Bedava Hesap

Bedava Transformice Hesap

Bedava Transformice Hesap; Oyun 1 Mayıs 2010’da çıkış yapmıştır. Oyun 30 Ocak 2015’de Steam’e eklenmiştir. Bu oyun çıktığı günden itibaren 7’den 70’e herkes tarafından sevilerek oynanılan bir oyun olmayı başarmıştır. Bu sebepten dolayı da Bedava Transformice Hesap oldukça fazla araştırma konusu olmuştur.

Bizlerde, sizler bu kadar fazla Bedava Transformice Hesap araştırması yaptığınız için bugün sizlere Bedava Transformice Hesap paylaşımı yapacağız.Bu oyunun neden bu kadar sevildiğini anlatarak yazıma devam etmek istiyorum. Peki ya Bedava Transformice Hesap kullanarak oynayacağınız Transformice neden bu kadar ünlü bir oyundur? Bedava Transformice Hesap ne işe yarar?

Transformice Nasıl Bir Oyundur?

Oyunun temel amacı haritadaki peynire ulaşmaktır. Oyundaki hareket tuşları W A S D veya yukarı ok, aşağı ok ,sağ ok ve sol ok tuşları ile kullanılır. Oyunu kazanmak için avatarın peynire değip fare deliğine ulaşması gerekiyor. Peynir ve fare delikleri haritadan haritaya değişim göstermektedir. Aynı zamanda fare deliğine birinci, ikinci ve üçüncü girenler ayrı ayrı olmak üzere fazladan puan alırlar.

Ayrıca Transformice oyunu Growtopia oyunu ile de benzerlik göstermektedir. O oyunun da grafikleri basit ve 2 boyutlu bir oyundur. Growtopia oyunu hakkında da bilgi almak isterseniz Growtopia Bedava Hesapalar yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Toplanan peynirler profilde gösterilmek üzere kaydedilir. Her harita için 2 dakika süreniz var o süre içinde herkesin peyniri alıp fare deliğine girmesi gerekiyor ya da ölmesi gerekiyor ardından da yeni harita geçiş yapar. Her yeni haritaya geçerken en yüksek puana sahip olan oyuncu Şaman olur. Şimdi sizlere Şaman ve puan mantığını anlatacağım.

Puan Sistemi Nedir?

Puanlar peyniri alıp deliğe girdikçe puan alınır. Ek olarak da birinci, ikinci ve üçüncü olduğunda değişen puanlar alıyorsun. Her harita için bu puanlar geçerlidir. Bu puanlar bir sonraki haritada kim yüksek puana sahipse o kişi Şama oluyor.

Şaman Nedir?

Oyunda Şaman olmayı neden herkes istiyor. Oyunda Şaman olmanın diğerlerinden farkı nedir.

Şamanın amacı diğer farelerin hem peynire hem de fare deliklerine ulaşmasında yardımcı olmaktır. Şaman çeşitli engelleri aşmak için tahta, örs, kutu gibi nesneleri çağırıp yol köprü vs. yapabilir. Bir şaman kutuları ve tahtaları renkli çivilerle bağlayabilir. Sarı çiviler, kırmızı ile çerçevelenmiş olan nesneye diğer nesneleri bağlamak için kullanılır. Yeşil çivi iki nesneye gevşek olarak bağlanır. Kırmızı çivi bir nesneye tutturulduğunda hareket etmez.

Oyun İçinde Para Ne İşe Yarar

Toplanan peynir kaydedilir ve para birimi olarak kullanılır. Oyuncular oyunda ki mağazayı kullanıp kendi karakterlerine eşyalar ve şapkalar alabilirler. Dükkandaki satın aldıkları eşyalar karakterlere herhangi bir özel yetenek veya özel güç vermez. Bu eşyalar sadece dış görünüşünü etkiler. Ayrıca oyuncular harita editörüyle haritalar yapabilir. Bu yapılan haritada peynirleri alıp fare deliğine götürmek mümkün olmalıdır.

Oyunda seviyeler vardır. Her seviyede bir beceri puanı elde edersin. Bu beceri puanlarıyla yetenekler alabilirsin. Örneğin Şaman 1 kez doğabilir. Bu özellik Şamanlara kolaylık sağlayabilir. Son seviye şimdilik 888’tir.

Oyun İçi Sohbet Komutları? Oyunda konuşma kısmında bir kısım komutlar kullanılması ile yapılabilecek durumlar vardır. Biri de “Unvanlar” seçebilmektir.

Komutlar Şu Şekildedir

 

Room (Odanın adı): Kullanımda olan mevcut bir oda biliyorsanız adını yazarak gidebilirsin.

Editör: Bu size harita yapmak için uygun şeylerin bulunduğu ve her imkanı sağlayan şeylerin barındırdığı oda oluşturur. Zeminler, eşyalar, arka planlar ve harita ayarları vardır siz bunları kullanarak kendinize özgü bir harita yapmanıza olanak sağlar.

Profil (Fare adı): Adını yazdığınız kişinin “çevrim içi” bir farenin profilini size gösterir. Unutmayın o kişi çevrim içi ise size gösterir. Çevrim dışı ise göstermez.

Friend (Fare adı): Sosyal bir fare olup arkadaş edinin ve bu komutla arkadaşlar ekleyin. Ve unutmayın o sizi eklemediği sürece hangi odada olup olmadığını göremezsiniz.

Watch (Fare adı): Bu kod biraz ilginç. Adını yazdığınız fare pembemsi bir renk ile görünür ve o fare dışındaki tüm fareler şeffaf bir hale gelir. Bu kodu, eğer diğer fareleri görmekten rahatsızlık duyuyorsanız kendiniz için kullanabilirsiniz.

Neden Bedava Transformice Hesap Kullanmalıyım ?

Oyunda hile yapılması kesinlikle yasal ve hoş bir durum değildir. Oyunda hile olduğu zaman diğer oyuncular oyundan soğuyabilirler ve oyun yetkililer tarafından hile yapıldığında tespit edilirse hesabınız ban yiyebilirler.

Bu durumdan dolayı bizlerin kastığı Bedava Transformice Hesap tamamıyla oyun kuralları çerçevesinde kasılmış olup sizlerle paylaşılmıştır. Sizlerde oyunda hile kullanmaya ihtiyaç duymamak için sizlerle paylaştığımız Bedava Transformice Hesap kullanınız.

Bedava Transformice Hesaplar

Kullanıcı Adı: prochar621
Şifre: 0535658556
Kullanıcı Adı: serikatil592
Şifre: 0123456789
Kullanıcı Adı: hulya052
Şifre: 05352145236
Kullanıcı Adı: caspermaster0215
Şifre: 035158415652
Kullanıcı Adı: kurnazahmet1
Şifre: ahmetdagdelen

Sizlerle paylaştığımız Bedava Transformice Hesapların şifrelerini değiştirmenizi tavsiye ederim. Çünkü Başka ziyaretçilerimizle bu hesapların gördüğü için bu hesaplara giriş yapabilirler ve bu durumda bir karmaşa meydana gelebilir. Böyle bir durum yaşamamak adına şifrelerinizi değiştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu