APK Editor Pro Full - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

APK Editor Pro Full

APK editor pro full, adından da anlaşılacağı gibi, APK Düzenleyiciyi kullanarak akıllı telefonunuzda depolanan herhangi bir APK’yi değiştirebilirsiniz. APK’nız yoksa, kurulu herhangi bir programdan çıkarabilirsiniz. APK Düzenleyici iki tür düzenleme sunar.

APK Editor Pro Full Kısaca

Bu basit düzenleme, dosyalarınızı bir APK içinde taşımanıza olanak tanır ve full düzenleme, dosyaları bir APK’dan yeniden oluşturmanıza olanak tanır. İkinci tür düzenleme, çok daha zor ve meşakkatli bir süreç olan birincisine göre çok daha kolay tamamlanabilir. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, APK’nın herhangi bir bölümünü düzenlemenin ne kadar basit olduğunu göreceksiniz. Bir uygulamanın arka plan resmi değiştirilebilir ve ayrıca diğer dilleri ve izinleri ekleyip kaldırabilirsiniz. Her şey uzmanlık seviyenize bağlıdır.

APK editor pro full, gelişmiş bir uygulama APK Düzenleyicidir. Doğru yapıldığında gayet işe yarar ama yanlış yapıldığında hiçbir şeye yaramaz. Her halükarda, programın yardım sayfasında programın etkili bir şekilde nasıl kullanılacağına dair öneriler ve birkaç resim bulunur. Android 3.1 veya sonraki bir sürüme ihtiyaç duyar.

APK Editor Pro, Bir APK’yı Düzenlememe Nasıl İzin Verir?

apk editor proPin
APK Editor Pro Full

Düzenlemek istediğiniz uygulamayı seçin ve bir APK düzenlemek için APK Editor Pro’daki ayarlara gidin. Orada, almak istediğiniz eylemi seçebilir ve editörün tavsiyelerine uyabilirsiniz. APK Editor Pro ile, değiştirmek istediğiniz uygulamayı ve ardından reklamları kaldırmak için tam düzenleme seçeneğini seçin. “.ads” için arama yaptıktan sonra ekranda görünen tüm metin satırlarını silin.

APK Editor Pro APK Dosyası Ne Kadar Büyük?

APK Editor Pro APK, 10MB dosya boyutuna sahiptir. Ancak, en yeni sürümü akıllı telefonunuzda neredeyse hiç yer kaplamaz ve 7 MB’tan daha az yer kaplar.

APK Editor Pro Nasıl Çalışır?

Basit, eksiksiz, temel ve hızlı düzenleme seçeneklerinin tümü APK Editor Pro’da bulunur. Her seçeneğin özellikleri farklılık gösterse de, hepsi doğru ayarlamaları yapmanızda size rehberlik edecek talimatlarla birlikte gelir. Seçtiğiniz herhangi bir uygulamanın arka plan resmi bu uygulama ile değiştirilebilir.

Uygulamayı başlatmanız ve arka plan ayarını seçmeniz yeterlidir. Ardından, arka planı değiştirmek için herhangi bir uygulamayı seçin. Seçilen uygulama ile kullanmak istediğiniz telefon arka plan resmi seçilebilir. Menüden bu seçeneği seçtiğinizde, kullanıma hazır tüm arka plan fotoğraflarının bir listesi gösterilir. Bu şekilde uygulamanın düzenini değiştirmek için seçenekleri değiştirirsiniz.

Düzeni değiştirerek, yalnızca işlevselliğinde küçük değişiklikler yapmak yerine programınızın kullanıcı arabirimini tamamen elden geçirebilirsiniz. Uygulamanızın öğeleri, kullanıcılara daha pratik ve ayırt edici bir deneyim sunmak için yeniden düzenlenebilir. Sonuç olarak uygulamalarınız daha çağdaş görünecek ve kullanımı daha basit olacaktır.

Uygulamalarınıza yeni işlevler eklerseniz, uygulamalarınız sizin için daha kullanışlı hale gelebilir. Bu işlevi kullanarak, bir uygulamanın özelliklerini zahmetsizce değiştirebilirsiniz. Bu programın sunduğu en pratik özellik, çeşitli uygulamalardan reklamların kaldırılmasıdır.

Reklamların ne kadar fazla olduğunun farkında oldukları için, birçok kullanıcı uygulamalarında bu işlevi arar.

Bazı uygulamaların izin kısıtlamalarını azaltarak, istediğiniz uygulamalara erişmeye devam ederken gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Bu, rahatlıktan ödün vermeden verilerinizi korumak için harika bir yaklaşımdır.

APK Editor Pro Premium sürümü birçok profesyonel tarafından kullanılmaktadır. Bunun nedeni, inanılmaz APK dosyaları oluşturmalarına ve bunları küresel olarak dağıtmalarına olanak sağlamasıdır. Ücretsiz olmayan premium sürümdeki ek özellikler için ödeme yapmanız gerekir.

Bu programın kullanıcıları, APK Editor Pro Mod APK‘nin ücretli sürümünden değiştirildiği için abonelik ödemeden premium özelliklere erişebilir. Kullanıcılar tüm premium özellikleri ücretsiz olarak kullanabilecekleri için, birçok kişi değiştirilmiş uygulamayı orijinaline tercih eder.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın