Avea Güncel Konuşma Kampanyaları - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Avea Güncel Konuşma Kampanyaları

Avea güncel konuşma kampanyaları incelemesi yaparken Türk Telekom güncel konuşma kampanyalarını incelemek gerekmektedir. Çünkü Avea operatörü başlarda Türk Telekom bünyesinde kurulmuş daha sonra ise tamamıyla Türk Telekom’a aktarılan ve şu anda da adı Türk Telekom olarak bilinen bir operatördür. Bu operatörü tercih eden kişiler pek çok paket ve tarife ile karşılaşmakta ve arasından birini tercih etmektedir.

Her geçen gün tarife ve paketlerini geliştiren operatör aynı zamanda birçok kampanyayı da müşterilerine sunmaktadır. Yalnızca tarifeler ve paketler değil aynı zamanda zaman zaman yapılan kampanyalarla birlikte müşteriler tarafından oldukça ilgi duyulan bir operatör haline gelmektedir. Sunduğu internet, sms ve konuşma kampanyaları ile birlikte müşteriler hem paradan tasarruf sağlıyor hem de daha fazla kullanım hakkına sahip oluyor. Bu kampanyalar arasından popüler olan konuşma kampanyaları hem uzak hem yakın mesafelerini bir telefon uzağınıza taşıyor. Faturalı, faturasız, faturasızdan faturalıya ve yurt dışı hattına sahip müşterileri için çeşitli kampanyalara sahiptir.

avea güncel konuşma kampanyaları Pin
avea güncel konuşma kampanyaları

Avea Faturalı Güncel Konuşma Kampanyaları

Avea faturalı güncel konuşma kampanyaları faturalı Avea müşterilerinin merak ettiği konular arasındadır. Her geçen gün artan teknoloji ile birlikte neredeyse herkes şu an bir telefona sahiptir. Ancak telefonlarından istedikleri zaman sevdiklerine ulaşmak isterler. Tarifelerinde bulunan dakika paketleri kimi zaman yetmeyebilir ve bu gibi durumlarda güncel bulunan konuşma kampanyalarına ilgi duyarlar. Operatör bu noktada müşterilerine ihtiyaçlarını karşılayacak makul kampanyalar yapmaktadır. Faturalı hat sahipleri için güncel kampanyalar incelendiğinde kampanyaların arasından aşmayan tarifelere özel şu paketler ilgi çekmektedir;

 • Aylık 100 dakikaya ASMAYAN A100 yazarak 5555’e gönderdikten sonra 8,16 TL’ye,
 • Aylık 250 dakikaya ASMAYAN A250 yazarak 5555’e mesaj gönderdikten sonra 12,24 TL’ye,
 • Aylık 500 dakikaya ASMAYAN A500 yazarak 5555’e mesaj gönderdikten sonra 15,30 TL’ye,
 • Günlük 100 dakikaya ASMAYAN G100DK yazarak 5555’e gönderdikten sonra 5,10 TL’ye,
 • Haftalık 250 dakikaya ASMAYAN H250 yazarak 5555 e mesaj gönderdikten sonra 7,14 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bu kampanyalardan ihtiyacınız dahilinde seçmiş olduğunuz herhangi bir tanesinde paketinizi aşmadan ek bir masrafa neden olmadan kullanabilirsiniz.

avea güncel konuşma kampanyaları
Avea güncel konuşma kampanyaları

Avea Faturasız Güncel Konuşma Kampanyaları

Avea faturasız güncel konuşma kampanyaları araştırması yapan faturasız hat sahipleri birçok avantaj ile karşılaşmaktadır. Faturasız hat sahipleri bazı aylarda ya da haftalarda ekstra bir konuşma paketine ihtiyaç duyabiliyorlar. Bu noktada Avea yani Türk Telekom operatörü müşterilerine muhabbet konuşma paketleri ile destek sağlıyor. Muhabbet konuşma kampanyası fiyatları ve nasıl sahip olunacağı incelendiğinde;

 • Haftalık 1000 dakika paketine Muhabbet 1000 yazıp 5555’mesaj gönderdikten sonra 14 TL’ye,
 • Haftalık 500 dakika paketine Muhabbet 500 yazıp 555’e mesaj gönderdikten sonra  9 TL’ye,
 • Haftalık 250 dakika paketine Muhabbet 250 yazıp 5555’ gönderdikten sonra 10 TL’ye
 • Aylık 3000 dakikaya Muhabbet 3000 yazıp 5555’e mesaj gönderdikten sonra 49 TL’ye,
 • Aylık 2000 dakikaya ise Muhabbet 2000 yazıp 5555’e mesaj gönderdikten sonra 45 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.

Avea Faturasızdan Faturalıya Güncel Konuşma Kampanyaları

Avea faturasızdan faturalıya güncel konuşma kampanyaları oldukça merak edilen bir konudur. Müşteriler faturalı hat kullanırken ilk önce kullanacakları paket ücretini ödeyip daha sonra kullanıma başlayabilir. Ancak bu durum faturalı hatta tam tersidir. Faturalı hat kullanan müşteri ilk önce kullanımı gerçekleştirip daha sonra ödemesini gerçekleştirir. Böyle bir değişiklik yapmak isteyen kişiler için de birçok tarife ve paket indirimi bulunuyor. Ancak şu an için S.E.Ç konuşmak lazım kampanyası bulunuyor. Müşteriler her yöne 500 dakikaya sahip olurken aynı zamanda çok makul bir ücret olan 15 TL ödeyerek bu kampanyaya dahil olabiliyorlar.

Avea Yurt Dışı Güncel Konuşma Kampanyaları

Avea yurt dışı güncel konuşma kampanyaları yurt dışında bulunan müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Faturalı ya da faturasız hattınıza göre değişen kampanyalar şu şekildedir;

 • Tüm dünyada 59 TL’ye 60 dakika konuşma fırsatı,
 • Yurt dışında Avrupa, Rusya, Amerika, Kuveyt, Bahreyn ve KKTC’de kullanabileceğiniz toplam 30 dakikaya 29 TL’ye,
 • Yurt dışında yine aynı ülkelerde geçerli olmak üzere 90 dakikaya 55 TL’ye,
 • Yurt dışında geçerli olmak üzere 120 dakikaya 65 TL ‘ye,
 • Ayrıca yurt dışında tarifenize 39 TL’ye de sahip olabiliyorsunuz.
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın