Bedava Discord Nitro Kodları 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava Discord Nitro Kodları

Bedava Discord Nitro Kodları; 2015 yılında piyasaya sürülmüş olan Discord platformu yayınlandığı yıldan beri çok yoğun bir ilgiyle karşılaşmıştır. Discord platformunun çıktığı yıllarda çok güçlü ve daha eski rakipleri de olsa Discord onları geride bırakıp en çok kullanılan iletişim platformu olmayı başarmıştır.

Bedava Discord Nitro Kodları da Discord’un bu kadar çok yayılmasından sonra çok fazla araştırılan bir konu başlığı olmuştur. Bedava Discord Nitro Kodları bu kadar fazla araştırılırken ve sizler de bu koda sahip olmak istiyorken bizler de sizler için Bedava Discord Nitro Kodları paylaşımı yapacağız. Ancak Bedava Discord Nitro Kodları vermeden önce Discord nedir? Neden Discord kullanmalıyım? Discord Nitro nedir? gibi konu başlıklarından bahsedeceğim.

Discord Nedir?

Bedava Discord Nitro Kodları kullanarak daha da güzel bir hale getireceğiniz Discord platformu ilk başlarda sade bir iletişim platformu olarak piyasaya çıkmıştır ancak sunduğu eşsiz ve çok kaliteli bir şekilde çalışan özellikleri ile özellikle de Bedava Discord Nitro Kodları kullandıktan sonra daha da güzel bir hale gelen Discord platformu Skype ya da TeamSpeak gibi çok güçlü rakiplerine karşı oldukça fazla başarı elde etmiştir.

Platform çoğunlukla günümüzde oyunculara hitap eden bir platform olmuştur. Yayıncılar oyun oynayan diğer insanlar tarafından en basit ve en kullanışlı platform olmayı başarmıştır. Diğer platformlar daha çok gündelik ve sıradan bir iletişim platformu olarak kalmış olsa da discord platformu her geçen gün gelen güncellemeleri ve Bedava Discord Nitro Kodları ile daha kapsamlı ve kullanışlı bir iletişim platformu olmuştur.

Ayrıca Bedava Discord Nitro Kodları ile Discord’da arkadaşlarınız ile eğlenceli bir vakit geçirirken ne oynayalım diye düşünüyorsanız hiç merak etmeyin sizler için steam üzerinden paralı olan oyunları ücretsiz bir şekilde satın almanız için Bedava Steam Cüzdan Kodu yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Discord Kullanmalıyım?

Discord platformunu Skype gibi diğer iletişim platformlarından ayıran birbirinden güzel ve eşsiz özelliklere sahip olduğundan dolayı tercih edilebilir. Örnek verecek olursak Discord’da bir sunucunun sohbet odasındasınız ve odada bulunan diğer kişiler ile müzik dinlemek istiyorsunuz. Platformun kendine ait müzik botunu aktif hale getirip arkadaşlarınız ile sohbet odasında beraber müzik dinleyebilirsiniz.

Discord Müzik Botu

En popüler müzik botlarından biri olan FredBoat Discord sunucularının vazgeçilmez müzik botu olmayı başarmıştır. Bu müzik botu çalmak istediğiniz şarkıyı, YouTube videosunu ve Twitch kesitlerini çalma özelliğine sahiptir ve kullanımı da oldukça basittir.

Girdiğiniz sunucunun sohbet odasının chat kısmına “;;play” yazıp sonrasında da çalmak istediğiniz şeyin adını yazdığınızda karşınıza birkaç adet alternatif çıkacaktır ardından hangisi numaradaki şarkıyı veya videoyu oynatmak ister iseniz “;;play” yazıp sonrasında da seçtiğiniz şarkının numarasını yazın ve FredBoat şarkıyı oynatmaya başlayacaktır.

Discord Nitro Nedir?

Tamamıyla ücretsiz bir platform olan Discord, yapımcıları tarafından gelir elde etmek amaçlı olarak içerisinde bir nevi premium satın alma sunmaktadır.

Aslında Bedava Discord Nitro Kodları kullanarak ücretsiz bir şekilde giriş yapacağınız Discord Nitro normalde hesabınızı süslemek için bir satın alma gibi düşünebilirsiniz. Normal hesaplarda olmayan emoji hareketleri Discord Nitro ile hareketli hale gelir ve sunucunuzda olmayan emojileri dahi kullanabilme imkanı sunar. Ancak elbette ki Bedava Discord Nitro Kodları avantajları bu kadar ile sınırlı değildir

Bedava Discord Nitro Kodları ile giriş yaptıktan sonra sahip olacağınız bir diğer Discord Nitro avantajı ile platforma dosya yükleme boyutu 100 mb’ye çıkmaktadır. Bu sayede de arkadaşlarınız ile büyük dosyaları da rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Normal hesaplarda ekran paylaşımı yaptığınız zaman görüntü kalitesi yaklaşık olarak 480p civarında aktarılmaktadır ancak Bedava Discord Nitro Kodları ile giriş yaptığınız hesabınızda yayın açtığınız zaman yayın kalitesi yaklaşık 4k olmaktadır.

Discord’da aktif olduğunuz zaman profilinizde çevrim içi yazısı yazmaktadır normal hesaplarda bu yazıyı rahatsız etmeyin veya çevrim dışı gibi birkaç durum ile değiştirebiliyorsunuz ancak Bedava Discord Nitro Kodları ile durumunuzu rozetler ile süsleyebilirsiniz. Hareketli profil resmi ile de profil resminizi de eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Discord Nitro Fiyat

Discord Nitro aboneliği 2 farklı paket ile sunulmuştur birincisi ve giriş paketi olan Nitro Klasik diğeri ise Nitro bu iki paketin de ücretleri ve sunduğu imkanlar elbette ki farklıdır. Bu fiyatlar şuan ki güncel fiyatlardır ilerleyen zamanlarda bu fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Nitro Klasik: Aylık aboneliği 5 dolar olan bu paketi eğer ki yıllık olarak almak ister iseniz sadece 50 dolara sahip olabilirsiniz
Nitro: Aylık aboneliği 10 dolar olan bu paketi eğer ki yıllık olarak almak ister iseniz sadece 100 dolara sahip olabilirsiniz.

Bu paketler dolar kurundan kaynaklı olarak Türkiye’de oldukça fazla bir ücrete tekabül etmektedir ve herkesin de bu ücreti karşılayabilecek durumu olmayabilir bu sebepten dolayı da Bedava Discord Nitro Kodları paylaşımını tamamıyla ücretsiz bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz ve herkes Bedava Discord Nitro Kodları ile Discord Nitroya sahip olabilir.

Bedava Discord Nitro Kodları

BN3Y5N9jNSc4FkYvhCWP3gWF
yMz4kTKbWRRFXMcAJNURVV4C
RNZkrAdlJXU0k3Ah84JYLcI3
0G8rr2OSjT2uXGu0LLXxdGoN
mXz4yXLArivbK7kzqUnJklCi

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın