ANDROİD VE İOS'TA 'TEAMFİGHT TACTİCS MOBİLE' ÇIKIŞ TARİHİ MART AYINDA! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

ANDROİD VE İOS’TA ‘TEAMFİGHT TACTİCS MOBİLE’ ÇIKIŞ TARİHİ MART AYINDA!

androi̇d ve i̇os'ta 'teamfi̇ght tacti̇cs mobi̇le' çikiş tari̇hi̇ mart ayinda!Pin

ANDROİD VE İOS’TA ‘TEAMFİGHT TACTİCS MOBİLE’ ÇIKIŞ TARİHİ MART AYINDA!

League of Legends otomatik savaşçısı Teamfight Tactics nihayet mobil cihazlara doğru ilerliyor. Riot Games tarafından yayınlanan bir blog gönderisine göre , oyun kipinin beta erişimi önümüzdeki birkaç hafta içinde “belirli ülkeleri” seçecek, ancak ilk önce kimin oynayacağı belli değil. Tam oyun Mart ayında tüm oyuncular için gelecek ve Warwicks ordularını toplamalarına ve Predator özelliğinin sihrini çalıştırmasını ummalarına izin verecek

androi̇d ve i̇os'ta 'teamfi̇ght tacti̇cs mobi̇le' çikiş tari̇hi̇ mart ayinda!Pin

Teamfight Tactics Mobile , PC platformuyla çoğunlukla aynı olacak ve mevcut platformlarda çapraz oyun da dahil olacak. Menüsünde ve kullanıcı arayüzünde önemli değişiklikler var, ancak her şey tam olarak nasıl resim yaptığınız. Eşyaları donatmak veya şampiyon satın almak istiyorsanız, ekranın büyük bir bölümünü kaplayan bir sürükleme menüsü açmanız gerekir. Mobil versiyonun açılışta bir mağazası da olmayacak, bu yüzden Little Legends’ı satın almanın ve kilidini açmanın tek yolu, PC istemcinizi kullanarak RP harcamaktır.

Teamfight Tactics Mobile ilk olarak Android ve iOS akıllı telefonlarda sunulacak, ancak tablet cihazlara ulaşması biraz daha uzun sürecek.

League of Legends mobil sürümü olan Wild Rift, MOBA’yı yoğunlaştırdı, hala resmi bir çıkış tarihi veya yayın penceresi yok.

Teamfight Taktiklerine aşık olanlar için , bu mobil liman sizi daha uzun süre bağımlı tutabilir. Eğer iyi gidiyorsan TFT maçları yarım saatten fazla sürebilir, bu yüzden şimdi oynarken gerçekten oynayabilirsin. Maçlarınızı taşımak için üç yıldızlı bir Shyvana almaya çalışırken yarısını da yapabileceğiniz tüm işleri düşünün!

Mart ayının hedef ayının, uygun bir yayın tarihinden daha fazla yayın penceresi olarak kabul edildiğini tekrarlamakta fayda var. Mobil uygulamalar için onaylanmamış yayın tarihleri ​​oyun sektöründe oldukça yaygındır. Fortnite ve Call of Duty Mobile gibi yüksek profilli başlıklar , App Store’da fanfan veya varış ipuçları olmadan rastgele ortaya çıktı. Aynı şey, önümüzdeki birkaç ay boyunca rastgele başlatılmadan önce kısa beta dönemleri olan Nintendo uygulamaları için de söylenebilir. Eğer Teamfight Taktikler Mobil hala oyun Mart ayında işlevine nasıl gittiğini görmek için test ediyor, önümüzdeki birkaç ay içinde bazen varmayı.

Teamfight Tactics Mobile için heyecanlı mısın ? Yorumlarda bize bildirin.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın