Bedava Free Fire Hesapları 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava Free Fire Hesapları

Bedava Free Fire Hesapları; 2017 yılında piyasaya çıkıp oyun piyasasına oldukça etkili bir giriş yapan Free Fire oyununun çıktığı ilk zamanlardan beri Bedava Free Fire Hesapları, Free Fire Elmaslı Hesaplar, Free Fire Elmas Hilesi oldukça fazla araştırılan konular olmuştur.

Bedava Free Fire Hesapları ile oynayacağınız bu Free Fire oyunu neden emsallerinden daha çok tercih edilmiş, nasıl bu kadar ünlü bir oyun olmayı başarmış, neden Pubg Mobil gibi çok güçlü bir rakibi varken Bedava Free Fire Hesapları ile Free Fire oynamalıyız dilerseniz biraz bunları anlatayım.

Free Fire Nedir?

Bedava Free Fire Hesapları ile oynayacağınız Free fire oyunu 2017 yılında piyasaya çıkıp 111 Dots Studio tarafından yapılıp Garena tarafından da piyasaya çıkarılıp Pubg ve Pubg Mobile gibi çok güçlü rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır. Free fire oyunun o zamanlarda bu kadar çok oynanmasının sebebi Pubg ve Pubg Mobile oyunlarının sistem gereksinimlerinin yüksek olmasından kaynaklı herkes oynayamıyordu.

Eğer ki Free Fire oyunu gibi olan Pubg oyunu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Bedava PUBG UC Kodları yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Hal böyle olunca Free Fire oyunu da emsallerinden daha çok tercih edilmiş ve bu kadar çok tercih edilmesinden kaynaklı da Bedava Free Fire Hesapları çok fazla araştırılmıştır.

Free fire oyununu aslında bir nevi Pubg oyununun daha basit versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Grafikleri daha basit ve bundan kaynaklı olarak da sistem gereksinimleri daha düşüktür.

Free Fire Nasıl Oynanır?

Oyun basit grafikli ancak gelişmiş özelliklere sahiptir. Oyunda 1 roundda yaklaşık 100 oyuncu bulunur ve bu oyuncular genellikle 4er kişilik takımlar halinde bulunur. Oyun tamamıyla indirmesi ve oynaması ücretsiz bir oyundur. Oyunu Android cihazlara indirmek için GooglePlay Store ve İos cihazlar için de App Store’dan çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Oyundaki amaç takımınız ile ya da tek başınıza yerde bulunan silah, zırh ve bomba gibi eşyaları alıp rakiplerinize karşı üstünlük sağlayıp bütün rakipleri öldürmektir. Bütün rakipleri öldüren kişi veya takım oyunun 1.’si olur. Oyun çevrim içi bir oyundur ister kendi arkadaşlarınızla ister oyunda edindiğiniz arkadaşlar ile ister iseniz de tek başınıza girebilirsiniz. Oyunda bulunan yaklaşık %90 oyuncu gerçek oyuncudur ancak bazen oyuncu eksikliğinden kaynaklı olarak oyununuzda botlar da bulunabiliyor.

Seviyeniz yükseldikçe oyuna bot gelme olasılığı da düşmektedir. O yüzden de Bedava Free Fire Hesapları ile oyuna giriş yapıp yüksek seviyeli ve ayrıcalıklı Bedava Free Fire Hesapları tadını çıkarın.

Oyun tamıyla ücretsiz bir oyun olsa da tabii ki de oyun yapımcıları oyun üzerinden gelir elde etmek için oyun içindeki bazı şeyleri ücrete tabii tutuyorlar. Örneğin; normal hesaplarda her kostüme sahip olamazsınız iyi kostümlerin çoğu elmas karşılığı veya yüksek altın fiyatlarına satılır. Bu yüzden Bedava Free Fire Hesapları kullanarak hesap içerinde bulunan az da olsa elması ve her hesapta farklı olmak üzere olan altınları kullanıp istediğiniz kostümü satın alabilirsiniz.

Free Fire Elmas Hilesi

Oyunda hile yapmak çok hoş bir durum değildir ve elmas hilesi yapılmasını önermiyoruz. Ancak oyunun içinde bulunan kolay bir şekilde 10000 elmas kazanabileceğiniz bir taktik mevcuttur.

Oyuna girdiğinizde öncelikle Brezilya sunucusuna girmeniz gerekmektedir. Türkiye sunucusunda 10000 elmas kazanabileceğiniz bir açık yoktur. Brezilya sunucusuna girdikten sonra etkinlikler seçeneğinin bir yanındaki seçeneğe tıklayın ardından en altın bir üstündeki seçeneğe tıkladığınızda 10000 elmas kazanabileceğiniz bir görev göreceksiniz buradaki şeyleri toplamak oldukça basittir sadece oyunda 1. oldukça sizlere orada istenen eşyaları oyun verecektir.

Bedava Free Fire Hesapları kullanarak da oyunlarda 1. olma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Oyunda birbirinden güzel pek çok mod bulunmaktadır ancak en çok tercih edilenleri dereceli maç ve zombi istilası haritalarıdır.

Dereceli MHaritası: Bu oyunda en çok tercih edilen 1. haritadır. Bu haritada takım arkadaşlarınız ile rakiplerinizi öldürüp 1. olmaya çalışırsınız. 1. olduğunuz taktirde çok fazla xp ve ödül alırsınız bir nevi diğer oyundaki dereceli maçlara benzemektedir.

Zombi İstilası: En çok tercih edilen 1. harita olmayı başarmıştır. Bu haritada yine takım arkadaşlarınız veya tek başınıza girebilirsiniz. Oyundaki amaç her yerden gelen zombileri öldürüp ödül kazanmak ve zombilerin sizi ele geçirmesini engellemek.

Free Fire Elmaslı Hesaplar

Bedava Free Fire Hesapları sayesinde oyun içerisindeki birçok güzel kostüme ve ayrıcalığa ücretsiz bir şekilde sahip olabileceksiniz. Oyunda hile yapmadan yasal yolla oyun oynamanızı öneririm çünkü hesabınız ban yiyebilir. Hile yapmak yerine bizlerin verdiği Free Fire Elmaslı Hesaplar kullanın.

Kullanıcı Adı: Hangower.Publ@gmail.com.
Şifre: Ciriclemortes.
Kullanıcı Adı: Nedroppol.Stronga@gmail.com.
Şifre: prime537Xar.
Kullanıcı Adı: dani909@gmail.com
Şifre: evolove
Kullanıcı Adı: junaid.mohammed615@gmail.com
Şifre: 8050496424
Kullanıcı Adı: sondah@gmail.com
Şifre: 12261824

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Bedava Free Fire Hesapları” üzerine 5 yorum

  1. Selam Admin Bey Bana Bir Tane Pubg Mobile Hesabi Verirseniz Sizin Sitenizi Her Yerde Paylasa Bilirim.Benim E-Postama Hesap Gonderirsen Sizi Reklam Yapa Bilirim

    Cevapla
  2. lütfen bir hesap verir misiniz çok ihtiyacım var hesabım raporlandı ve kapatıldı verirseniz sevinirim

    Cevapla
  3. lütfen bir hesap verir misiniz çok ihtiyacım var hesabım raporlandı ve kapatıldı verirseniz sevinirim pls

    Cevapla
Yorum yapın