Bedava Overwatch Hesap 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava Overwatch Hesap

Bedava Overwatch Hesap; 2016 yılında piyasaya çıkıp büyük bir ses getiren Overwatch oyunu oyun piyasasında oldukça bilindik ve sevilme oranında da oldukça iyidir. Overwatch oyununun bu kadar çok sevilmesi ve bu kadar iyi bir oyun olmasından kaynaklı da Bedava Overwatch Hesap araştıması oldukça popüler olmuştur.

Bedava Overwatch Hesap araştırmasının bu kadar popüler olmasından kaynaklı bizler bugün Bedava Overwatch Hesap paylaşımı yapacağız ve bu Bedava Overwatch Hesap sayesinde bu harika oyunun keyfini yaşayabilirsiniz.

Overwatch Nedir?

Bedava Overwatch Hesap kullanarak oynayacağınız Overwatch oyunu Blizzard adlı çok ünlü olan oyun firması tarafından geliştirilmiş bir mmofps oyunudur oyun online olarak oynanan bir oyun olmasından dolayı da oyunculara arkadaşları ile birlikte oynama imkanı sunarak daha keyifli bir oyun olmasını sağlamaktadır.

Oyun 6 v 6 olarak toplam 12 oyuncudan oluşan bir oyundur. Oyundaki amaç takım arkadaşlarınız ile rakip takımdaki bütün oyuncuları öldürmektir. Eğer takım arkadaşlarınız ile uyumlu şampiyonlar alırsanız oyunu kazanmak sizler için oldukça kolay olacaktır. Mmofps oyunları Valorant, zula gibi devasa çok oyunculu 1. şahıs online olan oyunlarıdır.

Overwatch Nereden Alınır?

Overwatch oyununu oyunun resmi internet sitesine giderek satın alabilirsiniz Steam veya Epic Games gibi ünlü oyun platformlarında ne yazık ki bulunmamaktadır. Siz de oyun oynamayı çok seviyor ama oyuna da para vermek istemiyor iseniz Bedava Steam Cüzdan Kodu yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Overwatch Haritalar

Oyun 12 harita ve 4 farklı moddan oluşmaktadır. Her mod 3 haritadan oluşuyor.

1. Mod: Bu modda bir takım A ve B olmak üzere 2 noktadan birini ele geçirmeye çalışırken diğer takım da bu takımı engellemeye çalışmaktadır.
2. Mod: Bu modda takımca bir yükünüz olmaktadır ve bu yükü hedefinize götürmeye çalışıyorsunuz.
3. Mod: Takımların merkez üslerinin arasında bir noktayı ele geçirip orayı %100 olana kadar elinizde tutmaya çalışırsınız.
4. Mod: 2. moda benzemektedir ancak buradaki amaç saldırı aracını saldırı olacak noktaya kadar hasar almadan götürmektir.

Overwatch Şampiyonlar

Overwatch oyunu 4 ana özellikteki şampiyonlar üzerine kurulu bir oyundur. 

1. Destek Şampiyonlar: Destek şampiyonların asıl amacı adından da anlaşıldığı gibi takım arkadaşlarına destek vermek ve onlara can vermek. Ancak bu şampiyonlar destek şampiyonları olmalarına rağmen hasarları da gayet iyi seviyededir. Destek şampiyonlarından en sevileni şüphesiz Zenyatta olmuştur. Zenyatta karakteri hem verdiği hasar hem de takım arkadaşlarına verdiği can ile oldukça etkileyici bir karakterdir.

2. Tank Şampiyonlar: Tank şampiyonlar oyundaki kıyasıya mücadele zamanında takım arkadaşlarının en az hasar almalarını sağlar. Hasarları destek şampiyonlarına yakındır ancak biraz daha fazla hasar verirler. Oyunda en çok cana sahip olan şampiyonlar bu kategoridedir. En iyi tank kahramanı ise Roadhog’dur. Bu şampiyon oyundaki en çok cana sahip şampiyondur. Yetenekleri de genelde can basma üzerindedir.

3. Defans Şampiyonlar: Bu karakteri LOL oyunundaki ADC olarak da düşünebilirsiniz. Canları çok fazla değildir ancak hasarları gayet tatmin edici düzeydedir. En çok şampiyon bulunan kategori bu kategoridir. Defans şampiyonları genellikle destek şampiyonları ile birlikte dolaşırlar ve harika ikili olurlar. En iyi kahramanı Mei şampiyonudur. Mei tam bir baş belası ama oynaması da aşırı keyif verici bir şampiyondur.

4. Atak Şampiyonlar: Atak şampiyonlar adından da anlaşıldığı gibi oyundaki savaşlarda ön planda bulunur. En çok hasar bu karakterlerde bulunur. Ancak hasarları çok iyi olmasına rağmen canları oldukça düşüktür. Bir tank şampiyonu bile sizi öldürebilir. Atak şampiyonlarının en sevileni Mccree’dir. Oldukça etkileyici hasara sahiptir ve başlangıç için de uygun olabilecek şampiyondur.

Neden Overwatch Oynamalıyım?

Bedava Overwatch Hesap kullanarak oynayacağınız Overwatch oyunu 2018 yılında yani yayım yılı olan 2016 yılından çok kısa bir süre sonra E-spor maçlarında en iyi E-spor oyunu seçilmiştir. E-spor gibi oyun piyasasında oldukça etkili olan bu platformda dahi Overwatvh oyunu diğer birçok klasik E-spor oyunlarından iyi konuma gelmiştir. Overwatch oyununun bu kadar iyi bir oyun olması da Bedava Overwatch Hesap araştırmasını hala güncel tutmaktadır.

Overwatch oyunu CS ve Valorant benzeri bir oyundur ancak onlardan aslında çok güzel detayları ile ayrılıyor. Gerek grafik gerek ise şampiyonları ile oldukça iyi bir fark yaratan overwatch bizlere göre diğer oyunlardan daha eğlenceli ve Bedava Overwatch Hesap kullanarak kesinlikle oynanması gereken bir oyundur.

Bedava Overwatch Hesap Nedir?

Bedava Overwatch Hesap oyunu ücretli bir oyundur ve oyunu alırken 3 farklı paketi vardır pakete göre de fiyat değişmektedir. Ancak bizlerin verdiği Bedava Overwatch Hesap ile üst paketleri alıp daha fazla ücret ödemenize gerek yoktur. Sadece giriş paketini alıp Bedava Overwatch Hesap sayesinde üst paketlerdeki bazı ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Overwatch oyununda her oyunda olduğu gibi hile yapılabiliyor ancak bizlerin tavsiyesi oyunda kesinlikle hile kullanmamanız yönündedir. Hile yasal bir şey değildir ve hoş bir şey de değildir. Hile yapmak yerine Bedava Overwatch Hesap kullanarak oyuna giriş yapıp ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Overwatch Fiyat

Overwatch oyununun giriş paketi 310 tl olup en yüksek pakete doğru 500, 625 ve 710 tl olarak artmaktadır.

Bedava Overwatch Hesap

Ad:Denlange.malef@gmail.com
Şifre: spuragAnLazx
Ad: brosheytansa.bro@gmail.com
Şifre: olmangra426
Ad: itra_homalican@gmail.com
Şifre: velauteraps426
Ad: wolswogen.germany2@gmail.com
Şifre: barnamyoras536
Ad:smarasiran.mailpen@gmail.com
Şifre: profentoleyfa

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın