Bedava Steam Cüzdan Kodu 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava Steam Cüzdan Kodu

Bedava steam cüzdan kodu; Steam, oyun dünyasında önce gelen bir platformdur. Uygulama içeriğinde binlerce ücretli ve ücretsiz oyun bulunduran Steam oyuncular için oldukça popülerdir. Özellikle son yıllarda oyuncuların sayısı artmaya başlamış ve bu platform daha da popüler hale gelmiştir.

Steam içeriğinde birbirinden güzel, eğlenceli online ve offline oyunlar vardır ancak bunlardan bazıları paralıdır ve bu paralar bazen çok uçuk miktarlar olabiliyor. Bu yüzden bu yazımızda sizlere bedava steam cüzdan kodu paylaşacağız.

Ücretsiz Steam Kodu Ne İşe Yarar?

Steam içerisinde bulunan ücretli oyunları bedava steam cüzdan kodu sayesinde hesabınıza ücretsiz bir şekilde para yükleyip ücretli oyunları satın alabileceksiniz veya diğer oyunlar içeresinde ücretli olan itemleri yine bu kodlar sayesinde yüklediğiniz para ile satın alabileceksiniz.

Bedava Steam Cüzdan Kodu Nasıl Kullanılır?

Ücretsiz bir şekilde dağıttığımız bedava Steam cüzdan kodu kullanmak için hesabınıza giriş yapın.

Steam cüzdanına para ekle seçeneğine tıklayın. Daha sonra Steam cüzdan kodu ya da hediye kartı kullan seçeneğine tıklayın. O bölüme paylaştığımız Steam kodunu  girin.

Bu şekilde cüzdanınıza harcamak üzere para yükleyebilirsiniz. Ve bu parayı ister oyun satın almada ister oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

Steam platformu bazen kampanya yaparak ücretsiz steam kodu dağıtıyor. Bizler de o dağıtılan kodları toplayıp sizler için bir araya getirip paylaşıyoruz.  Ancak bu kodların hepsinde aynı paralar yok kodlarda bulunan paralar değişkenlik gösterebiliyor.

Bedava Steam Cüzdan Kodları

Cüzdan Kodu: DK21T-GK252-GODV4

Cüzdan Kodu: HRC9-TXR6-KC36-M1FY

Cüzdan Kodu: MNJ5P-JH2HE-95ZBB

Cüzdan Kodu: DK21T-GK252-GODV4

Cüzdan Kodu: C75H-KE98-NTPD-EMJY

Steam bedava cüzdan kodu’nun yanısıra bir de steam anahtarı vardır.

Steam Anahtarı Ne İşe Yarar?

Steam anahtarı; Steam hesabınızda bulunan para ile aynı işlevi yapar ancak bu anahtarlar da steam parası ile satın alınabilir.

Bazı oyunlar para yerine bu anahtarlar sayesinde alınır ve sizler için bu yüzden bedava steam anahtar kodu paylaşacağız. Bu sayede steam üzerinden anahtar ile de herhangi bir ücret ödemeden oyun satın alabileceksiniz.

Bedava Steam Anahtar Kodları

Bedava Steam Kodu: 324L3-ASK3W-VSDM3

Bedava Steam Kodu: BMDS-324MA-XCMD3

Bedava Steam Kodu: VMD32-VZM64-BXC77

Bedava Steam Kodu: VCG54-BCMT5-M63CM

Bedava Steam Kodu: ML34M-VXM31-WIEQ9

Steam kendi içerinde legal olarak da kod dağıtıyor.

Legal Olarak Nasıl Kod Kazanılır?

Steam, kendi bünyesinde bulundurduğu bazı oyunlar ile anlaşmalı olarak kod dağıtıyor. Bu oyunları oynayıp oyun içerisndeki belli görevleri yaparak da bedava steam cüzdan kodu kazanabilirsiniz. Bu yöntem tamamiyle legal bir yöntemdir ancak bu yöntem ile kazanılacak kodun ücreti oldukça düşükütür.

Peki ya neden oyunlar bedava kod dağıtıyor? Bu oyunlar az bilinen ve az oynana oyunlar oldukları için bu şekilde bu şekilde bir kampanya yaparak oyunlara olan ilgiyi arttırmayı amaçlıyorlar.

Ücretsiz Steam Kodu Kazandıran Oyunlar

Chocolate Makes You Happy: Halloween

Zombie Driver

Bus Driver

OMON Simulator

Serial Cleaner

En Popüler Steam Oyunları Nelerdir?

HALF – LIFE : Alyx

THE WITCHER 3: Wild Hunt

CYBERPUNK 2077

MOUNT & BLADE II: Bannerlord

ROCKET LEAGUE

Bu ve bunlar gibi bir çok oyun steam’ın içeriğinde bulunan on binlerce oyundan sadece birkaçıdır. Ancak bu oyunlar tabikide ücretlidir ama bizim paylaştığımız ücretsiz cüzdan kodları sayesinde veya ücretisiz anahtar kodları sayesinde dilediğiniz oyunları ücretsiz şekilde indirip oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Steam İçerisinde Neler Yapılır?

Steam içerisinde rakip platformlarına nazaran oldukça zengin bir oyun hacmine sahip olduğu gibi bir çok farklı ayrıcalığı da vardır.

Steam içerinde arkadaş ekleyebilirsiniz. Peki ya bu işlem nasıl olur?  Steam’a girip sol üstte bulunan arkadaşlar kısımının üzerinde geldiğinizde arkadaş ekle seçeneğini göreceksiniz.

Oraya tıkladıktan sonra arkdaş kodunuzu göreceksiniz ister o kodu arkadaşınız ile payalaşın o sizi eklesin veya hemen altında bulunan arkadaşınızın kodunu girin yerine arkadaşınızın kodunu girip siz onu ekleyebilirsiniz.

Steamda eklediğiniz arkadaşlarınız ile bedava steam cüzdan kodu ile alınan oyunları arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz. Arkadaşınız steama girdiğinde veya bir oyuna girdiğinde hangi oyunu oynadığı görebilirsiniz ve arkadaşlarınız ile oyun paylaşımı yapabilirsiniz.

Steam’de Oyun Paylaşma Nasıl Yapılır?

Steam Guard özelliğini Steam hesabınızda etkinleştirin. Kütüphanenizden aynı bilgisayarı kullanan diğer hesapların sahip olduğu oyunları görebilirsiniz. İlgili kütüphaneye erişim talep etmek için bir oyun seçin ve ardından “Oyna” tuşuna tıklayın.

Erişim talebinde bulunduğunuzda hesabın sahibine, kütüphanesindeki oyunları oynamanıza izin vermesi için tıklayabileceği bir bağlantıyı içeren bir e-posta gönderir. Gönderdiğiniz kullanıcı da ilgili bilgisayara ve Steam hesabındaki oyunlara erişim izni vermek için e-postadaki bağlantıya tıklayıp size oyunu oynamız için izin verebilir.

Steam Hesabı Nasıl Açılır?

Steam hesabı açmak için önce Steam’in resmi web sitesine giriniz.

Ardından sitenin sağ üst kısmındaki “giriş” butonuna basınız. Ardından açılacak pencerede “Oluşturun” başlığının altında bulunan “Steam’e Katılın” butonuna basın. Sonra  gerekli bilgileri doldurun. Steam hesap aç sayfasında öncelikle geçerli bir e-posta adresi girin. İlerleyen aşamalarda bu adrese doğrulama mesajı gelecek o yüzden geçerli bir e-posta adresi girin.

Bir önceki sayfada “Devam Et” butonuna tıkladığınızda karşınıza e-posta adresinizi onaylamanız gereken bir sayfa çıkacak. E-postanızın gelen kutusunda mesajı bulup, “Hesabımı Oluştur” butonuna tıklayın. Steam hesap aç işleminin bir sonraki adımında ise kendinize bir kullanıcı adı ve şifre seçmemiz gerekiyor.

Kullanıcı adı her kullanıcıya özel olduğu için kimsenin almadığı bir isim olması gerekiyor. Son olarak “kayıdı tamamla” seçeneğine basarak hesabınzı oluşturabilirsiniz.

Ayrıca steam bazı özel günlerde de indirim yapmaktadır. Bu indirimler sayesinde de bazı ücretli oyunları ücretsiz şekilde oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte Steam İndirme Durduruluyor mu? İşte Kesin Çözümüne bakmak için linke tıklayarak yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Bedava Steam Cüzdan Kodu” üzerine bir yorum

Yorum yapın