Bedava PSN Hesapları 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava PSN Hesapları

Bedava PSN Hesapları; Konsol oyunları eskiden beri var olsa da dünyanın en iyi markalarından birisi hiç şüphesiz PlayStation oldu. Herkesin severek oynadığı Playstation’da oyunları ücretsiz oynamak için bedava PSN hesapları kullanabilirsin.

Bedava PSN Hesapları 2022

Eskiden beri evlerimizde olan ve TV’lerimize bağlayarak eğlenceli vakit geçirdiğimiz Playstation mağazasındaki oyunları almak için kimi zaman bütçelerimiz yetmeyebilir. Bazen de bütçemiz olsa bile oyun sayısı inanılmaz derece fazla olduğu için para yetiştiremeyebiliriz. Pek çok kişinin evinde olan Playstation oyunlarına para vermemek için bedava PSN hesapları araştıran pek çok kişi var.

Biz de senin için hazırladığımız bu yazımızda oyunlu PSN hesapları bedava olarak paylaşıyor ve herkesin eğlenceli vakit geçirmesini istiyoruz. Aşağıda senin için paylaştığımız bedava PSN hesapları ve şifreleri ile bedava hesaplara giriş yaparak ücretsiz olarak PS üzerinden oyun oynamaya başlayabilirsin. Bu hesapların içerisinde herkesin merak ettiği pek çok oyun yüklü olarak geldiği için herhangi bir ücret ödemeden bu oyunları oynayabilirsin.

Oyunlu PSN Hesapları Bedava

Oyunlu PSN hesapları bedava aldıktan sonra hesapların içerisinde tanımlı olan oyunları dilediğin gibi oynamaya başlayabilirsin. İstersen de arkadaşlarını çağır ve hep beraber eğlencenin tadını çıkar! PS oyunlarının fiyatlarının artması sonucu bedava PSN hesapları ve şifreleri araştıran çok fazla kişi olduğu için, çeşitli forum sitelerinden ya da Discord oyun gruplarından çeşitli hesaplar paylaşılıyor. PSN hesabı olan kişiler başkalarının da yararlanması için bu hesaplara erişim izni veriyor.

Kimi kullanıcılar da artık sıkıldığı ve PSN oynamayı bıraktığı için bu hesapları paylaşarak bütçesi olmayan ya da oyunlara para harcamak istemeyen kişilerin de faydalanmasını sağlıyor. Pek çok oyuncunun bu hesapları ücretli olarak sattığını görebilirsiniz ama bazı oyuncular tamamen ücretsiz bir şekilde bedava PSN hesapları ve şifreleri paylaşarak yardımcı oluyor. Biz de senin için bu hesapları bularak yazımızda paylaşıyoruz. Bedava PSN hesapları ve şifreleri ile oyun keyfiniz bol olsun!

Bedava Oyunlu PSN Hesapları 2022

PlayStation oyunlarına merakı olan, kendi PlayStation’ı olup bazı oyunları alamayanlar bu hesaplar sayesinde pek çok PS oyununu ücretsiz oynama şansına sahip oluyor. Pek çok kişinin büyük ilgi gösterdiği bedava PSN hesapları ve şifreleri çok hızlı bir şekilde tükenebilir. Bu nedenle biraz acele ederek aşağıdaki hesapları ve şifreleri denemeye başlayabilirsin. Tüm hesapları sırayla denedikten sonra hiçbir hesaba giriş yapamazsan bu durumu bizimle paylaşabilirsin.

Eğer bir PlayStation almayı planlıyorsan kendi PS hesabınla internet bağlantısı üzerinden bir çok oyunu online olarak oynayabildiğini ve yine PS uygulama mağazası üzerinden de oyunları satın alarak indirebileceğini bilmelisin. Bu platformu da tıpkı Steam veya uPlay gibi düşünebilirsin. Bedava uPlay Hesapları alarak oyunları ücretsiz oynayabileceğin gibi bedava PSN hesapları sayesinde de yine hesapların içerisindeki oyunları ücretsiz oynama şansına sahip olabilirsin.

Bedava PS4 Hesapları 2022

Burada paylaştığımız hesaplardan istediğini alarak giriş yapabilir ve hemen oyunları oynamaya başlayabilirsin. Hesapların içerisinde hangi oyunların olduğunu da sürpriz olması için vermiyoruz ki hesaplara yığılma olmasın. Sen de hesapları sırayla deneyerek en çok sevilen ve en çok oynanmak istenen oyunları bulduğun hesaba giriş yaparak çok eğlenceli vakit geçirmeye başlayabilirsin. Senin için hesaplar içerisinde hazır bulunan oyunlar sayesinde herhangi bir ek ücret ödemene gerek kalmadan bu oyunları PS üzerinden oynayabilirsin.

Hesapların her birinin içerisinde birbirinden farklı alanlarda ve birbirinden farklı sayıda oyunlar seni bekliyor. Bundan dolayı da herhangi bir hesap içerisinde olan oyunları oynamaktan sıkılırsan aşağıdan yeni bir hesap alarak farklı oyunları da deneyebilirsin. Sen de hemen bedava PSN hesaplarından birisin alarak hemen giriş yap ve eğlenceye katıl.

Bedava PSN Hesapları Nerede Bulunur?

Oyunlu PSN hesapları bedava almak için çeşitli kanallar kullanabilirsin. İnternet üzerindeki farklı siteler üzerinde yine ücretli olarak satılan bu PSN hesaplarına para vermek istemiyor olabilirsin. Çünkü pek çok oyuncu kendi hesabını satarken neredeyse oyun fiyatına hesap satışını gerçekleştiriyor. Durum böyle olunca da kimse hemen hemen aynı parayı vermek istemiyor ve bedava PSN hesapları araştırmaya başlıyor.

İnternet üzerinde de oyunların forum siteleri üzerinde, Discord oyun gruplarında ya da bazı sosyal medya hesaplarının reklam yapmak amacıyla bedava PSN hesapları ve şifreleri verdiğini biliyoruz. Biz de bu kanallar üzerinden bulunarak bir araya getirilen bedava PSN hesapları ve şifrelerini seninle paylaşıyoruz. İstersen sen de bu kanalları araştırarak farklı oyunlar yüklü bedava bir hesap bulabilirsin. Oyunlu PSN hesapları bedava olarak bulduktan sonra de ek ücret ödemene gerek kalmadan, tamamen ücretsiz bir şekilde bu hesaplara giriş yaparak hesaplara yüklü olan oyunları oynamaya başlayabilirsin.

Bedava PS Plus Hesapları 2022

Sen de PS oyunlarını ücretsiz olarak oynamak istiyorsan ve yüzlerce farklı oyunu oynama imkanı bulabileceğin bedava PSN hesapları ile eğlenceye katılabilirsin. Günümüzde bilgisayar ya da mobil oyunlar ön plana çıkıyor gibi görünse de PlayStation oynayan belli bir kitle var bu sayı da her geçen gün artmaya devam ediyor.

PS oyunlarına olan ilginin de bu şekilde hiç düşmeden devam etmesinin en büyük sebebi sadece oyunların kalitesi değil bazı oyunların ilk başta PS mağazasında satılmaya başlaması ya da sadece PS özgü oyunların da bulunmasıdır. Bu sebepten ötürü de bazen PS oyunlarının fiyatları biraz yüksek olabiliyor. Ancak hiç merak etmeyin, bu oyunlara bütçe ayırmak istemeyen ya da bütçesi yetmeyen kişiler için aşağıda bedava PSN hesapları ve şifreleri paylaşıyoruz. İyi eğlenceler!

Kullanıcı Adı: 4medo.pop786f@yandex.com
Şifre: ssclause39y

Kullanıcı Adı: phan_sam_85iset@yandex.com
Şifre: vjpatron123

Kullanıcı Adı: zfollowingyou.12y@yandex.com
Şifre: vjpatron

Kullanıcı Adı: umalakastopakcohv@yandex.com
Şifre: lnarjesb16

Kullanıcı Adı: 7sathya.priya.7@yahoo.com
Şifre: bkshavaiz17

Kullanıcı Adı: aimadox.rf.1659659@yahoo.com
Şifre: 4mecdixsb9

Kullanıcı Adı: abdo_kmnanxselte6@yahoo.com
Şifre: 5shaapanmk

Kullanıcı Adı: gayoub.kacm.3@yahoo.com
Şifre: fmarylandj.0

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Bedava PSN Hesapları” üzerine bir yorum

Yorum yapın