Bedava 100.000 BP Parası Alın PUBG Mobil Redeem Kodları Kullan 2022 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Bedava 100.000 BP Parası Alın PUBG Mobil Redeem Kodları Kullan 2022

bedava 100.000 bp parası alın pubg mobil redeem kodları kullan 2021Pin

Bedava 100.000 BP Parası Alın PUBG Mobil Redeem Kodları Kullan 2022

Merhaba millet. En sevdiğiniz ve en ünlü oyun PUBG Mobile 2022 ve en muhteşem özellikleri ile bir kez daha karşınızdayız. Her zaman olduğu gibi, bir zamanlar size çekici ve akılda kalıcı ödüller getirdik. Bu ödüllere sahip olmayı ve arkadaşlarınızla paylaşmayı seveceğinizi umuyoruz.

Maçlarınızı, görev meydan okumalarınızı başarıyla tamamladığınızda, gerçek paranızdan farklı bir para birimi kazanıyorsunuz ve buna BP(savaş puanları) deniyor. Bu parayı mağazadan ihtiyacınıza göre farklı ürünler satın almak veya satın almak için kullanabilirsiniz. Temelde ve esas olarak asker sandıklarını açmak için kullanılır. Yeni güncellemeler bile BP’nin UC (premium PUBG para birimi) karşılığında nakit olarak değiştirilmesine izin verir ve bunu kullanarak avatarınızın cinsiyet görünümünü değiştirebilirsiniz.

PUBG MOBILE’da ne PB kazanabilirsiniz?

Diğer her şey gibi, bazı koşullandırıcıları yerine getirerek PUBG Mobile’da BP kazanabilirsiniz. Kazanacağınız puanların miktarı bazı faktörlere bağlıdır. Bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • 1 st BP kazanmak için durum sizin hayatta kalma süresine bağlıdır. Ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız (ve ne kadar az, haritada ne kadar az rakip oyuncu kalırsa), o kadar çok BP sizi bekliyor.
 • Oyunun yaptığı öldürme miktarı. Eğer oyun yalnız modunda bir oyuncuyu öldürmek, bu takımda 20 BP, ikilisi içinde 15 ve 10 verecek
 • · Verdikleri hasar miktarı. Oyun hasarı neredeyse 5 puan 1 BP alacak anlaşması

PUBG Mobile’da BP nasıl harcanır

PUBG Mobile, benzersiz özellikleri ve zorlukları nedeniyle dünyaca ünlüdür ve oyunun her sadık oyuncusu, oyunun her macerasını yaşamak ister. Her şeyin tadını çıkarmak için biraz bedel ödemeniz gerekiyor ve bazı sadık oyuncularımız bunu yapamıyor. BP veya savaş puanları olarak adlandırılan PUBG para birimini sağlayarak size bir şans vermek için buradayız. Görevlerinizi tamamladıktan sonra, belirli bir miktarda BP kazanabileceğiniz zorluklar, daha sağlam kasalar satın almak veya avatarların görünümünü veya cinsiyetini değiştirmek gibi çeşitli şeyler için kullanılabilir.

PUBG’de BP’yi nasıl kullanabileceğinizi anlamak için bazı adımlar

 • Kasa satın almak için PUBG Mobile’da BP’yi (savaş puanları) kullanabilirsiniz.
 • İşte PUBG Mobile’da asker sandıkları satın alarak BP harcamak için en ünlü parçalardan biri, çok sayıda BP jetonu kullanarak yardımcı olur
 • PUBG’de BP paraları uygulamak istiyorsanız, uygulama ekranının sağ tarafındaki mağazaya gitmelisiniz.
 • Şimdi uygulama ekranının sağ tarafındaki listenin altındaki Kasalar bölümüne gidin.
 • Şimdi listenin bitiş seçeneği olan “Asker sandığı”nı açmalısınız.
 • BP’yi kullanmak için “Bir kez aç”a dokunun ve önünüzde bir asker sandığı açın.

Asker kasasını her açtığınızda, 800 BP jeton uygulamanız istenecek ve açmaya devam ettikçe, miktar ikiye katlanacak, örneğin 800’den 1600’e ve ardından 3200’e çıkacak ve bu şekilde çok daha fazla BP jeton alacaksınız.

Madeni paraları kullanırken kaç BP jetonu kullandığınızdan veya tüm PUBG Savaş Puanları bakiyenizi tükettiğinizden emin olmalısınız.

PUBG’de BP ile neler satın alabilirsiniz?

Oyuncu özelleştirmesini değiştirme özelliğini kullanabilirsiniz (cinsiyetinizi, yüzünüzü, bedeninizi değiştirebilirsiniz)
Cilt kıyafetleri satın alabilirsiniz, çoğu zaman sınırlı sayıda editör dış görünüşünüz vardır.
Ücretsiz kıyafetler ve görünümler için açmak için kasalar satın alabilirsiniz.

Sevgili sadık oyuncular, bunların hepsi BP (savaş puanı) para biriminizle yapabileceğiniz, satın alabileceğiniz veya değiştirebileceğiniz şeylerdir.

PUBG Mobile’da BP nasıl daha hızlı elde edilir

Uzman bir oyuncuysanız ve görevleri hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız, kesinlikle BP’yi çok hızlı kazanmak istersiniz. Yani dostum, onu arayanlar için de bir yolumuz var.

Hayatta kalmak için mümkün olduğunca uzun süre öldürmeyi kovalamalısın. Kendinizi gizlemek, maç başına iyi bir BP kazandırabilir, ancak her zaman koşuşturma ile alanlara sürekli gökyüzü düşmesini gerektirebilir ve diğer oyuncularla savaşmak size daha az zamana mal olacak ve çoğu zaman daha cömert olduğunu kanıtlayacaktır.

Bedava 100.000 BP Parası PUBG Mobile

Neredeyse koy erişimi ve konuyla ilgili her şeye sahibiz. Şimdi kelime için en şaşırtıcı olana geçeceğiz ve bu, PUBG Mobile oyuncularımıza muhteşem teklifimiz. Sizin için her zaman bazı mükemmel tekliflerimiz var ve bugünün teklifi ücretsiz BP Redeem Codes . Bu Redeem kodları size PUBG Mobile’da 100k artı ücretsiz BP verecek, bu nedenle biraz Ücretsiz BP’niz varsa, Bu Gerçekten İyi Bir Yöntem.

REDEEM CODE 1: GODZILLAKONG

REDEEM CODE 2: GODZILLAVSKONG

REDEEM CODE 3: TITANSLASTSTAND

REDEEM CODE 4: MONSTERDETECTED

REDEEM CODE 5: MAY25PUBGMOBILE

Bu web sitesi size 100k, 200k, 300k ve sınırsız BP sunuyor ve bunu kullanabilirsiniz.

 • · Kıyafet satın almak
 • · Tava keyfi de yapabilirsiniz.
 • · Deriler alacaksınız
 • · En iyi ayakkabıların keyfine varacaksınız

Savaşırken giyin ve oyunların tadını çıkarın. Bu PUBG para birimini bir Mobil kullanım kodu aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Hepsi bugün için. Web sitemizi düzenli olarak ziyaret edin ve harika ödüller kazanın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın