Avea Güncel İnternet Kampanyaları

Avea güncel internet kampanyaları incelendiğinde Türk Telekom operatörüne bağlı internet kampanyaları ile karşılaşılmaktadır.  Avea, ilk kurulduğu yıllarda Türk Telekom alt yapısında bulunuyordu. Ancak sonraları Avea tüm hakları Türk Telekom’a devredilerek operatörün ismi de değişmiştir. Bu sebeple Avea güncel internet kampanyaları incelemesi yaparken Türk Telekom operatörünün internet kampanyaları göz önünde bulundurulmalıdır.

Bugünün teknolojisi ve teknolojik cihazları internete ihtiyaç duyan bir sisteme bağlıdır. Sosyal medya platformları, her türlü arama motoru ve hatta evlerde kullanılan televizyonlar dahi internet aracılığı ile tam ve donanımlı bir çalışma işlevi sürdürür. Bu nedenle artan bu internet ihtiyacı ile birlikte müşteriler internet kampanyalarına yönelmiş durumdadır. Avea yani Türk Telekom operatörü müşterilerine bu noktada son derece profesyonel ve bonkör bir hizmet kalitesi sunmaktadır.  İnternet kampanyaları incelemesi yaparken çeşitli kategoriler ile karşılaşılmaktadır.

Avea Faturalı Hatlar İçin Güncel İnternet Kampanyaları

avea güncel internet kampanyalarıPin
avea güncel internet kampanyaları

Avea faturalı hatlar için güncel internet kampanyaları ile birlikte bireysel faturaya sahip müşterilerine çeşitli internet kampanyaları sunmaktadır. Güncel internet kampanyaları, artan internet ihtiyacı ve Türk Telekom’un sunduğu internet hızı kalitesi ile birleştiğinde müşteriler için oldukça rağbet görmektedir. Bu noktada Türk Telekom faturalı müşterilerine özel sunulan internet kampanyaları incelendiğinde;

  • Türk Telekom’un sunduğu Selfy hizmeti ile birlikte müşteriler Yeni Festival 5 kampanyası  sayesinde 5 GB internet hediyesine sahip oluyor. Hediye için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmıyor.  Yalnıza Türk Telekom faturalı hattında 12 ay kalmanız ve hattınızın 4.5 G uyumlu olması gerekiyor. Seçtiğiniz 5 GB internet, 750 dakika ve 500 sms paketi sonrasında YENI FESTIVAL 5 yazarak 4545’ e mesaj gönderip internet hediyesi hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.
  • Selfy’nin sunduğu diğer bir kampanya ise Yeni Festival 10 kampanyasıdır. Bir önceki kampanya ile aynı şartlara sahip olan bu kampanya ile birlikte 10 GB internet hediyesine sahip oluyorsunuz. Seçtiğiniz 10 GB internet, 750 dakika ve 500 sms aracılığı ile bu internet hediyesine sahip olabiliyorsunuz. YENI FESTIVAL 10 yazarak 4545’e mesaj attıktan sonra internet hediyeniz hattınıza tanımlanıyor.
  • Yeni Festival kampanyası aracılığı ile 20 GB internete de sahip olabiliyorsunuz. Paket kapsamında 750 dakika, 500 sms ve 20 GB internete sahip olabiliyorsunuz. YENI FESTIVAL 20 yazdıktan sonra 20 GB hediye internete sahip oluyorsunuz ve bununla birlikte internet haklarınız da artmış oluyor.

Avea Faturasız Hatlar İçin Güncel İnternet Kampanyaları

Avea faturasız hatlar için güncel internet kampanyaları operatör müşterilerinin internet kullanım haklarını arttırıyor. İnternet ihtiyacının artmasıyla birlikte faturasız hat sahipleri güncel internet kampanyalarına yönelmektedir. Türk Telekom da bu noktada müşterilerine şu imkanları sunuyor;

  • Türk Telekom’un faturasız hatlar için sunduğu ilk imkan çift hizmeti bir arada veriyor. Arayanıbil Plus uygulaması hem size ulaşamayan kişileri size mesaj aracılığı ile bildiriyor hem de ücretsiz internet hizmeti veriyor. Plus yazarak 7065’e mesaj gönderiyorsunuz ve kampanyaya üye oluyorsunuz. Kampanya kapsamında 1 GB internet hediyesine sahip olabiliyorsunuz.  Aynı zamanda bu hizmet aracılığı ile akıllı telefon çekilişine katılma imkanınız oluyor.
  • İkinci kampanya ise hem kolaylık sağlayan hem de ücretsiz internet hizmeti sunan bir kampanyadır. Türk Telekom’un mobil uygulaması aracılığı ile hem kolayca TL yükleyip hem de ücretsiz internet hakkına sahip olabilirsiniz. İlk kez TL yükledikten sonra 2 GB internet hediyesi hattınıza tanımlanıyor.
  • Son olarak Türk Telekom mobil uygulaması bünyesinde bulunan Sil Süpür kampanyası operatör müşterilerini Kasım ayı boyunca internet yağmuruna tutuyor.
avea güncel internet kampanyalarıPin
Avea güncel internet kampanyaları

Avea Güncel İnternet Kampanyaları Ne Zaman İçin Geçerli?

Avea güncel internet kampanyaları ne zaman için geçerli sorusu kampanyalara katılım sağlamak isteyen müşteriler tarafından merak edilmektedir.  İnternet kampanyaları ile birlikte hem ekstra bir ücret ödemeden hem de daha fazla kullanım hakkına sahip olan müşteriler kampanyanın hangi zaman aralıkları için geçerli olduğunu merak etmektedirler.

Avea güncel internet kampanyaları şu an hala geçerli olmakta ancak ne zamana kadar devam edeceği bilinmemektedir. Kampanyaların sunduğu cazip haklar göz önünde bulundurulduğunda kampanyaya her geçen gün müşteri talebi artmaktadır. Bu nedenle Türk Telekom kampanyaları şu an için devam ettirmektedir.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın