Bedava Hesap

Bedava World Of Warcraft Hesap

Bedava World Of Warcraft Hesap; yayım tarihi olan 2004den bu zamana kadar herkes tarafından oldukça beğenilerek oynanan bir oyun olmayı başarmıştır. Bu kadar çok oynanması ve herkes tarafından ilk günkü kadar çok ilgi görmesinden dolayı da Bedava World Of Warcraft Hesap oldukça fazla bir araştırma konusu olmuştur.

Peki ya Bedava World Of Warcraft Hesap kullanarak oynayacağınız World Of Warcraft nasıl bir oyundur? Neden bu kadar seviliyor ve Bedava World Of Warcraft Hesap neden bu kadar çok araştırılmıştır. Oyun çok eski bir oyun olmasına ve grafiklerinin çok gelişmiş olmamasına rağmen günümüzde de oldukça popüler olmayı başarmıştır.

World Of Warcraft nasıl bir oyun?

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilmiş olan bu oyunun kısaltılmış adı WoW dur ve World Of Warcraft oyunu serisinin 4. oyunu olarak biliniyor. Serinin en son oyunu olmasına rağmen en sevilen oyunu olmayı başarmıştır. Oyunu çevrim içi şekilde oynanabilen çok oyunculu modu vardır.

Bu kadar başaralı bir strateji oyunu olduğu için de çoğu kişi seviyor. Eğer siz de bu tarz strateji oyunları seviyorsanız Seafight Bedava Hesaplar yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Seafight oyunu da en az bu oyun kadar başarılı bir strateji oyunu olmayı başarmıştır.

Tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun değildir. Oyunun temel mantığı strateji, düşünce ve duygu sistemidir. Oyun severler bu oyun sayesinde düşünce güçlerini arttırabilir ve stratejinizi geliştirmeye yardımcı olur. Çok oyunculu modda iken arkadaşlarınızla çok fazla eğlenebilir ve Bedava World Of Warcraft Hesap sayesinde de arkadaşlarınızdan daha üstün olabilirsiniz.

Oyunun çevrimdışı birçok kategorisi bulunuyor. en çok sevilen kategorileri de şunlardır;

Oyundaki kategoriler nelerdir?

Oyunda MMORPG ve Gerçekçi Strateji Video Oyunu kategorileri vardır.

MMORPG: Devasa çok oyunculu çevrim içi rol yapma oyununun İngilizce kısaltmasıdır.Bu kategorideki oyun çoğu oyuncuya uymuyor. Çünkü rol yapma oyunları biraz kısıtlama içerdiği için çoğu kişi bu kısıtlamaya tabii olmak istemiyor.

Gerçekçi Strateji Video Oyunu: Bu kategori oyuncuların daha çok sevdiği moddur. Burada düşüncelerinizi geliştirebilir ve stratejinizi geliştirebilirsiniz. Günlük hayatta da işe yarar bir moddur.

Bu oyun gelmiş geçmiş en iyi MMORPG oyunu olarak bilinen oyundur. Bu yüzden çoğu eski oyun severler bu oyuna geri dönmek istemektedir çünkü bu oyun gerçekten bağımlılık yapar derecesinde bir oyun olmayı başarmıştır. Bedava World Of Warcraft Hesap ile de bu oyuna üst seviyelerden başlayıp oyunu yeniden kasmaya uğraşmadan güzel bir oyun geçirebilirsiniz.

Seytan avcısı

Warcraft 3 çıktığından beri hepimiz Illidan Stormrage hayranıyız. Ancak bu oyunda çok fazla sitem ettik çünkü Stormrageye çok fazla adaletsizlik yapıldı ve boş yere kötü adam olarak damga yedi. Legion ile Illidan’ın hikayesi sona erecek. Hikayeye, Illidan’ın Lejyon’u durdurmak için eğittiği özel kuvvetlerden biri olarak başlıyorsunuz.

Başlangıç görevlerini tamamladığınız zaman da 100 seviye olarak oyuna devam etmeye hak edersiniz.

Rol değişikliği

Artık 1. seviye bir köylüden “git ve 10 at nalı al” gibi görevler almak yok. Artık basit bir asker değiliz. Oyuna özel kuvvetler askeri olarak başlarsınız. Göreviniz de Lejyon’u durdurmaktır. En iyi silahlar ve en iyi zırhlara sahip oluyoruz.

Zeroth, bazıları kendi topraklarına özgü ve bazıları diğer alemlerden gelen çok çeşitli ırklara ev sahipliği yapar. Oyunda Alliance’nin sadık bir savunucusu, Horde’nin şiddetli bir koruyucusu olarak veya Horde’nin şiddetli bir koruyucusu olarak bu muhteşem savaşta sen de kimin için savaşıp bu eğlencenin içinde yer alacağını seç.

Oyundaki karakterler

İnsan: Tormwind insan krallığı, Alliance’nin bel kemiğini oluşturur. Diplomatik çözümler bulmak için başkalarıyla birlikte çalışır.

Cüce: Cesur cüceler, topraktan gelen eski bir ırktır. Dünya gençken yaratılmış, yaşayan taştan varlıklar.

Gece Elfi: Kaldorei olarak da bilinen kadim ve münzevi Gece Elfleri, Azeroth’un kaderini değiştirmekte çok önemli rol almışlardır.

Wörgen: Oldukça vahşi bir bir kurttur ve Gece Elfleri yardımıyla içindeki öfkeyi kontrol altına almayı başarmıştır. Worgen şimdi Alliance’ı savunmak için her an içindeki canavarı serbest bırakmak için sabırsızlıkla bekliyor.

World Of Warcraft oyunu serinin 4. oyunu oyunu ve bundan önceki 3 oyunu da oldukça fazla beğeni toplamıştır.

Oyunun serileri

Warcraft: Orcs ve Humans, Warcraft 2: Tides Of Darkness, Warcraft 3: Reign Of Chaos ve son oyunu ve en kapsamlı, en çok sevilen oyunu da World Of Wacraftdır.

Neden Warcraft Bedava Hesaplar Kullanmalıyım

Oyunda hile yapılması kesinlikle yasal ve hoş bir durum değildir. Oyunda hile olduğu zaman diğer oyuncular oyundan soğuyabilir ve oyun yetkilileri tarafından hile yapıldığı tespit edilirse hesabınız ban yiyebilir.

Bu durumdan dolayı bizlerin kastığı Bedava World Of Warcraft Hesap tamamıyla oyun kuralları çerçevesinde kasılmış olup sizlerle paylaşılmıştır. Sizler de oyunda hile kullanmaya ihtiyaç duymamak için sizlerle paylaştığımız Bedava World Of Warcraft Hesap kullanınız.

Kullanıcı Adı: cartwalk.pando@gmail.com
Şifre: pcminonkwall
Kullanıcı Adı: dofwarn.ofta@gmail.com
Şifre: evballyt964
Kullanıcı Adı: asvag.onda@gmail.com
Şifre:itrivalkga59
Kullanıcı Adı: ilfitra.andua@gmail.com
Şifre: anovLGP
Kullanıcı Adı: hapy.vely@gmail.com
Şifre: rasgihihpt

Sizlerle paylaştığımız bu Bedava World Of Warcraft Hesapların şifrelerini değiştirmenizi tavsiye ederim. Çünkü başka ziyaretçilerimiz de bu hesapları gördüğü için bu hesaplara giriş yapabilirler ve bu durumda bir karmaşa meydana gelebilir. Böyle bir durum yaşamamak adına şifrelerinizi değiştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu