell daha birçok kampanyalar ile kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. Bunlara bir yenisini ekleyerek Ramazan ayında kullanıcılarını internetsiz bırakmıyor. Henüz Bimcell Ramazan ayı bedava internet kampanyasına katılmadıysanız hemen katılarak ramazan boyunca kullanacağınız bedava internete sahip olabilirsiniz. Bimcell bedava 10 GB internetini istediğiniz gibi doya doya kullanabilirsiniz.

Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 Nasıl Yapılır?

Bimcell kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan birisi, bu ramazanda nasıl bir kampanya ile karşılaşacaklarıydı. Bimcell kısa süre önce duyurduğu kampanyası ile müşterilerini akılındaki soru işaretlerini cevapladı. Ramazan ayına özel 10 GB internet kampanyası kısa süre önce duyurulmuştu. Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 kapsamında ki hediye internetten bütün Bimcell kullanıcıları yararlanabilecek. Bu kampanya tüm faturalı veya faturasız hat sahipleri için geçerli oluyor. Sizde bu kampanyaya katılarak 10 GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Kampanya ile kazanacağınız 10 GB interneti geceleri doya doya kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak ise oldukça basit.

Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 katılmak için “RAMAZAN 2022” yazarak “5555” numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer hattınıza 40 TL ve üzeri yükleme yaparsanız Bimcell 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ramazan ayı boyunca geceleri kullanacağınız 10 GB internetin keyfini çıkarabilirsiniz. 40 TL ve üzeri yükleme yapmadan önce kampanya hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı öneriyoruz. Yükleme yapmadan önce kampanyaya katılmanız gerekebilir. Bimcell ramazan ayına özel başlattığı kampanyası ile kullanıcılarına 10 GB bedava internet sahibi olma fırsatı veriyor. Sizde yazımızdaki adımları tamamlayarak Ramazan ayı bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları 2022

Bimcell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell her sene olduğu gibi bu senede ramazan ayını boş geçmiyor. Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ile kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Bimcell geçtiğimiz yıl Kurban Bayramın da bol bol dakika hediyesi vererek kullanıcılarını memnun ediyordu. Kurban Bayramı için geçerli olan kampanyada, Bimcell’lilerle konuşmak ücretsizdi. Bimcell hat sahibi olanlar Kurban Bayramı boyunca kendi aralarında diledikleri gibi sınırsız konuşabiliyordu. Bu neden ile bu sene böyle bir beklenti oluşması da gayet doğal. Kullanıcılar bu bayramda da böyle bir kampanya olup olmayacağını merak ediyor.

Bimcell Geçtiğimiz Kurban Bayramın da kullanıcılarına verdiği Bimcell’lilerle sınırsız konuşma hakkını, tüm hat sahiplerine otomatik olarak tanımlamış ve bunu SMS ile bildirmişti. Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 hakkında bir SMS bilgilendirilmesi gelip gelmeyeceği konusu da kullanıcıların merak ettiği konular arasında. Her sene olduğu gibi bayramlarda tüm şirketler kampanyalar düzenliyor. Bizde sizleri bayram yaklaştıkça gerçekleştirilecek olan kampanyalardan haberdar edeceğiz. Bayramda şirketlerin yeni kampanyalar paylaşması ön görülüyor. Yeni kampanyalar yayınlandıkça sizleri haberdar edeceğiz. Bu sene Ramazan ayında Bimcell tarafından dağıtılan 10 GB hediye internet kampanyasından memnun musunuz? Yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bimcel Güncel 20 GB İnternet Kampanyası

Bimcell bedava internte kampanaları ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 gibi kampanyalar ile müşterilerini mutlu ediyor. Bu kampanyalardan birisi olan 20 GB bedava internet kampanyası hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 1 hafta boyunca istediğiniz gibi kullanabileceğiniz 20 GB bedava internet kampanyası sizleri bekliyor.

Eğer Bimcell hat sahibi isen ve 20 GB bedava internet paketinden daha önce yararlanmadıysan hemen yararlanabilirsiniz. 20 GB bedava internete sahip olmak için yalnızca 20 TL ödemeniz yeterli oluyor. Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 ile kullanıcılarını memnun etmeye çalışan Bimcell, 20 GB bedava internet hakkını yalnızca 20 TL ye sağlıyor. Sizde hemen 20 GB internete sahip olmak istiyorsanız sadece 20 TL yükleme yaparak 20 GB internet hakkı kazanabilirsiniz.

Bimcel Güncel 20 GB İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Eğer haftalık 20 GB internet paketine sahip olmak isterseniz buna sadece 20 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 20 GB internet hakkı yalnızca 1 hafta geçeleridir ve yurtiçi kullanımını kapmaktadır. Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 kapsamındaki internet haklarından ek olan 20 GB internet hakkına sahip olmak için SMS ile başvuru yapmanız yeterli.

SMS ile başvurarak 20 TL karşılığında 20 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. İstersen Bimcell resmi sitesinden kampanya hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsin. Başvuru işlemlerini Bimcell resmi sitesi üzerinden veya Bimcell müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz. Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2022 kapsamındaki internet hakkına ek olarak yapılan bu kampanya ile, 20 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. Bu seneki Bimcell kampanyaları hakkındaki fikirlerinizi yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın