Bedava Fall Guys Hesap Key 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava Fall Guys Hesap Key

Bedava Fall Guys Hesap Key; henüz 2020 yılında çıkmış olsa da çıktığı zamandan beri çok fazla beğeni toplamış ve oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olmuş Fall Guys oyunu için Bedava Fall Guys Hesap Key paylaşımı yapıyoruz.

Bedava Fall Guys Hesap Key ile bu çok eğlenceli olan oyunda çok güzel ayrıcalıklara sahip olup oyun üzerinden para dahi kazanabilirsiniz. Peki ya Bedava Fall Guys Hesap Key ne işe yarar, neden kullanmalıyım?

Bedava Fall Guys Hesap Key Ne İşe Yarar?

Oyun içerisindeki skin ve silahları açmanıza olanak sağlayan bu keyler ile ayrıca bir de para kazanabilirsiniz. Açtığınız silahların ve skinlerin gerçek hayatta bir para karşılığı da vardır ve bizlerin dağıttığı Bedava Fall Guys Hesap Key aracılığı ile bu paralı silahları açıp, satıp para da kazanabilirsiniz.

Fall Guys Nasıl Bir Oyun?

Fall Guys oyunu oldukça renkli ve eğlenceli arka plan ve dekorlarıyla oyuncuları oyunun içerisinde tutmayı başarıyor. Oyun aslında bir Battle-Royale oyunu mantığındadır. Haritada en fazla 60 oyuncu olmak kaydıyla birbirinizle kıyasıya mücadele edip hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Oyun toplam 4 rounddan oluşmaktadır. Her bir roundun sonunda belli sayıda oyuncular ölür ve geriye kalan oyuncular bir üst rounda çıkar. Her roundda heyacan ve eğlence daha da artarak devam eden oyunda son roundda da hayatta kalmayı başaran oyuncu kazanan olur. Ancak oyununuz bittiği gibi hemen bir daha girmek isteyeceğiniz bir oyundur. Saatlerce başından kalkamayacaksınız.

Ayrıca Fall Guys oyununda kontrolleri kendinize göre özelleştirmek ve bütün kontrol özelliklerini öğrenmek için Fall Guys Kontrolleri Kılavuzu yazımızı ziyaret ederek rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Bedava Fall Guys Hesap Key önemi de bu konuda başlıyor diyebiliriz. Oyunda bu Bedava Fall Guys Hesap Key aracılığı ile silahlar alabilir ve rakiplerinize karşı daha gelişmiş silahlar ile üstünlük kurabilir ve her oyunda 1. olabilirsiniz

Her roundda farklı bir görev sizleri bekliyor. Oyunda toplam 24 farklı harita var. Bunlar yarış, hayatta kalma, takım, ve final round olmak üzere 4 kategoriden oluşmaktadır. Yarışta 9, takımda 7, hayatta kalmada 5 ve final roundunda 3 farklı harita vardır.

Yarış Kategorisi: Adından da anlaşıldığı gibi rakiplerinizle birlikte bir çok engelden geçerek en hızlı bitiş çizgisine gelmeye çalışıyorsunuz.

Takım Kategorisi: Burada ise bazen 2 bazen 3lü takımlar ile rastgele bir takıma düşersiniz. Ve takımınız ile birlikte görevleri yapmaya başlarsınız ve en iyi şekilde görevleri tamamlayan takım kazanan takım olur.

Hayatta Kalma: Bu kategoride ise belli bir süre rakipleriniz ile mücadele ederek hayatta son kalan oyuncu olmaya çalışırsınız.

Final Kategorisi: Üç farklı round içerisinden her roundu kazanarak 1. olmaya çalışırsınız.

Oyun içerisindeki görevlerden her biri birbirinden tamamıyla farklı olması sebebi ile de oyunu monotonluktan uzak tutup daha çok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Fall Guys Nasıl İndirilir?

Fall Guys resmi sitesine gidin. Orada bulunan Steam veya PlayStation üzerinden indirme seçeneklerinden birini seçin ve indirmeye başlayın. İndirdikten sonra hesap oluşturma kısmına bilgilerinizi girin ve oyunun keyfini yaşamaya başlayın.

Fall Guys oyunu ücretli bir oyun olmasından kaynaklı bazı ziyaretçilerimiz Fall Guys’ı bedava nasıl indiririm diye de merak ediyor.

Eğer siz de Fall Guys’ı bedava nasıl indirilir merak ediyorsanız Bedava Steam Cüzdan Kodu yazımızı ziyaret ederek oradaki kodlardan birini alıp cüzdan kodu karşılığında verilen ücret ile de oyunu satın alabilirsiniz .Bu sayede oyunu bedava almış olursunuz.

Bedava Fall Guys Hesap Key

Bizlerin bedava dağıttığı keyler dışında bir de kendiniz key üretebilirsiniz. Fall Guys Key Generator programları aracılığı ile key oluşturarak oyunu ücretsiz elde edebilirsiniz. Sizlerden ricamız yalnız bir adet key kullanmanız çünkü bu keyler tek kullanımlıktır ve eğer siz hepsini kullanırsanız başka ziyaretçilerimiz bu hizmetimizden faydalanamaz.

F1AKD-SK84J-ANG4J
OHJ5-JYT8-ZP0A
UCM45-D3M8V-H4S0V
WKBKH-CMNW6-3DRXE
HK8E-E8T1-EDNY-D9PE

Fall Guys Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit only.
İşlemci: Intel Core i5 or AMD equivalent.
Bellek: 8 GB RAM.
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon HD 7950.
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

Ayrıca Fall Guys oyununu PlayStation, xBox, pc, Nintendo ve mobil cihazlarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunun o eğlenceli modları ve grafikleri ile her türlü cihazlardan da oynayabilmenin rahatlığı ile aralıksız bir şekilde oyunun başından saatlerce ayrılmadan oynayacaksınız.

Ve bizlerin verdiği bedava keyler ile de oyununuza daha bir keyif katacaksınız. Hem de oyun üzerinden yasal bir şekilde para da kazanabileceksiniz.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın