Bedava Fortnite Hesapları 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava Fortnite Hesapları

Bedava Fortnite Hesapları; Epic Games tarafından piyasaya çıkan Fortnite çıktığı andan beri birçok ödül almış ve bu kadar popüler bir oyun olmasından dolayı da Bedava Fortnite Hesapları oldukça fazla araştırma konusu haline gelmiştir.Bizler de sizler Bedava Fortnite Hesapları’nı çok merak ettiğiniz için sizlere Bedava Fortnite Hesapları paylaşımı yapacağız.

Oyun içerisinde kostüm hilesi, skin hilesi veya kod hilesi gibi birçok hile yapılabiliyor. Ancak bizim tavsiyemiz hile yapmamanız yönünde çünkü hile yapınca hesabınız banlanabilir. Hile yasal bir şey değildir. Bu yüzden sizlerin hile yapmasına gerek kalmadan bizlerin dağıttığı Bedava Fortnite Hesapları ile oyuna giriş yaptığınızda birçok kostüm, skin ve kod hesabınızda olacaktır.

Peki ya Bedava Fortnite Hesapları  ne işe yarar neden Bedava Fortnite Hesapları kullanmalıyım?

Bedava Fortnite Hesapları Ne İşe Yarar?

Bedava Fortnite Hesapları oyun içerisinde hile yapıp banlanmanıza yardımcı olur. Bu hesapların içerisinde birçok üst seviye kostüm vardır. Bu kostümler ile oyuna girdiğinizde oyunda çok dikkat çekici ve profesyonel bir oyuncu gibi gözükeceksiniz. Sıradan hesaplarda kostümler paralıdır ve bu paraları herkesin verebilecek durumu olmadığı için Bedava Fortnite Hesapları ile giriş yapıp oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Fortnite Nasıl Bir Oyun?

Fortite oyun piyasasına çıktığı andan beri çok fazla talep görmüştür. Bunun başlıca sebepleri oyun tamamıyla ücretsiz bir oyundur ve oyunun hem Xbox, PlayStation, Pc, Mobil cihazlar ve Nintendo Switch üzerinden oynanıyor olabilmesi hem de diğer fps oyunlarından oldukça farklı olmasından dolayı çok ilgi görmüştür.

Peki ya diğer oyunlardan farkı ne? Oyunda yine bir takım var ve silahlar ile yaratık öldürmeye çalışıyorsunuz ancak bu oyunda yaratıkları öldürürken yapılar inşa edebiliyorsunuz. Gündüzleri bulduğunuz itemlerle ev ve kulübe tarzı yapılar inşa edip akşam da o yapılara saklanıp rakipleri öldürmeye çalışıyorsunuz. Bu yüzden bu oyun diğer savaş oyunlarına göre daha zordur ve biraz daha fazla yetenek istemektedir.

Ayrıca Standoff 2 oyunu da Fortnite oyununa benzer bir oyundur. Fortnitenin farkı oyun içerisinde yapılar inşaa edebiliyor olmanızdır. Stanoff 2 be böyle bir şey mümkün değildir. Standoff 2 Bedava Hesaplar hakkında bilgi almak isterseniz de yazımızı ziyaret edebilirisiniz.

Bedava Fortnite Hesapları Yasal Mı?

Bu dağıtılan Bedava Fortnite Hesapları tamamıyla yasal hesaplardır. Bu dağıtılan hesaplar bizler tarafından oynanıp kasılmıştır ve kasılırken tamamıyla oyun kuralları çerçevesinde oynanmıştır. Bizlerden kaynaklı bir ban kesinlikle söz konusu değildir ancak sizin de oyunu oyun kuralları çerçevesinde oynamanız gerekmektedir.

Bedava Fortnite Hesapları Başka Kullanıcılar Tarafından Kullanılabilir Mi?

Eğer ki dağıttığımız hesaplara giriş yaptıktan sonra hesabın e-posta adresini ve şifresini değiştirmez iseniz tabi ki de bu hesabı diğer oyuncular da kullanabilir o yüzden herhangi bir sıkıntı yaşamamak adına hesaba giriş yaptıktan hemen sonra e-posta adresini ve şifresini değiştiriniz.

Bedava Fortnite Hesapları’na Nasıl Giriş Yapılır?

Fortnite resmi sitesine giriş yapınız ardından sağ üstte bulunan oturum aç kısmına sizlere dağıttığımız Bedava Fortnite Hesapları ile giriş yapınız. Giriş yaptığınızda oyun sizden herhangi bir onay falan istememektedir. Bu hesapların bütün onay işlemleri bizler tarafından yapılmış size sadece hesaba giriş yapmak kalmıştır.

 

Fortnite nasıl indilir?

Fortnite resmi sitesine gidin. Sağ üst köşede bulunan “indir” seçeneğine basın ardından hangi cihaz için indirmek istediğinizi seçin ve Bedava Fortnite Hesapları ile oyunun keyfini doyasıya yaşayın.

Fortnite oyun modları

Oyunun birbirinde eğlenceli 4 farklı modu vardır. Bunlardan en çok tercih edileni ise Battle Royale modudur.

Battle royale modu: Savaş Otobüsüne atlayıp adaya iniş yapıp hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyorsunuz. İsterseniz arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla takım kurup diğer takımları yenmeye çalışıyorsunuz ve taştan, metalden ve ahşaptan yapılar inşaa edip hayatta kalma ihtimalinizi yükseltiyorsunuz.

Battle Royale’de her zaman yeni eşyalar, silahlar, araçlar, alt modlar, özel etkinlikler ve sezonlar gibi birçok şey var. Bu mod hem konsol hem pc hem de mobilden oynanabiliyor hem de bu mod tamamıyla ücretsiz bir moddur bu yüzden de en çok tercih edilen mod bu olmuştur.

Çılgın Parti: Battle Royale’in içindeki bir mod. Savaş yerine stressiz eğlenceye odaklanan deneysel ve hâlâ gelişen bir alan. Buradaki aktiviteler arasında havada yapılan engelli yarışlar, tekne yarışları ve filmlerin yanı sıra ünlü sanatçıların konserleri de var. Ayrıca Çılgın Parti de ücretsiz bir moddur.

Kreatif: Battle Royale’le birlikte ücretsiz oynanabilen Fortnite Kreatif’te kendi adanızı oluşturabilirsiniz; kendi oyunlarınızı ve kurallarınızı tasarlayabilir ve buraya arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Ayrıca kendiniz bir şeyler tasarlamasanız da başka kişilerin tasarımlarında oyunu oynamaya devam edebilirisiniz.

Dünyayı kurar: Diğer oyuncularla birlikte canavar sürülerine karşı mücadele edip devasa ve yok edilebilir bir dünyayı keşfedebilirsiniz. Suratsızlar olarak bilinen bu canavarlarla savaşırken ganimet bularak, silah üreterek ve kahramanlar toplayarak güçlenebilirsiniz. Bir yapı inşa edip yaratıklardan korunmak için yapınızı tuzaklar ile sağlamlaştırabilirsiniz.

Bedava Fortnite Hesapları

E-Posta : Willgaming001@gmail.com
Şifre :  2019382Wp
E-Posta : ashleygriffiths27@gmail.com
Şifre :  marnie22
E-Posta : jamzdodger9@gmail.com
Şifre :  nomads01
E-Posta : dustinmb98@yahoo.com
Şifre :  Assassin1

 

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Bedava Fortnite Hesapları” üzerine bir yorum

Yorum yapın