Bedava Valorant Hesapları - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava Valorant Hesapları

Bedava Valorant hesapları her zaman internette fazlasıyla aranan konuların başında gelir. Son zamanlarda Valorant en popüler oyunlardan biri haline geldi. Riot Games, oyuncu sayılarında günlük bir artış gören Valorant oyununu geçtiğimiz yıllarda geliştirdi. Twitch yayıncılarıyla yapılan anlaşma ile Valorant, canlı yayın sırasında dünya çapında yaklaşık 3 milyon oyuncuyu ve yaklaşık 2 milyon izleyiciyi kendine çekti. Elbette canlı yayın sırasında ücretsiz Valorant beta anahtarı dağıtımı, canlı şovun geniş izleyici kitlesinde ana etken oldu. Canlı yayını kaçıran veya habersiz olan birçok kişi buna rağmen bedava skin ve e-pin alamadı.

Size mevcut tüm teçhizatın, silahların ve ekipmanın kilidi açılmış ücretsiz bir Valorant hesabı sağlamaya çalışacağız. Oyunda bildiğiniz gibi Valorant Puanı (Vp) kazanmanız gerekiyor. Valorant oyunundaki Valorant Point (Vp) hesaplarına ücretsiz erişim hakkı vermek istiyoruz.

Valorant Nedir?

valorantPin
bedava valorant hesapları

Valorant‘ta, çoğu genç oyuncular evlerinde ve internet kafelerde kıyasıya mücadele ediyor. Beşer kişilik iki takımın kıyasıya mücadele ettiği oyunda bir taraf savunurken diğer taraf hücuma geçiyor. Saldıran takımın amacı, Spike’ı hedef noktaya konumlandırmaktır. Diğer takım onu durdurmaya çalışıyor. İki yarısı ve toplam 24 raunttan oluşan oyunu 13’lük skorla taraf kazanıyor. Birinci şahıs ve taktik nişancı modlarında oynanan oyun, her biri farklı özelliklere ve özel silahlara sahip karakter kadrosuyla rekabeti en üst düzeye çıkarıyor.

Güncel olarak çok aktif bir oyun olan Valorant’ın popülaritesi çığ gibi artıyor. Beşe beş oynanan Riot Games oyunu Valorant, görsel efektleri nedeniyle hemen göze çarpıyor. Oyunun tüm katılımcıları tek bir sunucuda toplanmıştır. Strateji ve becerinin kilit faktörler olduğu oyunu kazanmak istiyorsanız takım arkadaşlarınızla iş birliği yapmalısınız. Twitch ve Youtube gibi sitelerde uluslararası Valorant turnuvaları rekorlar kırıyor.

Valorant Hesabına Nasıl Giriş Yapılır?

Ücretsiz Valorant hesapları sağladığımızda, hesaba erişebilmeniz ve VP’leri istediğiniz gibi kullanabilmeniz için size kullanıcı adını ve şifreyi sunacağız. Çok önemli olan bir durum ise ziyaretçilerimiz ilk hesaplarını kontrol ettiklerinde, şifre yanlış olduğu için sıklıkla bir şeylerin yanlış olduğunu varsayarlar, ancak bu bizim suçumuz değil.

Yeni ziyaretçiler, gönderimizi her güncellediğimizde ilk hesaplarını oluşturur ve şifrelerini değiştirir. Bu nedenle bazı ziyaretçilerimiz yanlış bilgi verdiğimizi iddia etmektedir. Bu da bizi zor durumda bırakıyor. Hesapları kontrol ederken lütfen hepsini kontrol edin; şüphesiz biri açılarak sizi memnun edecektir.

Ücretsiz Valorant Hesapları

Valorant oyunu için ücretsiz hesaplarımız mevcuttur. Güvenilir bir hesap arıyorsanız, size sunduğumuz hesapların her birini teker teker test etmenizi öneririz. Oyunda çalışan veya görünümü olan bir hesap bulamazsanız endişelenmeyin. Kullanılmış hesaplar bu konudan kaldırılır ve gün boyunca bir veya iki kez güncellendiğinde kullanılmayan Valorant Ücretsiz Hesaplarla değiştirilir. Konuyu günde bir defadan fazla kontrol ederek aktif veya gerçek hesapları bulmak mümkündür.

Bedava Valorant hesapları konumuzu okuyarak Valorant oyun görünümlerine sahip hesapları hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Bu hesaplar %100 ücretsizdir ve herhangi bir satın alma işlemi yapmadan kullanımınıza sunulur. Sizlere sunduğumuz hesaplarda Valorant oyunu için ihtiyaç duyacağınız skinleri ve silahları bulabilirsiniz. Aralık 2022 için geçerli olan ve günlük olarak güncellenen konudaki hesaplar demir veya normal hesaplar olarak biliniyor.

Değerli bir ücretsiz hesap edinme sürecine başlamadan önce, söz konusu hesapları Telegram gibi diğer platformlarda veya sosyal medya platformlarında bulamayacağınızı bilmenizi isteriz. Fakat bizim sunduğumuz hesapların tamamı gerçek, sizin için oluşturulmuş ve tanınmış hesaplardır. Hesabın kullanıcı adı ve şifresi, hesap bilgilerinin ilk iki parçasıdır. Konudaki hesapların güncelliği gün içinde iki üç kere daha kontrol edilmelidir.

Destek Icin Bizi sosyal medya paylasabilr ve Yorum Birakabilirsiniz., Acil ihtiyaciniz icin yorum birakarak istekte bulunabilirsiniz. (Istekte bulunurken kullandiginiz mail adresini birakmayi unutmayin)

Bedava Valorant Skin Hesaplari 5/120

weljko95:sevenmakesoneteam234
guffy131:Gafincu123
elgaardpro:Lucas0607
xxlack0733:3752039251m
abodyarefxd:cefotax123
bendali199:1998bendali
anadolu10b:emre0668
DaddyFapRat:Celine2014
canciistaken:19072008Cc
justlut:Julu100464!

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın