Android için PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi: APK indirme linki! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Android için PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi: APK indirme linki!

android için pubg mobile 0.18.0 güncellemesi: apk indirme linki!Pin

Android için PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi: APK indirme linki!

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi resmi olarak Google Playstore’da yayınlandı ve oyun sunucuları kısa bir bakım aralığından sonra artık yayında. En son PUBG Mobile güncellemesi oyuna birkaç yeni ekleme getirdi. En son sürüm güncellenmiş bir Miramar 2.0 haritası, 2.7x kapsamı ile Win94 , Sanhok’da Jungle Adventure, Arena Modunda P90, Cheater Kills karşı Nokta Koruma ve çok daha fazlasını içerir.

Büyüklüğü PUBG Mobil 0.18.0 güncellemesi etrafında 1.97GB Android cihazlar için. Yeni oyuncular için oyunun boyutu 3GB civarında olacak. Oyuncular 0.18.0 sürümünü Google Playstore’dan indirebilir. Ancak, olası hatalar nedeniyle indiremeyenler için, oyunu bir APK dosyası aracılığıyla kurmak için bir rehber hazırladık.

PUBG Mobile 0.18.0 güncelleme APK’sını nasıl indirip yükleyeceğinize dair önemli bir kılavuz .

PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesini İndirme ve Yükleme Adımları APK

  • PUBG Mobile 0.18.0 Güncelleme Linkini indirin APK: https://tinyurl.com/yackhqud
  • Yukarıdaki linkten oyunun OBB dosyalarını indirin.
  • Telefonunuzda dosya yöneticisini açın ve indirilen dosyayı tıklayın Android_trunk_No73_0.18.0.11047_Shipping_Google_CE.signed.shell.apk
  • Henüz etkinleştirmediyseniz, bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin verin, ayarlar> güvenlik ve gizlilik> Bilinmeyen Kaynaklardan uygulama yükle seçeneğine gidin.
  • APK dosyasının kurulumu tamamlandığında, Android / OBB’de yeni bir “com.tencent.ig” klasörü oluşturun.
  • Oyunun indirilen OBB dosyasını kopyalayıp dizine yapıştırın.
  • PUBG Mobile uygulamasını açın ve oyunun tadını çıkarın.

Daha önce de belirtildiği gibi, güncellemenin boyutu 1,97 GB civarındadır. Bu nedenle, telefonunuzun oyunu barındırmak için yeterli depolama alanına sahip olduğundan emin olun. İndirilen dosyanın ‘Paket ayrıştırılırken bir sorun oluştu’ şeklinde bir hata göstermesi durumunda, hem APK hem de OBB dosyalarını indirip tekrar yüklemeyi düşünün.


YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın