Bedava Hesap

Bedava Google Play Store Hesapları

Bedava Google Play Store Hesapları; Google tarafından 2008 yılında piyasaya sürülmüş olan bir oyun indirme platformudur. Ancak yıllar geçtikçe uygulama amacı sadece oyun indirmekten çıkmış ve dizi, film, oyun, kitap, müzik ve TV şovları da satın alabileceğiniz veya kiralayacağınız bir platform haline gelmiştir. Platform bu denli gelişince de Bedava Google Play Store Hesapları çok popüler bir araştırma konusu olmuştur.

Bedava Google Play Store Hesapları ile giriş yapacağınız Google Play Store neden bu kadar popüler bir platform olmuştur? Google Play Store nedir? Bedava Google Play Store Hesapları ne işe yara? Gelin isterseniz önce biraz bunlardan bahsedeyim.

Google Play Store Nedir?

Google Play Store Google tarafından piyasaya çıkarılmış en kapsamlı en iyi oyun indirme platformudur. Platform günümüzde hemen hemen her marka ve çeşit Android cihazlarda bulunmaktadır. Uygulama üzerinden Android cihazınıza oyun, dizi, film, kitap ve müzik satın alım yapabilir veya kiralayabilirsiniz.

Uygulama Apple marka cihazların App Store platformu ile aynı işlev görmektedir ancak tabii ki de Google Play Store’de daha fazla uygulama, oyun ve yapabileceğiniz birçok şey vardır. Uygulama artık hemen hemen her marka Android cihaza otomatik olarak yüklü bir şekilde gelmektedir. Ancak eğer uygulamayı yanlışlıkla siler iseniz tekrar yüklemek için aşağıdaki adımları izleyiniz.

Google Play Store Nasıl Yüklenir?

Eğer ki siz de Bedava Google Play Store Hesapları ile giriş yapacağınız Google Play Store uygulamasını yanlışlıkla sildiniz ve geri yüklemek istiyorsanız bu işlem aslında oldukça basittir. Öncelikle Android cihazınızın “ayarlar” kısmına giriş yapın ardından “uygulamalar” seçeneğine tıklayın sonrasında ise aşağı doğru kaydırarak Google Play Store uygulamasını bulun sonrasında Google Play Store uygulamasına tıklayın ve sol tarafta “etkinleştir” yazısı ile karşılaşacaksınız sonrasına o “etkinleştir” yazısına tıklayın ve Bedava Google Play Store Hesapları ile giriş yapabileceğiniz Google Play Store uygulaması otomatik olarak yüklenmeye başlayacaktır.

Google Play Store Ne İşe Yarar?

Bedava Google Play Store Hesapları ile giriş yaparak birçok ayrıcalığa sahip olacağınız Google Play Store uygulaması öncelikle Android cihazınıza oyun ve uygulama yüklemek için kullanılır. Normalde hiç aklınıza gelmeyecek veya Google’dan sürekli oyun ismi aratıp apk bir şekilde indirmek zorunda kalacaktınız ancak Google Play Store uygulaması ile böyle bir şeye ihtiyaç duymayacaksınız çünkü platform içinde belki yüz binlerce belki de milyonlarca oyun ve uygulama bulunmaktadır ve bu uygulama ve oyunların hepsi için de çok fazla kategori vardır.

Örnek verecek olursak siz Android cihazınıza Free Fire oyununu indirmek istiyorsunuz hemen Google Play Store uygulamasına giriş yapıp ücretsiz kategorisini ve ardından da aksiyon kategorisini seçip oyunu bulabilirsiniz ancak tabii ki de her seferinde böyle oyun aramanıza da gerek kalmaz direkt olarak arama kısmına Free Fire yazabilirsiniz ve öyle de indirebilirsiniz.

Ayrıca Free Fire oyununu indirdiniz ve ilk defa başlıyorsanız en baştan bir hesap kasmaya uğraşmanıza gerek kalmadan direkt olarak bizlerin sizler için dağıttığımız Bedava Free Fire Hesapları yazımızı ziyaret edebilir ve bedava hesaplardan birine sahip olabilirsiniz.

Google Play Store yalnızca size ücretsiz oyun veya uygulama sunmaz. Hem ücretli hem ücretsiz uygulama ve oyunlar da bulunmaktadır ancak ücretli oyunları satın almak için Google Play uygulamasına kredi kartı veya banka kartınızı kayıt etmeniz gerekmektedir.

Google Play Store Ödeme Yöntemi Ekleme

Bedava Google Play Store Hesapları ile Google Play Store uygulamasına giriş yapın ardından sağ üst köşede bulunan profilinize tıkayın ödemeler ve abonelikler yazısına tıklayın ardından ödeme yöntemleri seçeneğine tıklayın ve son olarak da ödeme yöntemi ekleye tıklayın sonrasında istediğiniz bir ödeme yöntemini seçin ve sizlerden istediği bilgileri doldurun. Artık satın alacağınız bir uygulama veya oyunda otomatik olarak seçtiğiniz ödeme yönteminden para kesilir.

Google Play Store’de Ne Yapılır?

Bedava Google Play Store Hesapları ile giriş yaptığınız Google Play Store uygulamasında dizi, film veya TV şovları kiralayıp veya satın alıp istediğiniz zaman izleyebilirsiniz bunlardan birisini de satın aldığınız da aynı oyun satın aldığınızda olduğu gibi direkt olarak ödeme yöntemine eklediğiniz şeyden direkt olarak çekilir.

Google Play Store İndir

Eğer ki telefonunuz eski bir telefonsa ve Google Play uygulamasını sildiniz ve ayarlardan geri yüklemeyi yapamadınız. Bu durumda Google’ye giriş yapınız ve Google Play Store indir yazın ardından orada çıkan güncel bir sürümlerden birini indirin ve sonrasında Bedava Google Play Store Hesapları ile Google Play Store uygulamasına giriş yapın.

Bedava Google Play Store Hesapları

Bedava Google Play Store Hesapları ile giriş yapıp yeni bir hesap oluşturmaya gerek kalmayarak Google Play Store üzerinden istediğiniz dizi, film, oyun veya uygulama indirebilirsiniz.

Kullanıcı Adı: joker’sgrin33@yahoo.com         Şifre: 513104917
Kullanıcı Adı: takeaway49@gmail.com            Şifre: allison4090
Kullanıcı Adı: oldmanwinter34@gmail.com     Şifre: julia6095
Kullanıcı Adı: murmur92@yahoo.com             Şifre: justin2440
Kullanıcı Adı: sofaking66@gmail.com             Şifre: george2705

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu