bedava uc alma pubg mobile [Aralık] 2022 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

bedava uc alma pubg mobile [Aralık] 2022

bedava uc alma pubg mobile [aralık] 2021Pin

bedava uc alma pubg mobile [Aralık] 2022

bedava uc alma pubg mobile Aralık 2022 , dünyanın en yüksek hasılat yapan mobil oyunudur ve 150 milyon dolardan fazla gelir elde etmiştir. Oyunun UC ve BP olmak üzere iki para birimi vardır. İkincisi, oyun oynayarak hızlı bir şekilde bedava kazanılabilirken, ikincisinin gerçek para harcayarak satın alınması gerekir.

Oyuncular Google Play Kredisini harcayarak veya doğrudan banka hesapları üzerinden ödeme yaparak UC satın alabilirler. Bahsedilen para birimi Elite Pass, kıyafetler, araç kaplamaları ve çok daha fazlasını satın almak için kullanılabilir. Bazı oyuncular paralarını aynı şekilde harcayamazlar, bu yüzden burada PUBG Mobile UC’yi ücretsiz almanın en iyi yolları.

bedava uc alma pubg mobile Aralık 2022

UC kazanmak veya maçları kazanmak için kesmek kullanmak yasa dışıdır. Böylece, PUBG Mobile UC’yi ücretsiz kazanmanın en iyi yasal yollarının bir listesi aşağıda belirtilmiştir.

Uygulamalardan Kazanma

Zupee Gold gibi Paytm’i ücretsiz olarak veren çok sayıda uygulama var. Tek yapmanız gereken uygulamayı yüklemek ve basit sorulara cevap vermek ve kazanılan para otomatik olarak bir kişinin uygulama cüzdanına yatırılacak. Ayrıca, PUBG Mobile’da UC için ödeme yapmak kişinin Paytm hesabında kullanılabilir.

bedava uc alma pubg mobile [aralık] 2021Pin

Google Play Hediye Kartları

AppKarma gibi bazı web siteleri veya uygulamalar, uygulamada açıklanan görevi tamamladıktan sonra kullanıcıları ücretsiz Google Play Hediye kartları ile ödüllendirir. Oyuncuların kendilerini uygulamada kaydetmeleri ve atanan görevlerden herhangi birini seçmeleri ve puan kazanmak için yerine getirmeleri gerekir. Bu puanlar, Google Play Hediye kartları satın almak için kullanılabilir ve gerçek parayla ayrılmadan UC satın almak için de kullanılabilir.

bedava uc alma pubg mobile [aralık] 2021Pin

Online Anketler

Google Opinion Rewards gibi uygulamalar, çevrimiçi anketleri doldurmaları için kullanıcılara ücretsiz nakit sunar. Kullanıcıların bazı basit soruları cevaplamaları gerekir ve verilen cevaplara göre para otomatik olarak kredilendirilir. Çevrimiçi anketlerle daha iyi kazanmak için ekstra bir ipucu, soruları her zaman dikkatli bir şekilde okumak ve buna göre cevap vermektir.

bedava uc alma pubg mobile [aralık] 2021Pin

Elit Royale Geçidi

PUBG Mobile’da UC’yi ücretsiz almanın en iyi yoludur. Elite Royale Pass, RP görev ödülleri olarak toplam 600 UC sunuyor. Oyuncuların sadece bir kez Elite Royale Pass almaları ve RP görevlerini tamamlamaları gerekiyor. Elite Royale Pass 600 UC’ye mal oluyor ve oyuncular kolayca geri almak için ödedikleri tutarın tamamını alabilirler.

bedava uc alma pubg mobile [aralık] 2021Pin

Google Play Ücretsiz Kredisi

Google Play Store, kullanıcılara rastgele bazı ücretsiz Google Play Kredisi gönderir ve bu da UC satın almak için kullanılabilir. Oyuncuların satın almak istedikleri miktarı seçmeleri gerekir ve Google Play Kredisi tutarı otomatik olarak ödemeden düşülür. Böylece, UC çok daha ucuza satın alınabilir.

bedava uc alma pubg mobile [aralık] 2021Pin

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın