Arkadaşlarla Genshin Impact Nasıl Oynanır? Çok Oyunculu Mod Açıklaması - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Arkadaşlarla Genshin Impact Nasıl Oynanır? Çok Oyunculu Mod Açıklaması

arkadaşlarla genshin impact nasıl oynanır? çok oyunculu mod açıklamasıPin

Arkadaşlarla Genshin Impact Nasıl Oynanır? Çok Oyunculu Mod Açıklaması

  • Arkadaşlarla Genshin Impact nasıl oynanır? yeni çıkan oyunun birçok hayranı için bir soru oldu. Çok oyunculu modun nasıl etkinleştirileceğini öğrenmek için aşağıyı okuyun.

Oyun endüstrisindeki büyük oyuncular, yeni nesil konsollarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve oyun geliştiricileri, oyunları sık sık büyük manşetlere taşıyor.

Fall Guys ve Among Us gibi bağımsız oyunlar son zamanlarda tüm öfke haline gelirken, yayıncı miHoyo, oyuncuların kız kardeşlerine ne olduğunu öğrenmek için bir yolculukta olan yolcunun kimliğini aldıkları Genshin Impact oyununu yayınladı. Ancak hayranlar, oyunun çok oyunculu bir ortamda oynanabileceğini merak ediyor.

Genshin Impact’in çok oyunculu modu var mı?

Genshin Impact’in çok oyunculu bir modu var, ancak oyuncuların bunu yapmak için rütbelerini yükseltmeleri gerekecek. Oyuncu Maceracı Sıralaması 16’ya ulaştıktan sonra oyundaki çok oyunculu seçeneğin kilidi açılır. Oyuncular, oyundaki genel sıralamadan ayrı olarak büyüdüklerinden bu ikisini bireysel oyuncu sıralamasıyla karıştırmamalıdır. Maceracı Sıralamasına ulaşmak için, oyuncuların oyunun dünya yapımında birkaç saat zaman geçirmeleri gerekiyor.

arkadaşlarla genshin impact nasıl oynanır? çok oyunculu mod açıklamasıPin

Oyuncular çok oyunculu mod sıralamasına ulaştığında, ekranın sol üst köşesinde görünecek olan yıldız simgesine tıklayarak bunu etkinleştirebilirler. PC kullanıyorsanız, oyuncular sadece ‘F2‘ye basabilir ve çok oyunculu moda erişebilir. Öte yandan, Genshin Impact oynamak isteyen oyuncu, çok oyunculu modu oynamak için Maceracı Sıralamasını da açması gerekecek.

Oyunun çok oyunculu modu, diğer oyunlarla hemen hemen eş anlamlıdır. Oyuncular bir takıma doğrudan katılabilir, bir isteği kabul edebilir veya istedikleri gibi reddedebilirler. Oysa kullanıcı adlarını arayarak oyuncu bulmanın ön koşulu da burada mevcuttur. Ancak Genshin Impact, aynı anda yalnızca dört oyuncuya izin verir. Geliştiriciler tarafından çok oyunculu bir mod sağlanmış olmasına rağmen, oyuncular bir takımdayken ana görevleri tamamlayamaz ve kendi başlarına tamamlamak için geri dönmeleri gerekir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın