Bedava PUBG UC Kodları 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava PUBG UC Kodları

Bedava Pubg UC Kodları;  PUBG, PUBG Mobile, PUBG Mobile: Akıbet, PUBG Mobile: New State gibi birçok PUBG oyununun çıktığı ve hepsinin de oldukça fazla ilgi gördüğü bu dönemde Bedava PUBG UC Kodları da oldukça fazla araştırma konusu olmaktadır.

Bedava PUBG UC Kodları Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile UC kodu sayesinde karakterinizi kıyafet bakımından geliştirir, yeni silahlar alarak yeteneklerini arttırırsınız. Bu sayede de oyunda hem daha dikkat çekici olursunuz hem de yeni silahlarınız olduğu için rakiplerinize üstünlük sağlamış olursunuz.

Normalde bu PUBG Mobile UC Kodları oldukça pahalı olduğu için çoğu kişi bu kodları alamayıp bedava nasıl alabilirim diye araştırmaktadır. Biz de bu yüzden sizlere Bedava PUBG UC Kodları paylaşacağız. Ayrıca Bedava Pubg UC Kodları haricinde PUBG Mobile Redeem kodları hakkında bilgi almak için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bedava PUBG UC Kodları Nasıl Aktif Edilir?

Eğer ki Bedava PUBG Kodlarını aldınız ama nasıl aktif edilir bilmiyor iseniz şimdi anlatacağımız adımlar sayesinde 2 dakika içerisinde kodunuzu aktif edip oyunun keyfini çıkarabileceksiniz.

Midasbuy” internet sitesine girin. Siteye kaydolup giriş yapın. “Oyuncu No Doğrulama” bölümüne “Karakter ID” girip “Tamam” butonuna basın. “Lütfen E-PİN Kodunu Gir” yazan kısma listeden aldığınız kodu yazın. “Gönder” butonuna basarak UC etkinleştirme işlemini tamamlayın. Ardından bu kodlar ile sağlanan ayrıcalıklarla birlikte oyunun keyfini çıkarın.

Ancak bu kodlar sadece 1 kere kullanılabilir eğer  “denediğiniz kod geçersiz” yazısı ile karşılaşırsanız bilin ki sizden önce birisi o kodu kullanmıştır. Bu durumda bir sonraki kodları deneyerek kullanılmamış bir kod bulabilirsiniz. Acele edin sizden önce kodu kullanan olmasın.

Bu kodların yanı sıra “PUBG UC Kodu Üretme Merkezi” de oldukça fazla bir araştırma konusu olmuştur.  Peki ya PUBG UC Kodu Üretme Merkezi nedir ve ne işe yarar.

PUBG UC Kodu Üretme Merkezi Nedir?

PUBG UC kodu üretme merkezi bedava PUBG UC kodu üretebileceğiniz bir merkezdir. Burada ürettiğiniz kodlar ile de istediğiniz eşyayı satın alabilirsiniz ancak bu merkez PUBG yetkilileri tarafından artık kullanıma kapatılmıştır.

PUBG Mobile Nedir?

PUBG oyun piyasasına oldukça hızlı bir giriş yapmıştır ve hem mobile hem pc oyunları arasında oyuncular tarafından çok fazla sevilip popülerlik sırasında üst sıralara yerleşmiştir. Bu popülerlik ile birlikte de Bedava PUBG UC kodları araştırma konusu olmuştur. İlk başta sadece pc için piyasaya çıkmıştır. PUBG bilgisayarda sistem gereksinimi olarak biraz üst düzey gereksinim istiyor ve buna çoğu kişi sahip değil bu yüzden PUBG yetkilileri daha alt sistem gereksinimi isteyen PUBG Mobile oyununu piyasaya çıkarmıştır.

Adından da anlaşıldığı gibi PUBG Mobile, mobil cihazlar için çıkmıştır ancak emülatör aracılığı ile PUBG Mobile’yi pc’nizden de oynayabilirsiniz.

PUBG Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4430/AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB/ AMD Radeon R7 370 2GB

PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8,1 ve 10.
İşlemci: Intel Dual-core, AMD – 1,8 GHz.
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600.
RAM: 3 GB.

PUBG Mobile, Mobile Cihazlara Nasıl İndirilir?

Eğer ki PUBG Mobile’yi mobile cihazınıza indirmek istiyor iseniz aşağıdaki adımları takip edip kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Mobile cihazlara indirmek için; AppStore veya GooglePlay’e giriş yapınız PUBG Mobile yazın ve indir seçeneğine basın ardından indirme işlemi başlayacaktır. Android cihazlar için yaklaşık 674 MB depolama alanı kullanırken İOS cihazlar için yaklaşık 892 MB depolama alanı kullanır.

PUBG Mobile; Pc’ye Nasıl İndirilir?

Eğer PUBG Mobile’yi pc’nize indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edip Emülatör aracılığı ile kolaylıkla indirebilirisiniz.

Önce Tencent Emülatör programını kuracağınız yeri seçin. Sonra indirdiğiniz dosyaya tıklayarak kuruluma geçin. “İleri” butonuna tıklayarak kurulumun sonuna kadar ilerleyin. Kurulum bittikten sonra mobil uygulama değil, emülatör kurulmuş olur.

Bu aşamaların ardından emülatör simgesine tıkladığınızda bir pencere açılır ve otomatik olarak yüklenmeye başlar. Kurulum tamamlandığında mobil uygulama ve bilgisayar sürümü arasında bir fark olmaz.

Ayrıca PUBG Mobile’nin bir de Çin sürümü vardır.

PUBG ile PUBG Mobile arasında fark

PUBG ilk çıkan ve sadece pc için tasarlanan versiyondur. Oyuncuların en sevdiği oyunlardan biridir ancak bu oyun Steamda para ile satılıp sistem gereksinimini üst düzey istemektedir. PUBG Mobile ise PUBG’den sonra çıkan tamamiyle ücretsiz olan ve hem pc hem mobile cihazlar için olan bir versiyondur.

PUBG Mobile Çin Sürümü

PUBG Mobile Çin sürümü diğer sürümlerden farklıdır. Farkı ise bu sürüme diğer sürümlerden daha erken güncelleme ve modlar gelmektedir. Çin sürümüne bugün gelen bir mod veya güncelleme diğer sürümlere daha sonra gelmektedir.

PUBG Mobile Çin Sürümü Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile Çin sürümünü indirerek arkadaşlarınız arasında bir ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Çünkü sizin oyununuz Çin sürümü olduğu için arkadaşlarınızdan daha önce yeni gelen modlarda oynayabilrsiniz.

Öncelikle telefonunuza VPN indirmeniz gerekmektedir. Ardından VPN’de konumunuzu Çin olarak ayarlayınız. Sonra GooglePlay’e girip PUBG Mobile’yi indirebilirisiz.

PUBG Mobile Oyun Modları

PUBG Mobile içerisinde bir çok oyun modu barındırarak oyun severlere daha keyifli bir oyun oynama imkanı sağlamaktadır. PUBG Mobile içerisinde birbirinden güzel  6 oyun modu vardır.

Enfeksiyon Modu: Bu mod PUBG Mobile severlerin en sevdiği moddur. Bu modda 2 farklı seçeneğiniz oluyor ya zombileri öldüren takım oluyorsunuz ya da zombileri öldüren takımı enfekte edip zombi yapmaya çalışıyorsunuz.

Payload 2.0 Modu:  Bu modda büyük bir kaos ortamı vardır bir çok kara ve hava aracı ile rakiplerinizi öldürmeye çalışıyorsunuz. Araçlar üzrinde ağır makineli silahlar bulunuyor ve bu araçlar ile rakipleri ezerek veya ateş ederek öldürmeniz gerekmektedir.

Runik Güç Modu:  Bu modda amaç rünler toplayarak rakipleri alt atmeye çalışmaktır. Alev Rünü, düşmanları yakan bir alev çarkı salıverir; Arktik Rün, oyuncuları veya araçları doğrudan üstlerine kaldıran bir buz duvarı oluştururken, Rüzgar Rünü mermi hasarını azaltan bir rüzgar kalkanı çağırır.

Metro Royale Modu:  Bu modda amaç mutasyona uğramış yaratıklardan kaçmak ancak kaçarken de yanınıza en fazla ganimeti almanız üzerine tasarlanmıştır. Seviye ilerledikçe farklı silahlar ve daha fazla ganimet ile karşılaşacaksınız.

Bedava PUBG UC Kodları

Bu Bedava PUBG Kodları sayesinde oyunda gelişmiş kıyafet ve silah aısından rakiplerinizden üstün olacaksınız.

0g0YZ8AVo0poYFP1u5
SIB49fnCpDRh0UjZ9H
EkoqxCTabgrw79L7yf
iJDCW27IReG68cXC3p
xcwvTwS1J4JtlDcOnD

 

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın