Bedava Roblox Hesaplar 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava Roblox Hesaplar

Bedava Roblox Hesaplar; oyun piyasasının önde gelen oyunlarından biri de Robloxtur. Bu oyunun bu kadar popüler olmasının ve Bedava Roblox Hesaplar bu kadar çok araştırılmasının sebebi ise oyunun çok güzel bir yaratıcılık oyunu olmasından kaynaklıdır.

Roblox Nedir Nasıl Oynanır?

Bedava Roblox Hesaplar kullanarak oynayacağınız Roblox oyunu bir Robux alarak başlanır. Oyuna giriş yaptığınızda karşınıza birçok oyun çıkacaktır. Bu oyunlardan birini seçip o oyunu oynayabilirsiniz. Oradaki oyunlar tamamıyla gerçek kişiler tarafından yapılmış oyunlardır.

Oyunun amacı oyuna girip oradaki oyunları oynamak veya kendi yaratıcılığınızı konuşturarak kendi oyununuzu tasarlayıp başkalarına yaptığınız oyunu sunmaktır. Oyun tamamıyla ücretsiz olup Pc, Mobil cihazlar ve Oyun Konsolları ile oynanabilmektedir. Roblox’un kendi verilerine göre her ay aktif olarak 150 milyon kişi bu oyunu oynamaktadır.

Oyunda arkadaşlık sistemi de vardır. Örneğin; “başkaları için yemek yapmak” oyununu seçtiğiniz zaman başka bir gerçek kişiyle bu görevi yapabilirsiniz. O görevi yaptığınız kişi ile de arkadaş olabilir ve kendi oyununuzu tasarlayabilirsiniz.

Kıyafet ve aksesuar gibi oyun içi ögelerin kilidini açarak karakterinizi özelleştirebilir veya Robux para birimi ile gerçek parayla bir şeyler satın alabilirsiniz. Oyunda kendi oluşturduğunuz oyunu ücretli yapabilir ve bu oyun üzerinden gelir elde edebilirsiniz. Bu ücreti Robux ile alıp Robux’u gerçek paraya dönüştürebilir veya oyun içi satın alımlara harcayabilirsiniz.

Ayrıca Roblox oyununa yaratıcılık bakımından benzerlik gösteren Fortnite hakında bilgi almak için Bedava Fortnite Hesapları yazısını ziyaret edebilirsiniz.

Robux Nedir Nasıl Alınır?

Roblox tamamıyla ücretsiz bir oyun olsa dahi oyun içerisinde Robux kullanarak kendinize kıyafet, oyun içi ögeler veya başkaları tarafından yapılan diğer oyunları oynamak için bu Robuxu kullanırlar.

Bedava Roblox Hesaplar sayesinde Robux almak için bir para ödemenize gerek kalmayacaktır. Eğer ki kendi hesabınızı kullanmak isterseniz de Robux almak için banka kartı, kredi kartı ve mobil ödeme aracılığı ile Robux satın alabilirsiniz.

Ancak bu Robuxlar oldukça pahalıdır ve herkesin bunu alabilecek gücü yoktur. Bu yüzden bizlerin ücretsiz bir şekilde dağıttığı Bedava Roblox Hesaplar ile oyuna giriş yapıp hesabınızda bulunan Robuxlar ile oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunda bir de chat kısmı vardır. Burada ister arkadaş olduğunuz kişiler ile ister başka kişiler sohbet edebilir beraber oyun oynayabilirsiniz.

Roblox Hesabına Nasıl Giriş Yapılır?

Bizlerin verdiği Bedava Roblox Hesaplar ile oyuna giriş yapmak için Roblox resmi sitesine gidin sağ üst köşede bulunan giriş yap kısmına tıklayın ardından bizlerin verdiği Bedava Roblox Hesaplar bilgileri ile giriş yapın ve Robuxlu hesabınızın keyfini çıkarın.

Roblox Çocuklar İçin Güvenli Mi?

Roblox oyun içinde 7+ yaş sınırı koymuştur ancak 13 yaş altında iseniz oyun bazı oyunlara filtre koyacaktır. Eğer ki 13+ yaş girerseniz oyun herhangi bir filtre uygulaması yapmayacaktır bu yüzden de siz ebeveynler olarak çocuğunuzun bu işlemini takip etmeniz gerekmektedir.

Oyunda bir avatar seçmeniz gerekmektedir ancak bazı avatarlar Robux ile satın alınır bu yüzden Bedava Roblox Hesaplar ile oyuna giriş yapıp istediğiniz avatara da sahip olabilirsiniz.

Bizlerin dağıttığı Bedava Roblox Hesaplar diğer ziyaretçilerimiz tarafından da görüntülendiği için Bedava Roblox Hesaplar aldığınız zaman şifrenizi değiştirmenizi öneririz. Eğer ki değiştirmezseniz diğer kullanıcılar da hesaba giriş yapabilir ve bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Roblox İçinde Oyun Nasıl Oynanır?

Roblox resmi sitesine gidin ardından Bedava Roblox Hesaplar ile giriş yapın ve “games” seçeneğine tıklayın burada oynayabileceğiniz bütün oyunları göreceksiniz. Orada bulunan oyunlardan birini seçin ve “dowland” seçeneğine tıklayın ve oyun otomatik inmeye başlayacaktır size de oyunun keyfini yaşamak kalacaktır.

Roblox Sistem Gereksinimleri

Peki ya Bedava Roblox Hesaplar kullanarak oynayacağınız Roblox oyununun önerilen sistem gereksinimleri nelerdir?

Ekran Kartı: ATI 7950, NVIDIA GTX 660 yada DirectX 11 Destekli Ekran Kartıİşletim Sistemi (OS): Windows 10 ( 32-64 bit )
bellek:4 GB RAM
depolama:3 GB Sabit Disk alanı
ses kartı: Evet

En İyi Roblox Oyunları

Royale High: Lise öğrencisi olarak farklı derslere katılabileceğiniz bu oyun modunda ödev yaparak veya derslerde başarı sağlayarak level atlayabilir ve elmas kazanabilirsiniz.

Work At A Pizza Place: Bu modda arkadaşlarınızla veya başka kişiler ile ortaklaşa bir pizza dükkanında çalışıp pizza siparişi alıyor ve pizza yapıyorsunuz. En popüler mod bence bu moddur.

Jailbreak: Klasik hırsız polis oyunu gibidir. Hızlar hapishaneden kaçarak polisten kurtulmaya çalışırken polisler de elbette ki onları yakalamaya çalışmaktadır.

Sizler de bunlar gibi birbirinden güzel oyunlar yapmak istiyorsanız Bedava Roblox Hesaplar ile oyuna giriş yapıp oyunun keyfini yaşayın. 

Bedava Roblox Hesaplar

Kullanıcı adı: gabooz07
Şifre: garv1234
Kullanıcı adı: hothene
Şifre: harryvcr
Kullanıcı adı: lucyrf
Şifre: vanment
Kullanıcı adı:  glencs
Şifre:  gcs8383

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Bedava Roblox Hesaplar” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

1