Bedava uPlay Hesapları 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava uPlay Hesapları

Bedava uPlay Hesapları; bugün sizlere herkesin çok sevdiği bir platform olan ve içerisinde birbirinden güzel ve eğlenceli oyunlar bulunduran uPlay hakkında bilgi verip Bedava uPlay Hesapları paylaşımı da yapacağız.

Bedava uPlay Hesapları Nedir Ne İşe Yarar?

Bedava uPlay Hesapları; uPlay platformu üzerinden içerindeki birçok birbirinden eğlenceli oyunları oynamanıza olanak sağlar. Uplay platformu içerisindeki oyunlardan çoğu ücretli oyunlardır ve bazılarının fiyatları oldukça yüksektir. Bu oyunları almaya herkesin bir ücret ödeyecek durumu olmadığı için de bugün sizlere bu bedava hesapları paylaşacağız.

Peki ya uPlay nasıl bir uygulama ve ne işe yarar? Dilerseniz biraz ondan bahsedeyim.

UPlay Ne İşe Yarar?

Uplay platformu Ubisoft firmasının Steam gibi olan bir oyun platformudur. Platform içerisinde birbirinden güzel ancak bazıları ücretli oyunlar vardır. Bu ücretli oyunlara para verebilecek durumu olan kişiler için de Bedava uPlay Hesapları paylaşımı yapacağız.

Ayrıca uPlay platformunun oyunlarından bazıları için kostüm, skin vb. şeyler almak isterseniz de yine uPlay üzerinden alım yapabiliyorsunuz. Örneğin; Assassin’s Creed oyunu uPlay platformunun bir oyunudur ve bu oyun için bir kostüm almak isterseniz uPlay üzerinden alım yapabiliyorsunuz.

Bedava uPlay Hesapları Ne İşe Yarar?

Az önce bahsettiğim kostüm alımları için bu bedava hesaplar işinize oldukça yarayacaktır çünkü bu kostümler tabii ki de ücretlidir ancak Bedava uPlay Hesapları ile bu kostümlere ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Uplay üzerindeki ücretli birçok oyun da bu hesapların içerisinde vardır ve bu sayede bu oyunlara da ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca uPlay uygulamasına benzer olan Steam için de Bedava Steam Cüzdan Kodlarına bakmak isterseniz yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bedava uPlay Hesapları Güvenli Mi?

Bu hesaplar tarafımızca oluşturulup hiçbir bot kullanılmadan açılmış ve bazen uPlay’ın ücretsiz hale getirdiği oyunları bu hesaplara yükleyerek kasılmıştır. Kesinlikle ban veya bir yasa dışı söz konusu değildir. Ancak sizlerin de dağıttığımız Bedava uPlay Hesapları aldıktan sonra e-posta adresini ve şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir aksi taktirde başka kişiler hesaba giriş yapabilir.

Peki ya dağıttığımız Bedava uPlay Hesapları içerinde hangi oyunlar var?

Bedava uPlay Hesapları Oyunları

Assassin’s Creed Brotherhood – Deluxe Edition
Assassin’s Creed II – Standard Edition
Far Cry 2
gibi birçok oyun daha bu hesapların içerisinde vardır. Ancak tabii ki de her hesabın içerinde farklı sayıda ve farklı çeşitte oyunlar vardır.

Bedava uPlay Hesapları kullanmak için Ubisoft hesabına nasıl giriş yapılır?

Ubisoft Girişi Nasıl Yapılır?

Ubisoft resmi sitesine gidin. Ardından sağ üst köşede bulunan kafa simgesine tıklayın. Karşınıza çıkan boşluklara sizlere verdiğimiz Bedava uPlay Hesapları ile giriş yapın ardından oyunların keyfini yaşamaya başlayın.

Ubisoft’u bilgisayara indirmek için de aynı site içerinde sağ üstte bulunan bilgisayara için indirin seçeneğine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Ubisoft Hesabı İle Epic Games Hesabını Bağlama

Epic Gamesden aldığınız oyunların bazılarının altında Ubisoft hesabı ile giriş yap tarzında bir yazı görürsünüz bu durum ile karşılaştığınızda o oyunun üzerine tıklayın. Karşınıza Ubisoft hesabını bağla yazısı çıkacaktır. Sağ alt köşede hesabı bağla yazısına tıklayın. Sonra direkt Ubisoft hesabına giriş yerine yönlendirileceksiniz.

Oradaki boşlukları Bedava uPlay Hesapları bilgisi ile doldurun arından giriş kısmına tıklayın bu işlemin ardından hesaplarınız otomatik olarak bağlanmış olacak ve tekrardan Epic Games kütüphanesine gidin ve oyunun altında bulunan o yazının kalktığını göreceksiniz. Bu sayede oyunu artık indirip oynayabilirsiniz.

Ubisoft Oyunları

Bedava uPlay Hesapları kullanarak oynayabileceğiniz bazı Ubisoft oyunları.

Rayman Legends: Çıktığı dönemde tasarımıyla, sesleriyle ve temasıyla büyük övgü topladı. Oyunda 120’den fazla seviye olmasıyla uzun soluklu ve eğlenceli bir oyun. Bu tarz oyunlara aşinaysanız çabucak seveceğinizi düşünüyorum.

Rocksmith 2014: En sıra dışı oyunlardan olan Rocksmith 2014, gerçekçiliği rakiplerine göre oldukça fazla olan bu oyun Enstrümanlara meraklı iseniz oyunun DLC’lerle dolu zengin deneyimi sizi içine çekecektir.

Assassin’s Creed Origins: Bu oyun diğerlerine göre farklıydı. Gezilecek yeni yerlerin yanı sıra Destiny tarzı bir RPG deneyimi de vardı. Assassin’s creed sersinin de en beğenilen serilerinden biridir.

Tom Clancy’s The Division 2: İlk oyunun devamı olan The Divison 2’de bir asker olarak ABD başkentini savunuyor ve gelen teröristleri öldürmeye çalışıyorsunuz. Fakat oyun üçüncü şahıs bakış açısında oynanıyor ve co-op modu sayesinde bir görev dört oyuncu tarafından oynanabiliyor.

Dijital dünyanın bu denli fazla değişmesi ve gelişmesi en çok da oyun sektöründe belli oluyor. Ubisoft firmasının çıkardığı uPlay gibi yerler sayesinde herkes kolaylıkla oyun alıyor, satıyor ve sosyalleşip bu platform üzerinden arkadaşlarıyla oyun oynayıp sohbet edebiliyorlar.

Bedava uPlay Hesapları

Kullanıcı adı: dorian_grey.r@gmail.com
Şifre: qas.er598
Kullanıcı adı: sikochan.jp@yandex.com
Şifre: jpngrl1919
Kullanıcı adı: karen.nerkins@gmail.com
Şifre: Dakota1989
Kullanıcı adı: super-lucas1@gmx.de
Şifre: Adidas66

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın